Jump to content

maximus89

Kasutajad
 • Content count

  1,049
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About maximus89

 • Rank
  Tegija
 • Birthday 04/02/1989

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://www.rate.ee/users/2xxliv

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Universum, Linnutee Galaktika, Päikesesüsteem, Maa, Euroopa, Eesti, Harjumaa, Tallinn
 • Interests
  peoloogia
 1. Olümpia tõstmine

  Ma ise kasutan ülakehapäeval rinnalevõtmist kesknärvisüsteemi ettevalmistamiseks.Kuna sellised plahvatuslikud harjutused kaasavad peamiselt II tüüpi lihaskiude, siis on ka järgnevate harjutuste ajal tagatud II tüüpi kiirete motoorsete üksuste suurem kaasamine.
 2. Hõredad põlve kõhred ja treening

  Soovitaks tagakükki ja sirgete jalgadega jõutõmmet teha.Paljudel on see aidanud.Vältida tuleks jooksmist, hüppamist ja võimalik ka, et jalgrattasõitu.
 3. Biitseps

  Rätikuga lõuatõmbed: Ja jõud on siiski peamiselt närvisüsteemi efektiivsuse näitaja.Kõige suuremat jõudu njuutonites mõõdetult inimeste puhul rakendavad olümpiatasemel tõstjad rebimise teises faasis. Kõige kergem kaaluklass meestel on seal kuni 56kg ning nad tõstavad üle sajakiloseid raskusi pea kohale. Suurus määrab jõu?
 4. Biitseps

  Noo, kes natuke anatoomiat tunneb, teab, et õlavarre kakspealihase peamine funktsioon ei ole mitte käe kõverdamine üle küünarliigese vaid hoopis käsivarre supinatsioon.Käe kõverdamine küünarliigesest on hoopis brachialise funktsioon, biitseps on dünaamiline stabilisaator sellisel juhul.
 5. Biitseps

  Lõuatõmbed köie/rätikuga teevad ka kõige peenikesemad käed jämedaks.
 6. Pulss ja Süda

  Sa mõtled selle all seda, et süda lõi 84 lööki, aga pulss ise oli 92? See on võimatu, pulss saab olla madalam, kui südame löögisagedus - sellisel juhul, kui iga südamelöök ei tekita piisavat survet veresoontes ning lööb niisama tühja (patoloogiliselt hüpertofeerunud südamelihase ja klappide puudulikkuse korral). Aga vastupidine...võimatu.Võibolla sa lugesid kogemata pulsi puhul järeltukseid südamelöökideks?
 7. südame tugevdamine

  omega 3, konjugeeritud linoolhape ja DHA
 8. Trapets proportsioonist väljas

  Mul on parem õlg kõrgemal kui vasak; rinnalihased on erineva kujuga; vasak biitseps on suurem; parempoolsetel kõhulihastel on lihassegmendid kõrgemal ja vasakul näopoolel on juuksepiir natuke madalamal. Inimesed ei olegi sümmeetrilised.
 9. Kas raskusega või mitte?

  läheb üle muidugi, aga täisamplituud on rangluuni
 10. probleem

  Oled sa äkki proovinud hoida oma trennid normaalse pikkusega...nii 45-60 minutit?
 11. Kas raskusega või mitte?

  Sorry, minu viga Ma ajan alati abaluud, rangluud ja pahkluud segamini...muidugi, lõuatõmbeid võib alati tõmmata ka selja taha, siis pole probleemi abaluudeni tõmbamisega.
 12. Mis te arvate?

  Ma arvan, et see pole oluline, mida keegi siin arvab. Proovi järgi, kui ületreeningut ei tule, siis tee veel rohkem, uuri välja, kus su piir on, see aitab sul palju paremini oma treeningkoormust planeerida tulevikus. Kui on tunne, et ei viitsi trenni teha, motivatsiooni pole ning öösel magada ei saa, siis võta nädal vabaks, sa oled ületanud oma piiri.
 13. Kas raskusega või mitte?

  Vaata oma tehnika ka üle, õige lõuatõmme ei ole mitte nii, et lõug on üle kangi, vaid rinna ülaosa/abaluud puudutavad kangi.
 14. Ragisevad liigesed

  Glükoos on C6H12O6, glükoosamiin on C6H13NO5 - kaks erinevat ainet. Sellist ühendit nagu amiin ei ole olemas, amiinid on ainetegrupp. Ja kust glükoosamiin teab põlve minna? Ta ei teagi ning ta ei lähegi, hävinud kõhrkude ei taastu enam, glükoosamiin lihtsalt takistab selle edasist hävinemist. Ma lisaks veel, et liigeste raksumist võivad põhjustada väga mitmed erinevad tegurid, see ei tähenda kohe, et kõhr on kulunud.
 15. Küsimus harjutuste kohta

  1-2 harjutust lihasele on piisav, kui sa teed iga seeria ja iga korduse kvaliteetselt.Tee üks baasharjutus ja olenevalt kavast kas veel üks baasharjutus, üks isoleeriv harjutus või üldse mittemidagi.Kui sa hakkad igale lihasele tegema üle kahe harjutuse, siis sul läheb maht liiga suureks või sa ei jõua lihtsalt kõiki lihaseid treenida nädalaga.Muidugi, kui lihasel on mitu pead ning kõiki neid korraga koormata osutub keeruliseks (nagu näiteks õla puhul), siis on parem igale peale eraldi üks harjutus teha.Kui lihasel on ainult üks pea või nendel peadel on väga sarnased funktsioonid (nagu näiteks biitsepsil), siis praktikas osutub nende isoleerimine raskeks ning ebaotstarbekaks.
×