Jump to content

Krizto

Kasutajad
  • Sisu loend

    35
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Krizto

  • Tase
    Algaja

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    Tallinn
  1. EM fitness 2010 Novi Sad - MEDALISADU

    Õnnesoovid medalivõitjatele =) Tublid.
  2. pidevalt sarnased küsimused foorumites

    eelistatakse personaalset lähenemist
  3. Claudia Verela- fitness model and actress

    mis sorti näitlejaga on tegu?
  4. valu alaseljas

    tahaks siiski teada mida selja hoidmiseks ette võtta saan, kas pöörata rohkem tähelepanu selja või kõhu tugevdamisele? selleks siiski vaja arsti juurde minna. aga kuhu, kas käia perearsti juures ning lasta veel mingeid uuringuid teha? sellisel puhul milliseid uuringuid? või pöörduda kohe kellegi teise poole?
  5. valu alaseljas

    mingit muhku ei tundu seljas olevat - seda oleks röntgen ka näidanud? trenni pole teinud sügisest saati, aga kavas olid ka harjutused nii kõhulihastele kui alaseljale, samuti treenisin jalgu. eks kui tervis paremaks läheb (hetkel külmetus), siis mõne aja pärast hakkan uuesti jõusaalis käima - pööran suuremat tähelepanu kõhule, seljale ning venitustele. vähemalt plaan on selline
  6. valu alaseljas

    Tere, Valud sai alguse sellest, et kunagi (u 5 aastat tagasi) sai tehtud kõhulihaseid (varbad radika all, põlved kõrgemal ning tõsted küünarnukkidega põlvedeni), hakkas selg valutama. Tüüpiline oli ka see, et iga kord kui end tõstsin, käis seljast nõks läbi. Läksin siis perearsti juurde, kes lasi teha alaseljast röntgeni, kuna aga sealt midagi näha ei olnud, saatis mind taastusravisse. Kuna taastusravis oleksin pidanud kooli/töö kõrvalt käima umbes 2 nädalat ning seda iga päev (alaselja massaaz/harjutused/hanerasvaga? selja soojendus), mis päevas kokku võttis umbes 3h, jäi mul see pooleli. Kuna mul olid aeg-ajalt valud ka pimesoole piirkonnas, lasin selle mõned aastad tagasi välja opereerida. Mõni aeg peale pimesoole oppi tekkis aga selline probleem, et kui alaselga lööb valu, siis paljudel juhtudel tekib valu ka pimesoole piirkonda ning on vaja külastada wc-d, et väljutada paksemat kraami. Selg annab tunda vist isegi iga päev - ma suht harjunud sellega nii et ei jää meelde kui tihti valutab Kas on kedagi kes oskaks soovitada mis sellisel juhul peale hakata? Perearsti poole pöörduma ei kipu, pole siiani mingitest uuringutest kasu olnud.
  7. Kus saalis käite treenimas?

    kui palju tööpäeviti kella 17-19 paiku Spartas ning Revalis rahvast on? ning kas õhu mure on Spartas lahendatud?
  8. Ronnie vs Arnie

    Arnold on tavainimesele siiski tuntud kui filminäitleja, mitte kulturist
  9. pean nõustuma sellega, et film ei ole minu jaoks nii humoorikas kui teistele foorumikaaslastele. ja paistab et siin teisitiarvajaid ei sallita.
  10. suht hale nali. ei jõua ära imestada millised koomikud meil on
  11. ega jah, nende nn "vaimukate naljadega" on natuke kaugele mindud. valesid pannakse kirja nii et silm ka ei pilgu
  12. never back down

    eks see sõltu rohkem sellest, mida filmilt oodata. Never back down on rohkem actionit, Redbelt rohkem juttu. olen mõlemast klippe vaadanud, Never back down ei meelita vaatama, kuid Redbelti lähen ilmselt kinno vaatama, mis sest et mul mõlemad filmi juba olemas on.
  13. never back down

    18. juuli esilinastub selline film nagu Punane vöö: http://www.forumcinemas.ee/movie/4996/ http://www.imdb.com/title/tt1012804/ kommentaaride järgi võiks öelda et tegu on päris hea filmiga
  14. Tagasi uudise / artikli juurde Sünnipäeva õnnitlused fitnessi printsessile Liisa Otsusele ! Olgu Sinu elutee medalitega sillutatud ! Fitness.ee võidukas pere ...
×