Jump to content

wokie

Kasutajad
  • Sisu loend

    131
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik wokie postitused

  1. Areng...

    Kas mitte peale jõusaali ei peaks kõige toekam söögikord olema?
  2. Jõusaali kõrvalt

    Jõusaali käspalli kõrvalt, kus käinud ~10aastat
  3. juurdevõtt?

    Aga kas võtsid siis selle (mao) peale midagi ette?
  4. juurdevõtt?

    kuidas see mao peale hakkamine väljendus? Kardan, et mul on sama probleem.
  5. Whey 8100, halb maitse?!

    proovi veega segada
  6. HIIT, intervalltreening

    Selge, aitäh vastuse eest! EDIT: Selline küsimus veel,et peale HIIT-i siis valgusheik alla kulistada, ja kiireid süsivesikuid vältida, kuid mis aja pärast siis oleks mõistlik süsivesikuid manustada, nt banaani või praadi?
  7. HIIT, intervalltreening

    Nii et kui eesmärk on rasva põletamine ja lihasmassi säilitamine, siis peaks peale HIIT-i võtma valgusheigi ja kiireid süsivesikud vältima? Ja veel selline küsimus, et kui teha HIIT-i hommikul, siis kas see südamele halvasti ei mõju, kui peale ärkamist kõvasti rassima hakata?
  8. Liiga palju Ca?

    Tere, minu kodunduse õpetaja ütles koolis, et kui keha saab liiga palju kaltsiumit (seda ütles ta 400grammi kohupiima kohta päevas), siis hakkavad luud ikka hõrenema, sest see suur kogus kaltsiumit ladestub. Kas see vastab tõele? Ise söön päevas vähemalt 4 pakki kodujuustu/kohupiima ja võtan veel lisaks "Kaltsimag" tablette( Ca,Mg,Zn). Kas peaksin muretsema, et saan liiga palju kaltsiumit?
  9. Äkki näitad, kus seda öeldud on?
  10. Kahju on vaadata, kuidas inimesed, kes teemast midagi ei tea, hakkavad asja maha tegema. Ma iseenesest ei propageeri savu tegemist, kuigi nädalas 1-2 korda saab ka tehtud, et lõõgastuda ja et söögiisu suurendada. Ma ei ole kordagi näinud, et kanepi mõju all olev inimene oleks agressiivne või teistele kodanikele häiriv/ohtlik, vastupidiselt alkoholi pruukinud inimesele. Hr. Kalmus joob igal õhtul õlut. Kanepisuitsetaja teeb igal õhtul kanepit. Mõlemad teevad seda selleks, et lõõgastuda. Kanepisuitsetaja tembeldatakse narkomaaniks, samas võib ju Hr. Kalmuse kohta öelda alkohoolik (kuigi ta seda ei ole, hoopis suur eeskuju). Kanep ei ole kahjulikum, kui alkohol või tubakas. Kanep muudeti illegaalseks, et tubaka- ja alkoholitööstused oma kliente ei kaotaks. Teemaalgatajale ütleks seda, et kui mitu päeva järjest teha, siis tuleb mul küll väsimus peale, kuid kui vahet pidada, siis miks mitte. EDIT: Tervise kohapealt - kui tahate kopse säästa, siis on tarvitamiseks ka muid võimalusi, saab suitsetada aurutajast (vaporizer) ja saab teha ka toitu. Ma ei propageeri seda, vaid avaldan arvamust ja räägin, kuidas asjad tegelikult on.
  11. Kes vöidab jalgpalli MM'i?

    Brasiilia
  12. Tere, tegin reedel jalgadele üle pika aja kõvasti trenni ja tegin lollisti, nimelt ei venitanud trenni lõpus. Täna on esmaspäev ja parema jala reis on siiamaani jubedalt valus, kohe väga valus. Kas on mingeid mooduseid, kuidas seda valu vähendada, geelid/kreemid? Kas venitada tohib hetkel, kui nii valus on? Aitäh
  13. Jalatrenni järgne jube lihasvalu

    Aitäh vastuste eest
  14. Selles artiklis oli Ruhl öelnud: "Tean paljusid kulturiste, kes ei võta üldse lisa vitamiine mineraale, ent samal ajal on alatasa dieedil riis/kana, riis/kana, riis/kana." Siit ka küsimus, miks on riis/kana dieedi toit? Ise söön nädalas vähemalt 5 korda riisi ja kana, seega sooviks teada, miks peetakse seda dieedi toiduks? Kas vähe rasva, massi ei lisa vms? Ette tänades!
  15. Valk peale trenni

    Kui joon ära protein NO.1 sheigi peale trenni, siis valk imendub 30 min. Kas peale seda 30 minutit võib siis juba uus toidukord olla, mis sisaldab valku või läheb sellisel juhul valk raisku?
  16. Kui kavatsen võtta proteiin NO.1 -te peale jõusaali, siis kas ma võin ta juba enne kodus valmis teha? Sellisel juhul seisaks ta ~1- 1,5h. Või ei ole sellel vahet? Ette tänades!
  17. Millal proteiinishake valmis teha?

    Aitäh Aron, sain sealt teemast vajaliku vastuse!
  18. Millal proteiinishake valmis teha?

    Kasutasin otsingut, kuid ei leidnud
  19. Surumine

    Mulle tundub, et horisontaal pingil lendamine venitab rohkem.
  20. Surumine

    tegin täna esimest korda seda 6x2 rinnalt surumise kava. Tegin ka kaldpinnal surumist 3x10 ja hantitega lendamist 4x12. Imelik on see, et see ei väsitanud üldse ära Kuidas teil on? Või alguses ongi nii, et vähehaaval raskus suureneb?
  21. Surumine

    Kui teha seda surumise kava, siis kas võib ka lisada kaldpinnal kangiga surumise? Või tekib ületreening?
  22. Surumine

    Kui sul see kava veel alles on siis äkki saaksid saata? Oleksin väga tänulik
  23. Jõusaal ja saun

    Kuidas mõjub saun peale jõusaali umbes 1-3 tundi peale trenni?
  24. Kava soovitus

    Tervist, olen 16 aastane, kaal 75kg, pikkus 183cm ning rinnalt surun max 75kg. Jõusaalis olen käinud ligi aasta, kuid mitte intentsiivselt. Nüüd tuli mõte hakkata korralikult kava järgi tegema harjutusi. Mul tekkis veel selline küsimus, et kui ma käin 3 korda nädalas trennis (käsipall)[esmasp/teisip/ja neljap(reedel ujumas)] siis kas see, kui ma käin jõusaalis enne, või pärast trenni mõjub erinevalt? Kuidas oleks kasulikum? Kahjuks on peale kooli trennini väga vähe aega niiet jõuan enne trenni jõusaalis olla ainult ~1tund. Rohkem aega saan olla teisipäeviti ja reedeti. Oleksin väga tänulik kui teadlikumad inimesed viskaksid kavale pilgu peale ning oskaksid soovitada/kommenteerida. Leidsin siit foorumist kasutaja inside14 kava ning tegin seda natukene ümber, ma loodan et ta ei pahanda. Eesmärk oleks suurendada jõudu ja lihasmassi, toitumine on normis. 1.Esmaspäev Rind Surumine kaldpinnal(ülespoole) 4x10 ja lendamine 4x10 Surumine horisontaalselt 3x10 ja lendamine 3x10 Käsivars Kätekõverdamine kangiga pealt haare 3x15 Randme painutused kangiga pelt ja alt haardega 4x20 Kõhu sirglihas Ülaosale 2x50 Alaosa 2x50 Rippes jalgade ette tõsted 2x30 2.Teisipäev Selg (Lõua tõmbamine 3x10) Kangi tõmbamine lõua alla 3x15 Toetudes pingile hantlitega tõmbed küljelt(lailihasele) 4x10 Alaseljale keretõsted 3x20 (lisaraskusega) Trapets Tõmbed hantliga, ettekallutatult 4x10 Tõmbed pingil ülalt kukla taha 4x15 Kõht Kombineerides põik- ja sirglihased 3.Kolmapäev PUHKUS 4.Neljapäev Biitseps Kangiga tõsted 2x10 ja hantlitega 2x12 Scottpingil 3x10 Kaldpingil istudes hantlitega 3x10 Triitseps Kangi alla surumine eest seistes 4x10 Käed lähestikku surumine (selili) 3x10 Kickback 3x12 Õlg Hantlitega tõsted ette 4x10 Hantlitega tõsted küljele 4x10 Hantlitega tõsted ettekallutatult küljele 4x12 5.Reede Jalad Kükk(erinevalt) 4x10 Reie eest 4x10 Reied tagant 4x10 Sääre sirutused kang rinnal 3x20 Sääre sirutused istudes 3x20 Rind Surumine kaldpinnal(ülespoole) 4x10 ja lendamine 4x10 Surumine horisontaalselt 3x10 ja lendamine 3x10 Kõhu põiklihased Kerekallutused külgedele hantlitega 2x50 Kerepöörded kangiga 2x30 6.Laupäev PUHKUS 7.Pühapäev PUHKUS Ette tänades!
×