Jump to content

maximus89

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 049
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik maximus89 postitused

  1. Teie seksuaalne orientatsioon?

    Ise olene puhas hetero, aga sooviks siis teada missugusete inimestega siin tegu on.Vastake palun ausalt, see kõik on ju anonüümne.
  2. Taastusjook peale anaeroobset treeningut.

    Uuh, siis on seal ruumi küll ja küll, ma tavaliselt üle 6 lusikatäie (30 grammi) suhkrut üldse ei panegi šheigi sisse, läheb talumatult magusaks muidu.
  3. "kodused" massilisajad

    Midagi sellist, mis sisaldaks keskmiselt valku ja palju süsivesikuid ning minimaalselt rasva.Suur kogus rasvu ja süsivesikuid koos pole massilisaja vaid rasvalisaja.(Liht)süsivesikud viivad insuliinitaseme kõrgeks ning insuliin teatavasti transpordib toitaineid keharakkudesse, mis te arvate kuhu tal see suur kogus rasva viia on, mis koos nende süsivesikutega tuli? Lihased on vale vastus. ...ahjaa, tõenäoliselt oleks palju valku/palju rasva samuti hea massilisaja, ehk siis looma- või sealiha näiteks.
  4. Taastusjook peale anaeroobset treeningut.

    Ilmselt ma pean siis kakao kasuks otsustama, aga minu jaoks tume ala on fruktoosi metabolism.Lauasuhkur, mida ma olen siiani alati omal sheigi sisse pannud, annab ju 50% fruktoosi, kui ta molekul ära lõhutakse kehas.Mida see fruktoos edasi teeb, kui kaua aega läheb, et maks ta glükogeeniks muudaks ja kui palju sellest muudetakse triglütseriidideks?
  5. Trenn ilma küki ja jõutõmbeta?

    Äkki proovid etteasteid kang turjal.Pole küll päris kükk, aga alaselga ei koorma ja võtab läbi küll.Raskus on selle puhul samuti väiksem, kui tavalise küki puhul.Kasvuhormooni ja testosterooni tõstavad kõik sellised harjutused, kus töötab kaasa suur osa keha lihasmassist ning mis on tehtud piisavalt suure raskusega.
  6. harjutus

    Ma tean mida mõeldud on, see on ühe spetsiaalse masina peal, igas jõusaalis sellist üldse polegi.Selline püstine masin, seisad sinna, paned jala mingi jaluse sisse ja hakkad jalga taha sirutama.Üsna tõenäoliselt on seda mõeldud.Mõtetu harjutus, parem teha kükki ja väljaasteid.
  7. Pulber

    Huvitavad arusaamad teil noormees.Edu katsetamisel Oleks võinud enne sellise rumala postituse tegemist 1000 eelnevat samasisulist postitust läbi lugeda.
  8. HIIT, intervalltreening

    Väga huvitav artikkel, aga...see ei haaku mitte kuidagi teemaga.Seal räägitakse hoopis statistiliste andmete moonutamisest.
  9. Toitumiskava

    Toitumiskava on 5 sotti. Ütle ausalt, sa leiad, et see on üsna mõtetu tellida onju? Kui sul on viitsimist, püsivust ja nutikust, leiad sa kõik vajalikud teadmised netist ka ja koostad ise endale.Aga kui ei ole...
  10. Väga Väga vaja abi !

    Ma kahtlen, kas hantlitega on üldse võimalik teha selliseid baasharjutusi, mis paneksid kõhna noormehe kasvama? Kükid hantitega, jõutõmme hantlitega, rebimine hantlitega? Sellised asjad sobiksid pigem aeroobikasaali...juhul kui need hantlid nüüd just tõsiselt rasked ei ole.Ma soovitaks kodus treenijale lugeda ühte Mike Mahleri artiklit kodusest trennist: http://www.t-nation.com/free_online_articl..._generation_ent Ja toiduga shokeerimine...ma ei tea kas Rotter pidas nüüd just seda silmas, aga on olemas selline asi, nagu nutrition microcycles.See tähendab pmst. paari nädala pikkusi massi- ja dieediperioode, et hoida ainevahetus ühelt poolt kiire ning teiselt poolt mitte koguda liigset rasva.
  11. HIIT, intervalltreening

    Miks viimases järgus? Rasvadest tuleb enamus energiat kergete igapäevaste tegevuste puhul.Samuti tuleb treenimisel madalas pulsivahemikus peamine energia rasvade oksüdatsioonist.Ja rasvade oksüdatsioon on aga liiga aeglane protsess, et seda efektiivselt kasutada väga intensiivse füüsilise koormuse korral, spurdi puhul, nagu sina seda sõnastasid.Kust üldsegi selline arusaam, et rasvavarud on see viimane reserv, mille kallale keha asub? Ja kui ta "haamri" all mõtles "seina", siis see on see hetk, mil kehast saab glükogeen otsa ning pole võimalik enam juurde sünteesida.Kaasneb ka veresuhkrutaseme järsk langus ning üleüldine jõudluse langus.Ise olen seda kogenud pikemate distantside puhul.
  12. HIIT, intervalltreening

    On küll, ma usun, et siin on tegemist lihtsalt väikese valestimõistmisega
  13. HIIT, intervalltreening

    Samas ei saa unustada, et kuigi suhteliselt on rasvade põletamine energiaks väiksem, siis absoluutsetest arvudest rääkides, võib intensiivne anaeroobne põletada isegi rohkem, kui madalama sagedusega aeroobne.Samuti anaeroobse treeningu "afterburn" efekt, mil ainevahetus on kiirenenud kuni 24ks tunniks annab samuti suure panuse.
  14. HIIT, intervalltreening

    Organism põletab sul rasvasid pmst koguaeg
  15. Lisarakus jooksmisel

    Okay, väike parandus: jooksukiirusel on peamiseks piiravaks teguriks sammukiirus jooksmisel.Jooksukiirus ise oleneb sellestsamast sammukiirusest (mis ei olene üldse lihaste jõust) ning võimest enda massikeset kõrgemale tõugata iga sammuga (mis oleneb lihasjõust).Enamikel jooksjatel ei ole probleeme selle viimase teguriga, vaid parandada on vaja sammukiirust.
  16. HIIT, intervalltreening

    Kui nüüd tarka panna, siis maksimaalse pulsisagedusega või sellele lähedasel sagedusel treenimisel tõesti on rasvade oksüdatsioonikiirus ebapiisav keha energiaga varustamiseks.Iseasi kui paljud inimesed on üldse võimelised pulssi nii üles saama ning kaua nad seda intensiivsust hoida suudavad.Mul on siin pdf kujul üks tabel energiasüsteemide kaasamisest erinevatel pulsisagedustel.Rasvade kasutamine energiaks hakkab järsult langema ~90% juures selle tabeli järgi.
  17. HIIT, intervalltreening

    Lihaskasv/rasvapõletus on pigem toitumise funktsioonid, eeldusel, et sa teed trenni ja see trenn pole pikk aeroobne.Muidugi jõutreening annab tugevama kasvustiimuli, aga kui sa sööd ülekaloraažhis ning teed intervalltreeningut, siis kasvatab see ka lihast, vaata näiteks sprintereid.Muidugi nad teevad mingil määral ka jõutrenni. Ja alguses võib tõesti õnnestuda lihast kasvatada ja rasva põletada ühel ajal, kui toitumine on väga täpselt paika pandud, aga ma ei jääks sellele lootma.Mina sinu asemel ei püüaks kahte asja korraga teha, vaid teeks seda tsüklitena.Oleneb kui paks sa praegu oled, siis vali kas rasvapõletus või massitsükkel esimesena.
  18. Alustan, aga ained?

    Mul tekkis küsimus milline see toitainete vahekord peaks olema intervalltreeningu ja milline ~45 minutilise intensiivse aeroobse treeningu järel? Ma eeldan, et rohkem süsivesikuid ja vähem valku?
  19. tõmbasin selja ära

    Kas sa tegid kükki ja jõutõmmet vööga või ilma?
  20. doesn't matter, i'd do them all
  21. Tähtkuju

    Ise küll astroloogiasse ei usu, aga mul jäi silma üks artikkel, kus kirjutati, et mõningates tähtkujudes sündinud inimestel on suurem kalduvus aktiivselt spordiga tegeleda ning seeläbi keskmisest palju paremas vormis olla.Näiteks Jääradel.Palun veelkord vastata ainult neil, kes on heas füüsilises vormis ning tegelenud oma alaga pikka aega ja/või seal häid tulemusi saavutanud.
  22. Lemmik kehaosa .

    Madal rasvaprotsent ja treenitud kõhupõikilihas peaksid asja ära ajama.Muidugi, ta tuleb rohkem välja ka vanusega, kui sa oled alles ütleme 15-aastane, siis ära looda, et sul vaagnajooned väga välja tuleksid.
  23. Lemmik kehaosa .

    vaagnajooned, mingit ametlikumat nimetust neil pole
  24. 15a paks neiu.

    Ma ise olen märganud jõusaalis sellist asja: jaanuari alguses on seal eriti palju inimesi, tõenäoliselt kõik need, kes lubasid endale, et võtavad nüüd alla.Mida aeg edasi, seda vähemaks neid jääb, enamik annab üsna kiiresti alla.Weak in the mind, weak in the body.
  25. 15a paks neiu.

    Olgu mis on, aga ühte tuleb tunnistada, preili Teemaalgataja: teie alustatud teema on üks populaarsemaid teemasid viimaselajal siin foorumis.
×