Jump to content

Angel-liis

Kasutajad
  • Sisu loend

    181
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Angel-liis

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 02.12.1985
  1. Minul ka halbu kogemusi ERITI pole. Olen saanud paar väga head tutvust ja mõned toredad tutvused Samas on püütud oma labaste naljadega ka tähelepanu köita või siis olen mina millestki valesti aru saanud. Kui on rääkima tuldud siis üldiselt ma olen üsna viisakas ja ikka vastan. Ise tavaliselt ümberringi mehi ei jõllitanud...rühmatrenni minek oli siis sibasin kiirelt kiirelt läbi jõusaali ;D Halvasti igaljuhul ei suhtu. Kuid kõik sõltub sellest kuidas hakatakse nö sebima- kui ikka tuleb ja kiidab mu tagumikku siis saab küll esimese hantliga vastu pead...
  2. Väike test :)

    Issand ma arvasingi õieti, et siis tuleb see noormees uuesti matustele. Tore teada, et ma haiglane psühh olen Seega tuleb eemale hoida...
  3. Aidake koostada toitumiskava

    Julgen vastu vaielda.....rahata saab kõhnaks kohe kindlasti ja võtab alla ka kartuli ja soustiga. Ma julgen üsna kindlalt väita, et pigem loeb kogus kui see mida sa sööd. Kui tahad sousti siis pane seda kartulile natuke vähem, tahad salatit siis seda võid rohkem panna jne. Miks peaks tavainimene lolliks minema ja hakkama toituma kodujuustust ja kanafileest, sest minuarust see just juhtubki. Inimene kes on muidu tavaliselt söönud keerab täielikult ära ja lõppkokkuvõttes keerab oma ainevahetuse täielikult sassi. Pigem siiski teha selgeks põhimõtted. Ma võin süüa õhtuti tüki sokolaadikooki ka ja alla võtta.
  4. Aidake koostada toitumiskava

    See kava ei maksa ju niipalju. Hoiad kuu aega raha kokku ja saad ka oma kava tellitud. Lihtsam on lugeda ja endale selgeks teha millised toiduained ei anna su kehale midagi `juurde` nagu näiteks sai, margariin, valge suhkur jne. Praadimise asemel hauta ja keeda ning suuremad söömised jäta päeva esimesse poolde. Igati ausees võiks olla erinevad supid. Ma arvan, et tavalisele inimesele kes pole väga ülekaaluline on kasulikum teha selgeks lihtsad põhimõtted kui hakata kava järgi sööma. See on kõigest minu arvamus mis tugineb isiklikele kogemustele. Edu
  5. Kodujuustu-paprika muffinid

    Kas tervislik toitumine on sinujaoks sama mis dieet?
  6. Jõulud & Uus aasta ning jõusaal

    Reval-Sport 23.12- 8.00- 22.00 24.12- 8.00- 15.00 30.12- 8.00- 22.00 31.12 -8.00- 15.00 Ilusaid pühi
  7. toitumiskava

    Mina arvan, et tavainimesele piisab toitumispõhimõtete selgeks tegemisest endale. Kava on esiteks päris raske jälgida 100%.
  8. Rasvade põletamine+jõusaal

    ma arvan ka, et puhast rasva sa küll nädalas kg ei kaota....
  9. lastenurk spordiklubis

    Revalis hetkel pole, aga sellega tegeletakse
  10. Päevane kalorikogus

    To kuuliks Nii tuttav... Sa ei suuda nii igavesti- lõpetad kas anorektiku või buliimikuna.
  11. naised jõusaalis

    mhmh. panin vähe puusse jah Oleks pidanud täpsustama.
  12. naised jõusaalis

    Pumbis teevad ka 15nestega. Need naised ma mõtlen kes pole suured jõusaalifännid muidu, vaid käivad rühmatreeningutes.
  13. Suusatamine

    teavasti rasvapõletuseks parim 120-135 See on individuaalne. Vajalik oleks koormustest.
×