Jump to content

Heix89

Kasutajad
 • Content count

  303
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Heix89

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 12/04/1989
 1. Ülikoolis vaja teha väike kirjatöö, mis kirjeldaks ühe vabalt valitud rahvaspordiürituse korralduslikku poolt peensusteni. Ise paraku antud temaatikaga kokku puutunud pole ja internetis ka materjali napib... Leidub ehk keegi teadjam, kes kirjeldaks või jagaks mingeid linke/viiteid materjalidele, kust natuke teadmisi saaks? Kui süvenema hakata, siis ega see vist nii lihtne polegi - loogika ütleb, et asjaga seotud õigusakte peaks juba päris mitu olema, rääkimata kohaliku omavalitsusega kooskõlastamisest jm probleemidest.
 2. Liikuv neer

  Tervist! Kas keegi teadjam inimene seletaks mulle palun ära, kuidas käib liikuva neeru kirurgiline fikseerimine? Mul on naisel veebruaris operatsioon... ise ta sellest suurt midagi ei tea, aga mind huvitab ja paneb see asi muretsema. Esialgse plaani kohaselt viiakse kaks sondi sisse...ja siis...?
 3. Vot nii tõmmatakse lõuga

  Sa oled harjunud peaga lakke põrutama?
 4. Kama

  Mõne joogijogurtiga on ka päris hea.
 5. SUUR SUUR PROBLEEM SELJAGA

  Erinevate plokitõmmete asemel kasuta erineva laiuse ja haardega lõuatõmbeid. Kui mingil hetkel koormusest väheks jääb, võta ja seo endale lisaraskusi külge. Lõuatõmbed kipuvad ka randmesirutajatele-pingutajatele üsna hästi mõjuma...üleüldse, minu meelest üks parimaid harjutusi kui eesmärk on selga (ja üldse ülakeha) arendada. Ise olen teinud näiteks nii: 5 x 10-12 laia pealthaardega 2-3 x 8-10 kitsa althaardega ...ja vahel on täitsa tore teha 5-8 seeriat lihtsalt suutlikkuseni.
 6. Treeni kava järgi, söö korralikult ja maga piisavalt! Kogu moos...
 7. Vein

  Kui juba kodustes tingimustes veinitegemisest räägitakse...äkki mõni teadjam inimene jagaks instruktsioone? Et mida jälgida kui sooviks on märjuke, mis põhja alt ära ei löö ja oleks enam-vähem normaalse maitsega.
 8. Valu rinnakorvis

  Seal on hulgaliselt kõikvõimalikku kõhrkudet - 7 paari roideid kinnituvad otseselt sinna külge + sternumit ennast hoiab mitmest kohast sidekude koos. Seda kuidagi vigastanud pole, st venitanud või põrutanud? Sellisel juhul on ka päris valus - mul annab teist aastat juba tunda.
 9. Rattapoed Tartus

  Tervist, foorumlased! Seoses peatse Tartusse kolimisega tekkis küsimus, kust leida sealt normaalse hinnaga jalgrataste varuosi. Kuna olen üsna vägivaldse sõidustiiliga ja armastan maastikul mütata, vajab aeg-ajalt midagi vahetamist - aga nagu elu on näidanud, varieeruvad mõndade juppide hinnad poeti päris korralikult...ja ei tahaks asjatult rohkem maksta. Tore oleks, kui leiduks mõni müügikoht, mis on spetsialiseerunud eelkõige Sram'i toodetele, võrreldes Shimano'ga on need jätnud asjalikuma mulje. Samuti sooviks teada, et kus ja mis summade eest velgi sirgeks krutitakse - ka see kulub aeg-ajalt ära. Ette tänades, Heiki.
 10. Sex ei müü!

  Fitness.ee...Tervis, jõud, ilu - kõik on siin! Ja nüüd veel lisaks ka erootika... Mehed, mis te piinate end siin pseudoprobleemidega (tissi suurus ja kuju; esteetiline või mitte)? Nautige parem! Mulle küll meeldib.
 11. Kust saab kloroformi?

  Luba küsida, milleks sa seda vajad?
 12. Üle lahe kaunitar ;)

  Ei no, tegelikult on ju päris põnev vaadata, kuidas tugevad mehed käesurumises võistlevad...
 13. MEES or NAINE?

  Meestel on käed karvased...
 14. Paar-kolm nädalat tagasi kukkusin maastikul trenni tehes rattaga üsna õnnetult. Hüppe pealt mäenõlva maandudes libises tagumine ratas ära, kaotasin tasakaalu, lendasin selili ja libisesin nii umbes 35 km/h selja peal mäest alla. Tulemus: paremal käel polnud randmest küünarnukini nahka umbes 3 cm laiuse riba ulatuses, selg samuti lõhki; parema jala toruluul on pedaalijäljed senimaani eristatavad. Üldiselt koguaeg juhtub midagi...
 15. Kuidas toituda enne magama minekut?

  Süsivesikud enne magamaminekut tarbituna mõjuvad pärssivalt kasvuhormooni eritumisele (lihaskasvuks vägagi vajalik hormoon, keha toodab seda une ajal). Seega jah - praktiliselt ainult valgud ja (taimsed) rasvad oleks päris hea valik. Valgud - teadagi miks vajalikud... ja rasvad aeglustavad seedimist ning päris mitmeid hormoone toodetakse rasvade lõhustamisel saadud ühenditest.
×