Jump to content

Kang08

Kasutajad
  • Sisu loend

    759
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    8

Koik Kang08 postitused

  1. Toitumiskava

    Ma isiklikult ei liigita inimest trolliks tema väidete põhjal,pigem kui tullakse taotakse vastu rinda,et "asi on nii,sest MINA tean",toomata sealjuures välja ühtegi reaalset tõestust.Kui see nummi viitsiks mõne oma väite ära ka tõestada oleks väga tore.Tema vastupidi surub läbi oma subjektiivset arvamust ja kui kellelgi on vastuväiteid või tõestusi,siis see ei kõlba kuhugi.
  2. Toitumiskava

    Ma arvan jällegi,et see su lõhestunud isiksus mängib "good cop,bad cop"
  3. Toitumiskava

    Korraliku hunniku puhast s.tta oled sa nummi siia tootnud.Iseasi, kas keegi sellest midagi ka võidab peale sinu.Ühest küljest saad nautida oma "sõnavabadust" või mille iganes eest sa võitled siin neid 20 lk trolliteemasid tootes,teisest küljest loevad seda paska ka inimesed kes asjast ööd ega mütsi ei jaga ja siis üritavad omal mingit pilti kokku panna.
  4. Intermittent fasting

    Aga kes sinu teadmisi kontrollib muidu? Äkki sul see brosciencet tootev masinavärk seal kupli all pani mööda seekord?
  5. Intermittent fasting

    Ma isiklikult arvan,et see on see Sügiskülvi-härra,või Trojan Vegan,või Lpf ...vms ta iganes oli.Kirjastiil on lihtsalt liiga sarnane.Võin ka eksida muidugi. Selline ajab jama jama ajamise pärast.Talle meeldib lihtsalt kui s.tt ventilaatorisse lendab.Midagi mõistliku sealt ei tule.
  6. Väga kiire seedimine

    Hahaha...jah,sa sa lihtsalt ütled,et mina tean,asi on nii ja punkt.Ühtegi viidet ei too,pmt loed palju,tead palju,aga viidata pole nagu millelegi... Ja teised on kõik lollid.....Ok,ma ei vaidle sinuga enam,sära oma tarkuses.
  7. Väga kiire seedimine

    Mõtet üldse temaga vaielda? Nagunii tirib oma levelile ja lööb kogemusega.Trolliga vaielda on nagu peaga vastu seina joosta....
  8. Kükid

    Pole niivõrd õiget-valet,lihtsalt erinevad terakesed tõtt. Umbes nagu öelda ülekaalulisele "ära söö kommi ja kõik sinu toitumise probleemid lanenevad"
  9. Alakaalu jama

    :D
  10. Alakaalu jama

    Oled või ei ole mul ykstakõik... Teksti ülesehitus ja teatud mõtteterad kattuvad igatahes 1-1....
  11. Alakaalu jama

    Toodi juba midagi siin,sinu vastus oli "mina tean paremini"....Ma usun,et sa päris kindlalt see Trojan Vegan,v LPF vms sa olidki,pmt pisiasjad reedavad ära ......
  12. Alakaalu jama

    Aga miks sa arvad,et see keegi teine on? Mine tea muidugi.....
  13. Alakaalu jama

  14. Suveks trimmi

    Jalutamine pole sport,pigem füüsiline aktiivsus.
  15. Alakaalu jama

    Sulaselge troll oled nummi.Keegi palub sinult oma väidete tõestuseks mingit materjali ja sa saadad lihtsalt seenele. Maneer a la "munavalge on pähh" on pmt 1-1 ühe vennaga kes siin "sügiskülvi" tegi mõni aastake tagasi. Nii et pole mõtet vaielda sinuga.....
  16. Alakaalu jama

    Long story short....HAKKA SÖÖMA!!.....mingit imetabletti,või võlujooki,mis üleöö loomaks teeb pole ka leiutatud.
  17. Massiperioodilt ravsapõletusele

    Just,sul läheks maailmaparandamine keerulisemaks sel juhul Lihtsalt kui sulle niivõrd korduvad küsimused närvidele käivad,siis miks sa vaevud üldse vastama? Ma usun,et kui need korduvad teemad siin nii suur probleem oleks,siis oleks nad juba kustutatud.Inimkonda pole sul nagunii võimalik perfektseks lihvida,taolised teemad tulevad nagunii.
  18. Massiperioodilt ravsapõletusele

    Pmt see sinu nämmutamine raiskab ju sama palju foorumi-ruumi,kui kellegi korduv küsimus.
  19. Suveks trimmi

    Sa suhteliselt noor inimene.Ole lihtsalt aktiivne.(nagu sa kirjeldad).Ainuke asi - proovi maast madalast igasugu "suveks saledaks" variandid välistada.Aktiivne ja heas vormis tasub olla aastaringselt.Taolised ainult enne rannahooaega rabelejad ei jõua tavaliselt eriti kuhugile oma vormiga.
  20. Videoblogi

    Selle padjakesega kipub kangi tunnetus kükkimisel ära kaduma.Pluss kui ikka 80 kiloga valus kükkida ilma pehmenduseta,siis on kangi asetus turjal suure tõenäolsusega vale.
  21. Videoblogi

    Küki puhul püüa harjutada ilma selle pehmenduseta hakkama saama.Pluss üldiselt kui kükid ,siis ära vahi inimesi saalis vms.Ole mõttega asja juures ja ära lihtsalt rapsi. Yks random video....
  22. Sorry,aga siis poleks sa temast just eriti arukam.Nuudiga inimestele oma arvamust peale suruda ei tundu just mõistlik,olgu see teise inimese arvamus nii rumal kui tahes.
  23. Milline kava valida?

    Maitse asi ja isiklike eelistuste küsimus (mis kellegi puhul töötab).Üldine koormus,mille kehale annad loeb.Mis jaotuses sa selle teed on oma valik.
  24. Milline kava valida?

    Mingit imekava pole.Võta kava,arene kaua saad,siis võta järgmine või muuda olemasoleva ülesehitust.Jõudu ja massi,siis ürita baasharjutused kavas kindlasti sees hoida.Trapets saab veidike stiimulit isegi selle kavaga,samuti "core".Muidugi võid juurde teha,kui soov nii suur,aga see rohkem pisiasi.Suurem mõttejõud suuna peamiste baasharjutuste sooritamisse,mis on trenni alustalad.Mõisted nagu "hardgainer" ja "ektomorf" unusta ka ära,see rohkem peas kinni.
  25. Jõusaali kava, kas sobib?

    Ega seal midagi keerulist pole ... Ma toon lihtsa näidise. Harjutused mida ma teeks lihasgrupi kohta Selg - jõutõmme,lõuatõmme/ploki tõmme ülalt,mingi row liigutus (kangi tõmme,hantli tõmme küljele,t-kang jne) Rind,õlg - rinnalt surumine,seistes surumine Jalg- kükk,väljaasted Käsi - prantsuse surumine,vabalt valitud biitsaharjutus lõppu mõni seeria kõhtu kui viitsib Tähtsamad baasharjutused nagu kükk,surumised,jõutõmme esimeste hulgas,lihtsamad harjutused trenni lõpupoole.
×