Jump to content

triin87

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

triin87

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 24.02.1987

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Tartu
  • Interests
    ujumine, aeroobika, jõusaal, tennis, rattasport
  1. Põlveprobleemid

    Raksumine on täiesti normaalne, seni kuni ei teki ka valu. Põlvede naksumise vähendamiseks võib süüa vitamiine, kui toidust ei saa piisavalt. See parandab ainevahetust põlvedes. Veel võiks proovida lõhekalaõli kapsleid, mis võib naksumist vähendada.
  2. Põlveprobleemid

    eiraksin siis kui teeksin jalapressi, kangiga kükke ja selliseid asju, praegu mõtlen, kuidaks saaks samu lihasgruppe treenida. Ei ole ajutine, kõhrepinnad ja seestpoolt nii kulunud, et enam ei taastu. Seega tuleb hoida ( glükoosamiin on muidugi vältimatu 3tbl korraga )
  3. Põlveprobleemid

    sant noh
  4. Põlveprobleemid

    Tervist! Ortopeed keelas mul igasugused harjutused, mis mõjuvad otse põlvedele. Kuid jalalihaste tugevus on kulunud kõhrede juures üks olulisemaid asju, siis pean ma ikka jalgu edasi treenima. Millised võtted on, et saaks tugevamaks nelipea lihase, reielihased ja ka säärt. Praegu teen rattatrenni ilma raskusteta, kuid tahaks veel midagi. Äkki keegi oskab nõu anda, oleksin väga tänulik ! Triinu
  5. Südameprobleemid

    Kas liigne trenn ja füüsiline koormus võib põhjustada südames valusid???Ma olen väga liikuv inimene ja vahel teen 2 trenni päevas ning õhtuti on raskem hingata ja südame piirkonnas torgiks nagu. Palun abi !
  6. E- Pood

    Küsimus teile, kes te olete siit sellest poest midagi tellinud. Kui ruttu tulevad tooted kohale. Kui ma pühapäeva õhtul teeks tellimuse, siis tuleb kohale esmap või teisip? ette tänades, triinu
  7. FitGirl 2006

    Kui oleks valida kas pekk või lihased, siis mina valiks igal juhul LIHASED !!!! Arvan, et ühelegi mehele ei meeldi lõdiseva pepuga naine
  8. naised jõusaalis

    ei räägi räägi, ma kuulan huviga (ise alustasin regulaarset jõusaali treeningut kuskil 3 kuud tagasi ja tulemused hakkavad juba vaikselt välja paistama)
  9. naised jõusaalis

    Tere, Huvitav oleks teada, kui palju Teie, naised, panete jõusaalis erinevatele harjutustele raskusi( a la ploki allasurumine, küünarvarte kõverdamine trenazööril, säärtele ja jalgadele) Kuidas oleks efektiivsem kas teha raskematega, kui muidu ja vähem kordusi või väiksemate raskustega ning 15-20 kordust umbes? Ette tänades, Triin
×