Jump to content

Hades

Kasutajad
  • Sisu loend

    21
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Hades

  • Tase
    Algaja
  1. Tervist! Mul oleks selline palve, et ehk oskab aidata keegi jõutõstmise kava koostamisel. Algaja ma päris pole, sest kusagil 4 aastat juba saadud jõusaalis raskusi kangutada( Kaalu 102 kg ja pikkust 182 cm ning jõunäitajad on siis: rinnalt 160 kg, jõutõmme 230 kg ja kükk 220 kg - kõik ilma varustuseta). Asi on selles, et pole spetsiaalset powerliftingu kava kunagi teinud. Kasutasin ka otsingut aga ei ole veel midagi sobilikku leidnud peale artikli /Mis vahe on kulturismil ja jõutõstmisel?-Janar Rückenbergilt Seal oli välja toodud tüüpiline jõutõstja nädalane treeningujaotus: Esmaspäev: Kükk + abistavad harjutused Teisipäev: Puhkus Kolmapäev: Lamades surumine + abistavad harjutused Neljapäev: Puhkus Reede: Jõutõmme + abistavad harjutused Laupäev: Puhkus või (biitseps, triitseps) Pühapäev: Puhkus Kuna olen powerliftingus suht algaja veel siis äkki saaks keegi lahti seletada, et millised need abistavad harjutused on? Ja vb tuleks mul teha mingisugust muud kava hoopis? Suured tänud kõigile kes aitavad!!!
  2. Tervist ! Selline küsimus, et kas on kuidagi võimalik suurendada enda kasvu tervislike meetoditega?
  3. Ronnie Coleman The Unbelievable!

    Ronni üks mu lemmikutest. Mees on kõvasti vaeva näinud ning saavutada enam-vaähem kõik mis saavutada kulturismis annab. Eriti paneb mind Ronniet austama see, et ta oskab oma elu nautida ja on sellega täielikult rahul.Tänapäeval ongi inimestel just selline viga, et ainult rügavad ja rügavad aga ei võta aega oma "külvatuid vilju maitsta". Nii, et inimeset NAUTIGE OMA ELU MIDA IGANES TE KA EI TEEKS!
  4. Kas me oleme üksi siin Universumis?

    Oleks väga rumal arvata, et ainult maal on elu. Kindlasti mitte. On ka igal pool näha videosi ja pilte ufo-dest. Loomulikult on üle poole neist mixitud aga siiski arvan, et mõningad on siiski tõesed Aga kas teistel planeetitdel humanoide on? see paneb juba mõtlema Bermuuda kolmnurga kohta arvan seda, et kuna see on maailma kõige tihedama laevaliiklusega piirkond siis juhub seal ka palju õnnetusi.Kahtlen kas seal midagi paranormaalset on aga ikkagi põnev sellest mõelda. Aga üks asi mulle pähe ei mahu kohe kuidagi. Et universum on lõputu aga samas on väga imelik mõelda, et universum kusagil ära lõppeks(siis oleksime kui vangid)
  5. ülemine kõtu lihas

    soovitaksin teha keretõsteid kõhupingil koos kettaga 3x u. 25 . Aga ära keha liialt alla lase sest siis kandub koormus rohkem seljale
  6. Naharebendid

    Aga mis kreemi sa kasutad, ise kasutasin Contratubex-i aga eriti ei aidanud
  7. Tervist! Kas oskaksite öelda kuidas naha rebenditest lahti saada? Rebendid paikneva seal kus rinna lihas üle õlalihasele läheb, kaenla augu servl ja veel on seda reie siseküljel. Olen kasutanud Contratubex kreemi, see aitas väga vähe ja võib öelda, et tulemust peaaegu pole.Kreemi määrin peale kaks korda päevas ja panen elastik sideme peale, et riided kreemi laiali ei hõõruks.Kreemi kasutamise ajal trenni ei tee. Art ütles, et ära enam trenni tee aga see pole ju lahendus Palun Oldman aidake ja kõik kellel kogemusi naharebenditega võiksite nõu anda, sest olen lootust kaotamas
  8. Tere Ott! Olen teinud peaaegu 2 aastat trenni ja lihas kasvab päris hästi. Olen kasutanud vahepeal kreatiini ja protein no 1 -te. Aga küsimus on on selles, et milliseid toidulisandeid te veel soovitaksite, et areng võimsam oleks? Olen vaadanud siin poes ringi aga paljudel toidulisanditel on juures kiri, et see on parim ja see on super, ning see on hoopis mega.Selline asi ajab veidi segadusse.
  9. Kaalu kasvatamine

    kui teie eesmärk on lihtsalt kaalu juurde saada siis võiksite süüa kogu aeg puhast pekki, torte, kartuli krõpsu jms. Aga kui te tahate lihasmassi juurde saada, siis sööge valgurikast toitu.Sööge vähemalt 5 korda päevas ja toitainete vahekord võiks olla u. 35% süsivesikuid, 20% rasva ja 45% valku. Aga peate ka kõvasti trenni tegema, sest on ju iseenesest mõistetav, et muidu ei kasva lihas mitte m*****i.
  10. Kaalu kasvatamine

    kui tahad meeletut massi juurde siis loe seda artiklit siin http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3149 ise katsetasin ja lihas kasvab nii et ragiseb . Jalad hakkasid isegi veidi valutama, kuna pole sellise massiga harjunud
  11. treenin iga lihaskruppi 2-3 korda nädalas ja lihased kasvavad nii, et ragiseb kuid jalgadele annan eriti palju vatti ning jala lihased ka kere tugevamad
  12. Naha rebendid ja valu luudes

    Ma ei käi ainult jooksmas, käin ikka päris tihti jõusaalis ka. Kaalu ka väga alandada ei saa, sest muidu peaksin lihasmassi hävitama hakkama
  13. Ma käin väga tihti jooksmas ja viimasel ajal on jala luud valutama hakanud ja liigesed ka kuidagi imelikud. Eriti valutavad need luud mis on sääre siseküljes.Ka kaalu on aastaga 10 kg juurde tulnud.Kas on see äkki kiirest kaalu tõusust. Ka nahaga on mingi jama, nimelt on see rebenema hakanud.Ei tea millest aga tõenäoliselt venitustest. Nahk rebeneb sealt alt kus rinnalihas üle õlalihasele läheb ja sääre taga tagaküljest. Kas keegi targem oskaks öelda mis värk on, kas on mini vitamiinide puudus või ma ei tea mis?
  14. Ei kurda jõu üle aga massi trenniga on vaja pidevalt süüa, kuid ka rasva päris palju kogunenud naha alla.Varsti rannahooaeg tulemas ja vaja lihas puhtaks ajada. Siit küsimus kulturistidele ja muudele tarkadele, et kuidas näeb see rasva maha võtmise periood välja. ntx. Palju süüa, mida vältida jne. jne.
  15. Kulturism Telekas

    Päris "nõrk" vend on see gregg. Kas keegi oskaks öelda ka mõned tema jõunäitajad, näiteks bitseps kangiga, rinnalt surumine jne.Täielik respect talle aga ise ei hakkaks kunagi steroide kasutama
×