Jump to content

madis220

Kasutajad
  • Sisu loend

    168
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

madis220

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 20.03.1991
  1. Venemaa vs. Gruusia vs. ......?

    Soomalased võitlesid iseseisvuse pärast aga vene sõdurid sellepärast et neil kästi seda teha vahe ongi selles et vene sõduritel oli suht suva sellest soomest aga soome sõduritel polnud suva mis nende kodutest saab...sellepärast säilitasid naad ......
  2. Paar küsimust toitumise kohta.

    Ise ole kasutand kreatiini seda seganud viinamarja suhkruga.....aga võid ka ju mass2 võta , võetakse enne trenni ja pärast trenni ja vabal päeval ükskord päevas söögi alla...enne seda on ka sisse käimis periood vist siis peab 4 korda päevas jooma.....
  3. Pole küll eriline septsialist aga ma arvan et sull tuli lihtsalt natuke lihast keha peale võimalik et see kaal tuli ka veearvelt kindlasti ma arvan et mitte rasva...
  4. mis seeriatega tuleks teha

    Harjutustel võid ju seeriate arvu 3-6 vahel vahetada näiteks mida teed 3 x 4-12 mida teed 4x8-10 5x10-12 jne..
  5. Rinnalt surumine

    tsitaat:kang peaks liikuma kõrvalt vaadates otse üles-alla..... Kui eesmärk on suruda palju siis tehnika poolelt kang peaks liikuma otse alla ja siis õrnalt ettepoole(pea poole) surudes...siis peaks kergem olema suruda näiteks võistlustel...
  6. Rinnalihas

    L-Surumine-Rinnavenitus trossidega-L-lendamine-Postiivse kaldega surumine....
  7. Rinnalihas

    Küsimus siis ott kiivikasele , et olen ise vahelduva eduga siis ikka jõutõstmist teind ja selle käigus ka keha kõvasti arenenud aga rinnalihas on ebameeldiva kujuga(ümaram kui olema peaks) et äkki oskaks soovitada harjutusi mis tuleks teha nädalas et see ikka lihase moodi välja areneks? (Et siis rinnale harjutused nädala kohta mis vormiks kuju) Täpsustan , et rinnaalumine osa vajund ära..
  8. Pisikerosin Palju Õnne

    Õnne siis sulle
  9. Täna, **.**.**, toimub T*nismäel suur suvealgus pidu "DISKO"! Kuulipildur Hans tutvustab oma uusi linte. Külalis DJ Sirp Siberist ja Volodja Koplist mängivad 40'ndate klubihitte. Kohal on rasketehnika ja tutvustatakse külmrelvi. Kiviviske koolitused oma ala proffidelt. Kõikidele venelastele sissepääs tasuta ning tervitusjoogiks Molotovi-kokteil. Esimesel tunnil kõik nokamütsiga sisenejad saavad tasuta kaika, mis on hoolikalt meisterdatud vene koolide tööõpetusklassides. Sihvkapaki ettenäitamisel ootab Teid kuum üllatus meie sponsorite poolt. Osavõtjate vahel loositakse välja tuusik loomavagunis Siberisse! Ürituse peasponsorid: Sta*oil ja Viljandi tiku*ehas. Eriroana pakume Russian Barbeque'd kuniks rahvast jätkub. NB! Võta kindlasti kaasa pass, kui sul see olemas on, sest juhul, kui võidad tuusiku, läheb kohe sõiduks. P.S. Peomeeleolu loovad kollastes vestides ülikuumad ja seksikad GO-GO tantsupoisid suurte nuiadega! Rinnad võtab paljaks venelaste esidiiva Edgar Savi*aar! Tegemist on naljaga! Ise leitsin selle texti netist ja minu arust oli naljakas ega seal toimubki paras tsirkus.
  10. Kuidas suhtute noortesse jõusaalis?

    Ise ka suht noor(16) ja suhtub teistesse hästi vähemalt on neil muud teha kui väljas juua või märatseda. Ise olen teind juba paar aasat
  11. vaadake

    See teeb rohkem jõudu jalgatesse aga ,kui tahad kõgele hüpata siis käi jooksmas ja hüpa nööriga siis tuleb kiirust ka
  12. Mida teha kui

    Natuke valesti aru vist saand ma pole päris algaja ikka ma ikka 3-4 aastat korraliku trenni teind ma ei otsi vabandusi vaid jube palju töid koolis ikka 2 korda nädalas proovin ikka teha jõukat vähemalt kava ette nähtud 3 päeva jalg jääb päris palju tegemata aga 2 korda nädalas karate ka veel.
  13. Mida teha kui

    Mida teha kui on masendus peal? Masendus sellest , et kui jätad jõukat nädal-2 vahele ja tekib jube masendus ja akkab halb tuju et ei käinud aga lihtsalt pole aega hetkel kooli kõrvalt.
  14. Pronkskuju

    Austama ei pea seda inimest kes pole austust väärt!Iga inimene valib ise keda austada.
  15. Kommenteerige kava

    2 korda nädalas on normaalne kui tahad lamades surumist arendada. Paljud tuttavad teevad 2 korda nädalas kaasa arvatud L-surumise Mm-i kuld, rammumehed jne. Mina küll ei leia miks ei võiks teha.
×