Jump to content

Kang08

Kasutajad
  • Sisu loend

    759
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    8

Koik Kang08 postitused

  1. Küsimus treeningu kohta- kas nii lihas kasvab?

    Mitte mingi imeline "rep-range" pole asja (lihasmassi kasvatamise) "võti",vaid tööraskuse-töömahu suhe.High-rep lähenemiste puhul kaasneb tavaliselt ka korralik töömaht.Mingi 100 küki puhul olematu raskusega on asi päris kaugel "tööraskusest",ehk intensiivsus on väike.Teiseks kes on need "targemad",keda ja mida sa võrdled siinkohal? Ühe mõõduga....jah,sellega olen nõus.
  2. Küsimus treeningu kohta- kas nii lihas kasvab?

    Tom Platzi ja algajat neiut võrrelda on nagu võrrelda siga ja kägu.Intensiivsuse koha pealt.Ja ma ei ütle siin,et kõrged kordused ei tööta,vaid see asi peab selleks piisavalt intensiivne olema.Kust see piir algab pole vist tõstatud,aga kui neiu teeb 2 kiloste hantlitega 100 kükki,siis ma ei usu,et see on piisav intensiivsus mingiks märgatavaks lihaskasvuks.Jah,kui ta on algaja staadiumis,siis võib olla piisav,edaspidi ei usu......
  3. Küsimus treeningu kohta- kas nii lihas kasvab?

    Kuigi ma olen seda siia foorumisse juba mitmeid kordi postitanud.Väga hästi seletab lahti minuarust.
  4. Küsimus treeningu kohta- kas nii lihas kasvab?

    Kusagil pole mingit tabelit,mis ütleb kas sellise intensiivsuse juures konkreetselt SINUL kasvab või mitte. Oleneb treenituse tasemest,staazist jne.Algajale,kes elus vähe liigutanud näiteks võib piisata.....Ma isiklikult sellist kükimaratoni ei korraldaks.Miks teha 100 kükki 4ja kiloga? Miks mitte 30 kükki 40 kiloga....näiteks? Sinna otsa 5x10 kükist üleshüpet 4ja kiloga otsa.....NÄITEKS Puhtalt näited,aga kui ikka konkreetne soov lihast kasvatada,siis võiksid raskuste-korduste vahel leida mingi kuldse kesktee.
  5. Kohupiimapasta Otto Ricotta rosinaga

    Misasi on ülejäänud toitumine? Toitumine on toitumine.Kui paned selle toru sinna menüüsse,siis kas kalorid ja makrod jäävad tasakaalu? Seda ei oska keegi sulle otse öelda ju. Iseenesest see üks toru on tavalisele harrastajale kökimöki,aga üldises plaanis....
  6. Merlini -40kg.

    Teemaalgatajale....Tee seda,mis sinu puhul toimib.Kui näed,et kõik toimib,siis milleks üldse pead vaevata küsimuse üle "mis on trenn ja mis mitte?".See ei anna ju konkreetselt midagi. Kui eesmärgid saavad täidetud,siis on kõik hästi.
  7. Merlini -40kg.

    Kiirkõnd võib küll olla trenn,aga kõndimine-jalutamine pole.Jalutamine on füüsiline aktiivsus.Üldises plaanis,mitte teemaalgatajale - inimesed võiksid aktiivsemad olla.Päris tihti loen kuidas a la mingi 5km jalutamine loetakse trenni alla.Varsti mõni viib prügi välja ja loeb selle ka trenniks.Trenn minu silmis on see,kui treenid midagi eesmärgipäraselt.See eeldab,et plaan on paigas ja toimub mingi ajapikku mõõdetav progress.Muu on lihtsalt liigutamine,kalorite kulutamine ja füüsiline aktiivsus.Näiteks võib "trennis" ennast pilpaks rabeleda,aga kui seda rabelemist teha aastast-aastasse ja progressi pole,siis on see lihtsalt kalorite kulutamine.Ma isiklikult näen seda nii,ei pretendeeri abs tõele.Lihtsalt mõte lendas....
  8. Liigsed kilod

    No kui kaal ei liigu,siis on kaloreid ikka liiga palju.Löö oma päevased kalorid kokku,siis saab selgema pildi.
  9. Palun heade inimeste abi uurimustöö jaoks!

    10. Kas sööksite valmistoidu asemel tervislikust ja kvaliteetsest toorainest valmistatud toitu? Tervislik on väga lai mõiste.Miks sa arvad,et valmistoit pole tervislik?
  10. puusaliiges

    ....asjalikul vennal võib ka olla suur biitseps.......muidugi võib ka mitte olla......
  11. Nõuanded

    Valku-rasva endiselt vähe.....See võiks rohkem muret tekitada,kui mingi C-vitamiini kogus vms.Ja soovitaks ka jõutrenni teha.Jooksmise kohta juba öeldi....
  12. Nõuanded

    Soovitaks sul seda foorumit veidike sirvida.Taolisi teemasid on siin hulgim.Hetkel tundub,et sul on see asi päris segamini.Valku vähe,rasvu vähe,kaloreid 700 päevas w? ... see ulme vähe.......pmt rasvaprotsendi vähendamine pole ainult puuviljad,juurikad ja Nigeeria näljahädalise menüü..... See,et kala,kartulit,LIHA ,jne üldse tarbida ei tohi on ka täielik nonsess....Suures plaanis uuri väheke maad,kui mingi pildi kokku saad,küsi uuesti.
  13. Jõusaali kava.

    Jama pole mitte selles,et väiksemad lihased nagu triits,biits jne saavad topelt vatti,vaid selles,et suuremad lihasgrupid nagu selg-jalg-rind ei saa.Suurem energia võiks minna just nende suurema kolme peale.
  14. Baasharjutused

    Ma isiklikult jaotaks nii piiratud variandi puhul 1.jõutõmme-raskem rind + ülejäänud keha 2.kükk,seistes surumine + ülejäänud keha.Ise teen ka kogukeha.Tuleb jõudu,tuleb massi ka kui vaja.Toitumine peab paigas olema.3x12 ,või 5x5 vms....? Personaalne eelistus....5x5ga saad raskust rohkem lisada,samas aeg ajalt tuleb skeemi nkn muuta.Tee rahulikult 3x12 edasi,hetkel toimub progress saan aru.Kui areng aeglustub,või igavaks muutub siis muudad. Ja nii must-valged ka need asjad pole et 5x5ga oled kriips ja 3x12 saad massi.Üldine töömaht loeb.
  15. Jooga

    Kuule ära üldista.... Nii tavaline - kõik BMW omanikud on rullnokad,kõik kellel on 100 kilo lihast skeletil ei jõua joosta,kõik blondiinid on lollid...jaa niii edasi....nagu Delfi kommentaare loeks.
  16. Ületreenimine

    No hetkel oled sa küll ületreeningust sama kaugel nagu Maa Päikesest.........Ma mõtlen reaalset ületreeningut,mitte kergelt üle võlli treenimist.....Kui tunned,et vajad puhkust,siis puhka.Tunned,et jõudu on siis treeni.Sa pole elukutseline sportlane,et pead vormi ajastama vms.Tunne trennist mõnu.
  17. Ja söödki elu lõpuni iga jumala päev riisi kanaga w ..... Like why?...mis suure eelise see konkreetselt annaks? Ütleme,et ühel ilusal päeval võtad hoopis 3 kartulit,ühe lihalõigu,ühe muna ja väheke salatit,mis siis saab?....kõik gainsid kaovad,või üldises pildis saab "riisi-kana" vend suurema edumaa? Ei tahaks nagu uskuda Pluss see on üks toidukord päevas,terve menüü peab sinna ümber klappima,ei saa öelda,et näe "see üks asi on ainus ja õige". Ma ei ütle,et riis-kana ei sobi.Ei,väga 5+ eine,aga selline üldistamine ei istu.
  18. Jõusaali kava.

    topelt sai
  19. Jõusaali kava.

    Mul endal pole näiteks üldse mingit käepäeva.Kõik gainsid läinud nüüd ilmselt. Püüa energia suunata pigem suuremate lihasgruppide rind-selg-jalg mahu suurendamisse/raskuste suurendamisse.Töömaht loeb nkn,kuidas sa seda jaotad on vaba valik.(splitid,teed fullbody,üla-alakeha jne) Käed,õla,biitsa võid ühel päeval ka teha,või nädala peale laiali loksutada.Ma isiklikult ei näe algajal mõtet splittimisega nii lolliks minna. Kui oma peaga leiutamisega hätta jääd,võid mingi kava ka krabada.Tähtis on järjepidev olla ja trennis mitte lolli mängida,küll siis tuleb.
  20. Kas on mu kaal OK ? ( mis arvate )

    Mis sa ise arvad? ...
  21. Ei ole midagi,minupärast sööge. Mul isiklikult ei lähe puhas liha kodujuustuga alla lihtsalt......
  22. Oot....mida...grillliha ja kodujuustu sööd koos? Ja kana,grillliha ja kodujuustu....ja saia-muna.....for real nagu ,kuidas sul see alla läheb,mul tuleks küll üles tagasi.
  23. Suveks trimmi

    Ära ürita mingit "masterplani" välja mõelda.Söö,tee trenni,puhka.Kui mingit progressi ei tule teatud aja peale,siis saab jälle midagi kohendada. Trenni-toitumise koha pealt on siin foorumis teemasid kamaluga.Loe ja saa ideid.
  24. Toitumiskava

    Loe mõnda teemat,kus nummi figureerib.Talle on asju ikka puust ja punaseks tehtud.
×