Jump to content

Crissu

Kasutajad
  • Sisu loend

    28
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Crissu

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 20.03.1985

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Tallinn
  1. suur mure rasva ja tselluliidiga

    Põhirõhk peaks olema õigel toitumisel ja aeroobsel trennil. Õige toitumise reeglid on väga lihtsad, kuid neid jälgida pole alati kõige lihtsam - teadagi, et käivad igasugused isud pluss kogu aeg ei ole kooli-töö tõttu teatud asju süüa. Mina ise jälgin sellist dieeti nagu Zone Diet. Dieet polegi ehk õige sõna, kuna tegemist on pigem elustiiliga. Põhitoidukordi on 3 + sinna vahele 2-3 snäkki. Oluline on menüüst välja jätta kõik nisujahutooted, magus, tavaline suhkur, karastusjoogid, rasvased fritüüritud ja paneeritud toidud (nt kala taignas), pasta, rasvased piimatooted (nt puding, kohuke glasuuriga), kuivatatud puuviljad, mõned juurviljad. Süüa tuleks iga söögikorra juurde õigeid süsivesikuid, mis on aedviljad (nt brokkoli, lillkapsas, suvekõrvits, jääsalat, kurk, tomat) ja siis kindlasti u. 150gr väherasvast valku (nt kanafilee, broileri rinnafilee, vasikas, loomaliha, kala, mereannida, munavalge ilma kollaseta) ja siis et sa ka rakuehituse jaoks vajaliku "hea" rasva kätte saaksid, ka u lusikatäis extravergin oliiviõli või peotäis pähkleid. Magustoiduks 1 väiksem puuvili, mitte mitu, kuna sisaldab suhkrut. Vahepalaks võid võtta kas väherasvast sinki, juust, rasvatut kohupiima v kodujuust. Aga aint natuke....u 50-80 gr. Ja joogiks joo ainult vett! Õhtuti ka jaapani rohelist teed, millel on hea efekt ka tsellule. Zone-i point ongi see, et vältida selliseid süsivesikuid, mis tõstavad veresuhkrut ja mis omakorda tõstab insuliini taset hüppeliselt, mis omakorda panebki orgamismi rasva koguma (see on pikk ja algul keeruline jutt). Oluline valgurikas toit ja ainult need "head" süsivesikud - aedviljad. Kui selle toitumise oma ellu võtad, siis hakkad liikuma oma õige kaalu juurde.....tervislikult. OLuline on ALATI vahepala süüa...ei tohi olla nt 6 tundi söömata, kluna siis organism on näljas, isu suur ja kontrollimata. Ja siis kui isegi sööd tervilikku toitu, ei mõju see kaalualandavat. Samuti kiirendab väikeste vahedega söömine ainevahetus. Ja ära unusta aeroobset - vöhemalt 3x nädalas kas sörkjooks, rattasõit, stepper ja u 50 min korraga ja ei tohi hingeldada. Mina ei usu igasugustesse atkinsi dieetidesse jne...oluline on stabiilne ja võimalikult algupärasele inimesele omane toitumine - nagu siis liha, aedviljad, puuviljad ja omega3 õli( extravergin oliveoil). Kui huvi rohkem on, siis sisesta google-i otsingusse Zone Diet või Barry Sears ja saad ise tutvuda ka. EDU SULLE! Aaa ja hommikul võiks veel süüa kiudainerikast süsivesikut - nt täiskaerahelbepuder, all-bran kliid rasvatu piimaga või viil täisteraleiba. Ja u 1 nädalas nt pühapäev või teha endale ühe toidukorra just nii nagu meeldib (nt pizza või kooki), aga mõistlikus koguses
  2. naised jõusaalis

    Hea tähelepanek
  3. Vot see on alles naine:D

    Kuidas sind trukkida saab? Eeeheee.....sa ei jaga ikka tõesti millestki midagi. Kas sulle peab siis ette näitama ja näitama millised kohad sul veel olemas on, millest sul aimugi ei olnud
  4. Vot see on alles naine:D

    Sa veel küsid kuidas sa naisi maha tegid? Sa vist ei jaga asjadest üldse midagi ja usud täitsa siiralt, et kõik mis oled siin postitanud, on vägagi normaalne? Mulle tundub, et sa ei oska end kõrvalt vaadata ja analüüsida, mis jama sa välja ajad. Ja seda, et kõik naised peaks beibed olema - seda sa siis kõrvutadki naiseks olemisega ja et naise roll ongi beib olla? NO tänan EI!!!! See veel puudus, et kõik naised oleks bimbod ja mehed sinusugused nn. machomehed. Aga noh, eks iga pott leiab oma kaane ja sina oledki ju leidnud - sul on ju oma beibe, nii et naudi, mitte ära viida siin oma aega normaalseid/asjalikke naisi maha tehes. Ja nisi mitte austava käitumise puhul mõtlesingi nii nagu ütlesin - oma seksistlikute postitustega sa ei austa naisi, kes on sinu "beibe-ideaalist" erinevad - seega sa ei ausagi naisi Ja et sinu meelst tuleks ala homod maha lasta? Appi...sa oled ikka eriline idikas. Kas Hitler oli ka lahe mees? Või Stalin? Kõik kes pole nagu mina tuleb hävitada? Kas see on sinu moto? Kui nii, siis pane ennast kohe põlema!!!!! Mis see sind kotib, mis teine inimene magamistoas teeb? Või milliseid riideid kannab või kas kodus pesu peseb? Aga jah, sinuga ongi mõttetu vaielda, niikuinii ei jaga sa nendest asjadest midagi. Kui sa ise ka aru ei saa, et sa midagi valesti oled siin kirjutanud, siis hakkab mulle ühe enam tunduma, et tegemist on mingi ajukääbikuga!
  5. Vot see on alles naine:D

    Ja sa siis käitud niiöelda oma soole vastavalt? Et kogu aeg rõhutad siin oma mehelikkust ja jagad meeste-naiseameteid. Kõik su postitused on vägagi seksistlikud ja naisi-mahategevad. Maailm on muutuv, samuti koos sellega ühiskond ja inimesed. Sulle vist sobiks islami-kultuur, eks??? Nii tore, saaks olla tõeline MEES ja naist kodus kamandada, kus naisetel pole mingit õigust midagi vastu öelda. Naine on nagu sünnitusmasin ja kunagi ei peaks temaga pidama vähemgi suuremat intellektuaalset vestlust, milleks sina kindlasti võimeline ei ole. Nii, et paki asjad!!! Lääneriikides on naised muutunud meestega võrdsemateks ja neil on meestega samad õigused - see tähendab ka seda, et näiteks võib naine riietuda kuidas tahab ja pumbata end nii suureks lihasmäeks kui ise tahab. See ongi vaba-liberaalne ühiskond - inimene teeb mida tahab, kuni ta sellega kedagi teist ei kahjusta! Nii, et kas sind siis kahjustavad naised, kes on kulturistid? kas sa jääd sellepärast pimedaks, kui sa pilte näed? Ära vahi siis, keegi ei käsi!!! Mulle näiteks ei sümpatiseeri transvestiidid, kuid see on minu asi, et ma neist just vaimustuses ei ole, seega ma ei tee neid kunagi maha või veel vähem - hakkaks kuskile neti foorumisse neist pilte üles riputama ja siis sellega negatiivseid kommentaare nuiama - ala: Vaadake ikka kui jube, mina ei saa aru, kuidas see võimalik on, appi!!! jne (nagu sina, Andreaz, siin oled teinud). Täiesti lapsik, nagu mingi 12-aastane tatikas oled ja siis tahad veel hirmus mehe etalon olla ja mehelikkusse propageerija. Et mees peb vastavalt käituma: kas see on siis mehelik käitumine? Minu silmis on mees see, kes võtab naist kui võrdväärset partnerit ja suhtub temasse austavalt. Minu meelest sina küll mehelik ei ole - mina loen siit välja ebakindla, madala IQ-ga inimese, kes käib anonüümselt oma komplekse välja elamas läbi naiste mahategemise/alavääristamisega. Arvad, et ainult füüsiline välimus on mehelikkuse mõõdupuu ja ülemine korrus ja haritus on teisejärguline? Isegi läbi neti saab aru, kui kitsarinnaline šovinist sa oled! Get yourself a life!!!
  6. naised jõusaalis

    Tühi jalapress paras??? Kui ma alustasin jõusaalis käimist, siis polnud ma just väga treenitud...olen ka suht pisike - 160 cm ja 50 kg, aga panin kohe jalapressei raskuseks 70 kg ja tegin nagu naksti. Nii, et kui sinu naise jaoks on "paras" ilma raskuseta tühi press, siis ta on kas eriti vedela makaroni-jalaga või lihtsalt sa oled oma šovinistliku jutuga ta ära hirmutanud, et ta üritab end võimalikult nõrgana näidada. Kui ta paneks ala 25 kg jalapressile, siis sa kindlalt arvaks ju, et ta on jube Ramboks ja kulturistiks ära läind Pidevalt teed siin tugevamaid naisi maha, sul tundub olevat mingi kompleks vähegi muskliga naiste vastu ja rõhutad siin muudkui mingeid stereotüüpe - ala naine peab olema keskelt 50 cm. Ja kui naine vähe suurem (treenitud, mitte pekk), siis hakkad kohe maha tegema...suht hale minu meelst
  7. FitGirl 2006

    Täpselt minu mõte! Eriti rõve vaatepilt on see, kui siis selline üleääre upitava punuga tsikk paneb veel nabapluusi ja madala vöökohaga põksid\seeliku selga Siis mõtlen küül, et ma võiks sellisel juhul lausa bikiinidega igal poole käia
  8. Kui lugeda küsimuse esitaja esimest lauset: miks mehed end nii hirmsasti vormis tahavad hoida, siis vastaks, et see pole ju nii. Tegelt hoiavad end vormis ikka väga väike protsent mehi. Enamik libistab õltsi ja kasvatab punnis õllekõhtu. Ja ainuke lihas mis võibolla areneb on parema käe lihas, õllekannu tõstmisest Neid kes käivad end vormi ajamas, ei tee seda mitte just naiste pärast (tavaliselt, kuid on ka erandeid), kuid teevad seda just seepärast, et austavad oma keha ja tahavad ise peeglist talutavat vaatepilti näha. Ja siis on muidugi need, kellel see on tõeline hobi - sinna alla kuulub jõusaalis musklite suurendamine, õige toitumine, toidulisandid jne. Ja siis veel professionaalid Ma olen naine ja muidugi ei tea nii täpselt, kuid mulle on selline mulje jäänud. Mu oma kutt on päris suurte musklitega ja ma küll ei kujutaks ette, et oleks koos mingi 8-ndat kuud "raseda" mehega või siis sellisega, kel käed nagu õlekõrred....
  9. My Diet

    Mulle meeldivad need küll - hea maitsega ja koostis tundub ka ok olevat. Täidab hästi kõhtu, kui ei ole võimalust süüa . Ma söön neid tihti koolis või tööl kui pikk päev on...Aint rohkem erinevaid maitseid võiks olla...aint 2 maitset, mis hakkavad juba vaikselt ära tüütama.... Veel on head need allstarsi pro-plex...nämm nämm
  10. naised jõusaalis

    no 40+kang on ju kuni 60, olenevalt kangist ise teen 40sega, aga sellist tydrukut, kes samaga teeb, tahaks küll näha:D kõike tegi sama palju kui ma, aint et jalgu 4x rohkem:D lisaks üks ilusa naise pilt ka http://www.fibofoto.de/images/caro3.jpg See on kindlalt mees!!!!!!! Mees rinnahoidjaga
  11. naised jõusaalis

    Siin pole tegu mitte tissiga vaid tissi polegi enam....see ju aint rinnalihas.... See mustanahaline oli ikka väääägev.....ma olen tast varemgi pilte näinud kuskil bodybuilderite ajakirjas, ta on ikka mõndadest tegijatest meestest ka suurem vist Ei tea kas kellegile meeldib see naine ka "naise" mõttes....ma olen tähele pannud, et üldiselt on kulturistidel suht tavalised naiskad....üldse mitte musklimäed Võibolla sel naisel on mingi õlekõrs meheks siis...hihiii või hoopis suure üllekaga....hihiii
  12. naised jõusaalis

    Appiiii....ei ole võimalik! kas see paremppolne on ikka naine? minu meelest täielik mees Kui ikka on naine, siis on ta vist täielikult testosterooni täis topitud ja seeläbi sisuliselt ju meheks muutunud....
  13. Rasvaprotsent naisel

    Mul on mõõdetud nii nende nn klambritega kui ka selle elektroonilise masinaga. Mulle tundub see klambritega "näpistamine" usaldusväärsem miskipärast kui masinaga....kuidagi kahtlane on see, et hoiad lihtsalt seda asjandust sirgete kätega ja siis kohe terve su keha rasvasisaldus teada... Mul tehti nii, et "näpistati" erinevate kehaosade pealt, siis veel mõõdeti luude jämedust (vms) pluss pikkus\kaal ja siis sisestati arvutisse, kus see arvutas rasva%, lihasmassi, ideaali ja veel igasugu asju....See tundus päris hea meetod olevat.... A muidu olen ka kuulnud, et kui naise on rasva% liiga madal, siis hakkavad igast "naisthädad" peale.....seega vist alla 15 % kindlalt lasta ei tohiks?
  14. Rasvaprotsent naisel

    Ma toitun küll korralikult - tervislikult ja söön u 4x päevas pluss vahel väike snäkk ka vahele. Toon mõne näite.Hommikuti söön All Bran helbeid väherasvase piimaga või kaeraputru, juustu ja teraleiba. Siis lõunaks kindlasti liha (kala, kana või sealiha) ja juurilju (brokkoli, suvekõrvits, lillkapsas jne) koos extra vergin olive oiliga ja puuvilja. Siis vahepeal söön nt kodujuust, puuvilja, pähklit või kohupiima või sinki. Kui ei ole võimalik näksida vahepeal midagi sellist, siis olen söönud ka mingisuguseid energiabatoone (nt My Diet). Õhtusöögiks on ka mingi väherasvane proteiin pluss aedviljad(ka koos extra vergin olive oiliga) ja puuvili. Ja siis veel kui vahepeal isu on, siis söön juustu või sinki vms. Söön aegajalt ka magusat - shoksi ja jäätist. Ja ka koogikesi Siis kohe tunnen, et järgmine päev pean kindlasti hästi sööma sest rasv kipub ennekõike tulema just kõhukesele....mitte palju, aga seda on kohe tunda...... Nii on ju ok toituda või mis? Ja oma välise ormi üle ma jah ka kurta ei saa.....lihased ikka paistavad ilusti välja
  15. Tere! Mis on normaalne rasvaprotsent naisel? Sellisel kes käib regulaarselt trennis ja toitub tervislikult? See hakkas huvitama, kuna mu enda rasvaprotsent on 15 ja osad ütlevad, et liiga madal naise kohta ning teised, et on normaalne. Olen muidu 163 cm pikk ja kaalun 53 kg. Käin aktiivselt jõusaalis - teen päris suurt lihastreeningut u 2x nädalas (iga 3e päeva tagant) ja aeroobset u 3x nädalas u 25 min korraga. Kui keegi naistest teab ka oma rasvaprotsenti, siis võiks selle ka siia võrdluseks panna
×