Jump to content

maximus89

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 049
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik maximus89 postitused

  1. Liiga lihastes jalad?

    Väga ilusad jalad Ma usun, et 30000 aastat tagasi olid kõigil naistel sellised jalad.Selletõttu pole midagi imestada, et meestele sellised jalad meeldivad, looduslik valik.Meestel tõenäoliselt olid pigem lihaselised sääred, kui et reied.Naised korjasid juurikaid ja marju - pidevalt kükki-püsti, mehed ajasid loomi taga joostes.
  2. Kust sa tead, et plahvatuslik jõud arenes, kas hüppad kõrgemale/sprindi aeg paranes?
  3. vasak põlv jamab

    Üldiselt üks väga sagedasi probleeme põlvedega on see, et patella ei püsi paigal kas sidemete või, enamikel juhtudest, lihaste nõrkuse tõttu.Ehk siis, liigeses puudub stabiilsus ning see lööb just välja hüpete korral.Lühiajaliselt peaks aitama põlvesidet kanda hüppamise ajal, pikaajaliselt aga teha allapoole paralleeli kükke suure raskusega.Minul aitas see viimane väga hästi.
  4. noortel slaavi naisterahvastel on kombeks ennast enne jõusaali jõhkralt ära meikida
  5. Kahjuks on jõusaalis siiski treeneritel rohkem lööki naiste seas
  6. Üks hea kava veel: 1. päev Tõukamine, üksikud Jõutõmme 4x Rinnalt surumine/kangi tõmbed kõhuni superset 4x 2. päev Rebimine, üksikud Kükk 4x Rinnalt surumine hantlitega pos. kaldega/lõuatõmbed superset 4x Pisut modifitseeritud tõstjate kava.Algselt olid lõpus nende supersetide asemel tõstjatele vajalikud abistavad harjutused, need supersetid seal on minu enda looming.Tõstjad näiteks ei treeni üldse eraldi käsi, isegi rinda mitte.Ei ütleks, et ülakeha kuidagi maha jäänud oleks: http://crossfitbalboa.com/uploads/balboa/i...an-stoitsov.jpg
  7. mida tohib millegiga võtta ja mida ei tohi

    Esiteks ma ei saa aru, miks teha 30 minutit ratast ja sinna otsa just need kaks harjutust.Teiseks, 30-minutilise pingutuse puhul ei mängi fosfokreatiini energiasüsteem mingit rolli, niiet selle väntamise puhul sa ei saanud kreatiini mõju küll tunda. Fosfokreatiini energiasüsteem on organisimis üks kõige kiiremaid.Esimese 4 sekundi jooksul kasutatakse ära olemasolev ATP, Fosfokreatiin mängib põhirolli ainult järgmise 5-6 sekundi jooksul.Edasi fosfokreatiini tähtsus langeb, sest kasutusele võetakse juba lihasglükogeen.Enamik seeriaid jõutreeningu puhul kestavad 30+ sekundit ning peamine energia tuleb glükogeenist, kasutades laktaatenergiasüsteemi. Ma ausaltöeldes ei saa aru mis rolli kreatiintoidulisand peaks siin mängima, äkki keegi seletaks mulle ära.
  8. Mõned küsimused

    Mandariinid on ok, need on töötlemata.Enamasti, mida töödeldum toit on, seda kahjulikum.Eelistama peaksid liha (mitte hakklihatooteid või vorsti), mune (keedetud või praetud, mitte koogi sees), piimatooteid (peale kohukeste), juurvilju-aedvilju, puuvilju (mitte mahla kujul vaid tervelt), pähkleid ning teraviljatoodetest üldiselt väldi kõike peale täisteraleiva- ja pudru ning tatra. See pole nüüd muidugi täielik list, lihtsalt, et saaksid asjad natuke selgemaks.Üldiselt tervisliku toitumise kohta on arvamusi väga seinast seina.On taimetoitlased, on Atkinsi dieedi pooldajad jne. Sa pead ühe neist valima ning selle juurde jääma, peaasi, et sul oleks süsteem.Muidugi sinu vanuses on keha veel väga andestav igasuguste dietaarsete möödalaskmiste kohapealt.
  9. Mõned küsimused

    Jah, peaksid ära ütlema.Kõigile töödeldud jahutoodetele, magusale ning süsivesikuid ja rasva mõlemaid suures koguses korraga sisaldavale peaksid ei ütlema, kui sa tõesti oled tõsine selle dieedi koha pealt.Ning selle kakaokohupiima all sa ilmselt mõtled kohupiimakreemi? See ei ole mingi õige kohupiim, see on kreem.Kohupiima söövad siinsed foorumikasutajad enamasti suure valgusisalduse ning madala süsivesikutesisalduse pärast, kohupiimakreem seda funktsiooni ei täida.
  10. Teie igapäevane toitumine

    Iga päev sama asi: hommikul - neljaviljahelbepuder jogurtiga, vesi lõunal - ülikooli sööklas päevapraad tatraga, klaas keefiri enne trenni - tuunikalakonserv, 2 klaasi piima, mingi puuvili kohe peale trenni - šheik vastavalt trenni iseloomule, kas vadakuvalk või kakao peale trenni - 3 keedumuna, 2 klaasi piima, võileib, kaks puuvilja õhtul - 250g maitsestama kohupiima, vesi Praegu ajan võimalikult palju kaloreid sisse, sest trennid on 5x nädalas ja rasked.Päevas tuleb ~4000kcal.Kaal püsib suht sama, aga ma kaalu ega visuaalset vormi ei jälgigi.Selle peale hakkan paar kuud enne suve vast mõtlema.
  11. Ei söö hommikuti midagi.

    Ma ei näe mingit põhjust hakata hommikul rasva ja valku sööma.Ma ei kurda hommikuse väsimuse üle, ega tunne, et mu ajubiokeemia nüüd korrast ära oleks, kui ma hommikuti süsivesikuid söön.Päeva lõikes tuleb enamus mu energiast niikuinii rasvadest.Ma saan oma kehakompositsiooni reguleeritud väga edukalt.Võimalik, et mõnede inimeste puhul toimib paremini hommikuti rasva ja valgu söömine, aga inimesi on erinevaid, ka inimeste insuliinitundlikkus on erinev.Ma soovitaks igaühel enda peal järgi proovida, mis tema puhul toimib.Võimalik, et sinu puhul toimib see meetod paremini, aga see ei tähenda, et see nüüd igaühele absoluutne tõde oleks.
  12. mida tohib millegiga võtta ja mida ei tohi

    Minul näiteks ei andnud kreatiin midagi juurde.Katsetasin koguste ja aegadega, segasin tavalise veega, lisasin süsivesikuid.Mingit märkimisväärset boonust ei tulnud.Võimalik, et ma saan juba toidust piisavalt ning see lisakogus tuli lihtsalt kreatiniinina organismist välja.Tee üks kuur kreatiiniga ning peale seda sama pikalt ilma kreatiinita ning analüüsi tulemusi, ma olen suht kindel, et sa ei märka peale platseeboefekti midagi.
  13. Ei söö hommikuti midagi.

    Ja nüüd kõik tsiteerivad seda ühte Fred Antsoni artiklit.Nagu mingi kultus oleks alguse saanud peale seda, kui see artikkel siin ilmus. Ma kahtlen, et keskmise eestlase menüü puhul sellist ohtu oleks.Pigem vastupidi.
  14. Ei söö hommikuti midagi.

    Miks rasvad paremini energiaallikaks sobivad hommikuti? Sooviks head põhjendust. Enamus toitumiseksperte soovitavad süüa hommikuti kergestiseeditavat toitu ja rasvane praad sinna alla ei kuulu.Samuti oleks hea saada hea ports kiudaineid, et seedimine tööle hakkaks peale öist paastu ning süsivesikuid, et insuliin suruks alla kortisooli.Selleks otstarbeks on puder just sobiv toit.
  15. Jooks ~100kg kutile?

    jookse rannaliival või vees
  16. 300 Workout

    See kava pole mõeldud igapäevaseks tegemiseks, nad tegid seda lihtsalt paar korda, et progressi paremini hinnata, see oli nagu test.
  17. Ikka Trenn Trenn

    Üldist vormi ta parandab kindlasti, aga lihasmassi sellega ei tule.Raskus on liiga väike, kordused liiga suured.
  18. Ikka Trenn Trenn

    Kahtlen, et sellega sul erilist lihasmassi tulema hakkab.
  19. Rinnalihased

    Cmon, 14-aastasel ei olegi nii suurt lihasmassi, et sealt mingid ebaproportsionaalsused välja saaksid tulla Ma usun, et sa kujutad seda endale ette.
  20. Ujumine: õlad ja selg

    Ega lihasele osaks saav koormus ei olene sellest, mitu harjutust sa teed ja kaua sa seal jõusaalis viibid.Peale korralikku koormust ei oleks su lihased võimalised enam selliseks täiendavaks pingutuseks.Sa vaheta omal isoleerivad harjutused baasharjutuste vastu, intensiivsuseks 85% 1rep maxist.
  21. Abi vaja !

    Enne selliste rumalate küsimuste küsimist võiks ennem siin foorumis eelnevaid poste lugeda ja otsingut kasutada
  22. saun enne trenni

    Ma kardan, et peale sauna sa oled nii loid, et trennist ei tule midagi välja.
  23. Ühesõnaga milline šheik teha peale intensiivset aeroobset treeningut (~80% max pulsisagedusest; 45min kestus) ja milline peale intervalltreeningut (kestus ~20min + lõpus lõdvestus, venitusted, tehnika)? Eesmärgiks oleks võimalikult kiire taastumine.Mul jõusaali jaoks on niigi vadakuvalk juba ostetud, ma ei tahaks lisaks midagi kallist ja kaheldava väärtusega osta.Siiani olen pannud lihtsalt vähem valku, rohkem suhkrut.
  24. venitus seeriate vahel

    Staatilised venitused on pigem lõdvestava toimega ning vähendavad soorituse efektiivsust.Dünaamilised venitused aga peaksid pigem kasuks tulema.
  25. Miks on nii?

    Liiga lai haare nussib õlaliigesed ära
×