Jump to content

Margus Silbaum

Kasutajad
  • Sisu loend

    290
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Margus Silbaum postitused

  1. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Kirjutan, siis oma viimastest tegemistest. Pühapäeva sai tehtud surumist. Tuleb tõdeda fakti, et 3päeva enne pühapäevast trenni suutsin särgiga traumeerida kätt küünarnuki juurest. Pühapäeval proovisin, kas saan suurema särgiga suruda. Argo Eriti särk millega ka surusin EMil tundus ikka nii lahja võrreldes selle särgiga, mida viimasel ajal olen kasutanud, aga suruda sai. Ühe katse proovisin 220kg ja see katse näitab, et lagi on selle särgiga umbes kuni 230kg, mitte rohkem. Esmaspäev proovisin nagu viimasel ajal ikka 325kg kükki. Seda olen teinud nüüd viimased 3 trenni ja tunne läheb paremaks. Tegin 3 seeriat. Trennitrikoo mida kasutasin saime Argoga seekord 30minuti asemel 10 minutiga seljast Teisipäev sai tehtud rekord harjutuses, mis on minu jõutõmbe alus. Mäletan, et just see harjutus tõstis mu jõutõmbe rekordi esmakordselt üle 300kg. See oli vist aastal 1999 Harjutuse nimetus, siis selg kitsel. Põhiliselt saavad tööd selja sirutaja, tuhar ja reie kakspea. Raskused ja kordused olid siis 70x2, 75x2, 80x2
  2. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Eile sai proovitud rannet alt maksimum raskusega. Tahtsin näha milline vorm selle harjutuse juures on vajalik, et 360kg kinni hoida. Tulemus oli siis järgmine 38kg-8x, 40kg-7x, 38kg-7x ja viimane 38kg-7x. Stiilinäide harjutusest on siin
  3. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    9 päeva tagasi proovitud maailmarekord jäi kripeldama ja samas tekkis huvi ka suuremate raskuste vastu. Nii siis sai täna proovida raskusi mis olid 360+. Alustasin nagu ikka tühjast kangist. Ilma trikoota tegin veel 275kg sealt edasi läksin trikooga. Viimane soojendus raskus oli 325kg, mis küll eriti head tunnet ei jätnud. Jalg oli natuke väsinud, sest tegin 6 päeva tagasi 325kg kükke. Siis läksin midagi sellist proovima mis igas mõttes oli üle piiri. Mõtlesin, et proovida ju võib. Kangile läks siis 375kg, esimesel katsel ei saanud maast lahti aga ma ei jätnud jonni ja proovisin kohe uuesti siis sain kettad lahti, kuid see oli ka kõik. Sain aru, et kui pole 3 kuud kükki teinud, siis võib sellisest raskusest ainult und näha. Peale seda läks kangile 360kg, mis tõmbe ajal ei tundunud raske olema, käsi pidas, aga päris lõpus kadus tasakaal. Seda on ka videost näha panin 8x aeglustatud video üles. Peale seda proovisin uuesti 360kg, kuid seda tõmbasin ainult põlvedeni, väsimus lõi välja. Selle trenniga sain kinnitust, et olen valmis MR tõmbama ka 28 päeva pärast MMil. Nüüd keskendun natuke kükile ja põhiliselt surumisele on ju vaja kang rinnale ka saada enne kui võistlustele lähen
  4. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Elar tee Tartu blogi ka. Ma ei tea kuidas teiste Tartu meestega on, kuid sul on kindlasti huvitavaid katseid oma trennidest üles panna.
  5. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Mäletan et argo kükkis kuskil kevadel minu sidumisega, ilma trikoota 250kg. Ega see 300kg ei ole probleem kui trikoo normaalne on.
  6. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Ma ise loodan sama et 3 kg alla ja siis võiks ehk 230 rinnale tulla
  7. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Nii nagu kükki pole ma ka surumis särki 3 kuud proovinud ja see oli nagu kohtumine tundmatu objektiga. Särk oli meeletult väike num 44 ise olen hetkel 96kg. Lasin alguses 220kg 7cm pakule ja see lendas nagu rakett üles. Üldiselt on vaja lihtsalt särgiga harjuda ja õppida uuesti juhtima. Ei hakka pilvedes hõljuma oleksin õnnelik kui saaksin MMil 230 kirja. Jõutõmbes oli takistuseks ranne olen viimastel päevadel seda spets harjutustega kõvasti väsitanud ja see andis ka kohe tunda. Kartsin alguses et 3 kuulise küki pausi järel ei jõua ma midagi maast lahti tõmmata aga 325kg oli nagu kepp. Siis mõtlesin et miks mitte proovida MR kui ei saa maast lahti siis on kõik nii nagu arvasin. Aga asudes erilise usuta 360kg tõmbama üllatusin isegi kui kerge see seljale oli. Tundsin muidugi kohe, et seda ma lõpuni ei hoia ja nii ka läks. Kui ranne ei pea siis annad tõmbe kiiruses kohe järgi et mitte kätt kohe lahti tõmmata.
  8. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Sai täna siis proovitud ka maailmarekordit Ja eile surusin 240kg, 250kg
  9. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Sügavus oli võimas, mina pole Siimul nii sügavat näinudki.
  10. http://www.powerlifting-ipf.com/
  11. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Midagi hullu ei plaani. Kui saan kükis näiteks 320 ja 340 kirja nii, et põlv terveks jääb, siis olen rõõmus. Surumises loodan midagi 230 kanti ja tõmbes võib ehk proovida MR 360. See oleks ideaal aga eks näeb tervis on kõige tähtsam.
  12. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Nagu viimastel aastatel traditsiooniks on saanud ärkan ma 40 päeva enne EM-i või MM-i. Eile sai siis proovitud kükki, mida vasaku põlve vigastuse tõttu pole saanud teha 78 päeva. Et põlve kaitsta panin põlvesidemed peale, lisaks kasutasin kette 50kg ja panin ka kummid 100kg. Esimesi kükke tehes tundsin et kõik on korras ja läksin rahulikult 50 kg edasi. Jõudsin välja 350kg ja oi oi kui raske see turjal tundus. Kükk ise mitte nii raske. Olin meeldivalt üllatunud vorm ei ole puhkusega eriti kehvemaks jäänud.
  13. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Rait sul oli plaani järgi eile surumine särgiga. Kuidas läks?
  14. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    See oli uskumatu jah, et kogu Tallinna peale oli nii vähe tegijaid. Mäletan Eesti aasta edetabelit kus 365 tõstjast oli 5 Tallinnast
  15. Tee 102 kükki ja võida Fasti uus Pro Sari

    Janari kükid olid hõimuvennaga võrreldes totaalselt erinevad küki sügavuse suhtes. Kui Janar teeks 20 cm kõrgeid kükke siis saaks ta kirja 200 kordust. Ja soomlase video alguses tundub mulle et tal on trikoo all. Mis teeb selle võistluse juba tiba teiseks. Neid 100 kg kükke ja surumisi on nähtud küll. Pakun välja uue piiri, näidake mitu kükki jõuate teha 200kg ja lamades surumist 150kg kangiga. See peaks olema juba kõigile Eesti tippudele väljakutse, mida iga poisike järgi ei tee.
  16. Euroopa Jõutõsteliit kinnitas Silbaumi rekordi!

    Eriti hullud on noorte ja juunioride rekordid. Juuniorid peavad ainult natuke vähem tegema, kui avatud klassi tegijad.
  17. Jah eks Kaido kulutas end eelmisel päeval kõvasti. Kuid viimase katsega näitas tõelist sisu. Kolmandal katsel kirja saada ja veel nii kergelt näitab et sees oli rohkem kui kahe esimese katsega paistis. Pilsenis saad õnneks keskenduda ainult enda võistlusele, mis on normaalse tulemuse eeldus.
  18. Palju õnne Siimule ja Kaidole, minu ja isa Heino poolt. Õnnitlused ka Siimu vanematele. Kahjuks ise otseülekannet ei näinud, Mardi juubeli tõttu. Olin kindel et võidad, sest arvestasin asjaoluga, milleta tipptasemel võistlustel medaleid ei võideta. See on hea närvikavaga treener. Kui võistlejal on pinge laes, siis sõltub treeneri külmast peast kogu võistlus. Sellel võistlusel on igapäev näha neid jõusaalide kunne, kes lähevad mütsiga lööma omamata elementaarsemaidki eelteadmisi, mis sellise võistluse võitmise puhuks vaja läheb.
  19. Tegin video akna tiba suuremaks on parem jälgida http://www.silbaum.net/EJTL.html
  20. Siim hoia homme raudset närvi hungarlane põrub vähese kogemuse tõttu. Sul tuleb lihtsalt oma teha.
  21. Täpselt samad sõnad nii põnevat võistlust pole mina näinud. See mis toimus oli erakordne. Neli meest tegid maailmarekordi ja nelja esimese mehe punkti summa võib ka võistluse lõpuks olla absoluutarvestuse nelja parima punkti summa. See võistlus läheb raudselt ajalukku.
  22. Vaadates Siimu konkurente, siis ennustan, et Siim tuleb maailmameistriks. Kaido ja Tarmo lõpliku kohta ma ennustama ei hakka. Nendes kehakaaludes võib mida iganes juhtuda.
  23. Kohe hakkab 44 kg poolatar suruma umbes 3 kordset kehakaalu. Ta on viimase 12 kuu jooksul surunud 120kg.
  24. Euroopa Jõutõsteliit kinnitas Silbaumi rekordi!

    Tegin protokolli valmis kus on näha ka absoluut ja võistkondliku arvestust http://www.silbaum.net/voistlused/net/2011..._m_seen_jt.html
  25. Euroopa Jõutõsteliit kinnitas Silbaumi rekordi!

    Tänan kõiki huvilisi ja õnnitlejaid! Panin Youtube videod üles ja lisasin kiirelt ka kommentaarid. http://www.youtube.com/user/SilbaumMargus?ob=5
×