Jump to content

znelle

Kasutajad
  • Sisu loend

    39
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

znelle

  • Tase
    Algaja
  1. Kand ja säär

    Sihuke imelik asi on viimasel ajal, et peale trenni kannas ja natuke ka säärelihases imelik valu. Vahest kannas isegi nii suur valu, et peaaegu võimatu normaalselt käija. Millest see võib olla? Omaarust teen soojendust ja venitust alati korralikult. Ja sihuke asi ka, et kui venitan siis tunnen , et see jalg, kus kand valutab, on reie tagumine lihas kuidagi pinges ja valus, samuti on ka säärelihas imelikult valus. Nädalavahetustel trenni ei tee ja siis läheb nagu asi normaalseks....aga esmaspäeval kui jälle trennid, hakkab sama asi jälle pihta. Trennidest teen Body Pumpi ja Body Combatit. Millest selline asi tingitud võib olla ja mida nüüd siis peaks tegema? Ette tänades Znelle
  2. kükid ja alaselg

    Nüüdseks siis seljavaludest vaba abi oli sellest kui kandade alla panna kettad ja siis muidugi jälgin ka koguaeg peeglist asendit jne. Raskusi lisan ka vaikselt juurde ja pole mingei dvalusid, mi son väga hea
  3. Foorumlastest

    1. 21 2. EHTE - hotellimajandus 3. Teen naist (ja ka meeste ) küüsi ilusaks ja lisaks veel hotelli adminn.
  4. metallica

    nagu mina kuulsin on see ainuke kontsert skandinaavias ja baltikumis
  5. seksi energiakulu tabel

    aga samas võib ka ju naine seda lõdva suguti trenni teha
  6. Foorumi külastajate kokkutulek!

    Oleks ka tulija....kuigi vist mitte nii suur spordimees, kui mõned siin...aga ikkagi tuleks ja ma eelistaks ka Tallinnat, kuigi vahetevahel ka Tartus tegutsemas.
  7. selg

    mul ka vahest nii....eriti veel kui väga hoogu lähen ja lahmin täiega aga järgmine päev teen body pump'i peale ja kõik ok
  8. Pett ja kõhuvalu.

    üks tark arstitädi ütles mulle, et enam kui pooltel eestlastel on laktoositalumatus ja nad ise ei tea seda....nii et kui peale piimatoodete söömist lööb kõhu lahti siis tuleks piimatooteid vältida, nagu mulle öeldi.
  9. Body Combat 27

    Et siis kuidas meeldib ? Mulle isiklikult väga meeldib, minumeelest parem kui eelmine....mõnusalt võtab ikka läbi ka ja super muusika
  10. uus bp

    Päris hea kava jah....mulle isiklikult meeldib õudsalt triitseps(mõnusalt saab vatti ) . aga nende laulude poole pealt, et mõned laulud olid mulle suht tundmatud aga täitsa ok on
  11. Kas keegi võttis ka sellest osa? Kas meeldis? Ise võtsin osa Body Pump'is ( kus siis oli kokku pandud body pump'i parimad lood läbi aegade) ja siis Body Combat'is ( kus oli kava nr.27) . Muidu käin regulaarselt nendes trennides ka. Mõlemad trennid olid super, kuigi rahvast oli liiga palju minumeelest.
  12. sama asi juhtunud...aga ma tegin kukerpalle õues mingi toru küljes ja siis panin ka lõuaga vastu äärekivi serva...siiamaani ka arm lõua otsas
  13. Oot, misasja? Hõõrusid jalgade peal pulka, et tuld saada? Seoses sellega tuleb mul meelde, kuidas ma kuuma õli jalgade peale ajasin. Krt, pikki pükse ka ei saanud jalga panna - kuradima valus oli. selle kõvetamise teemaga tuleb mul see meelde kohe, et suvel sai motika sumpsiga jalg ära korralikult kõrvetatud, muidugi mul oli ainult seelik seljas, nii et päri smõnus oli palja jalaga sinna vastu minna....samamoodi ei saanud mingi kuu aega pükse korralikult jalga ja jalast ära, ikka tükk aega pusisin ja siis kui käisin voolas haavast koguaeg vett aga mul nende kõrvtavate asjadega veab....kõhu peale läks kogemata hapet ja seal ka mõnusad söövitus armid
  14. Eesti mees on tantsulõvi.

    täis haige debiil! nagu arnold oksmaa umbes.idioot!meest siuksest ei saa! yo yo yo loll poiss nagu pube,täis tohman No seda ma räägin ju vähemalt keegigi on minuga nõus, et nagu teine Arnold Oksmaa
  15. kükid ja alaselg

    eile oli täitsa normaalne trennis ....selg ei andnud tunda ja täna proovisin seda ketastega jalgade all varjanti ja samuti kõik oli ok. Ise täheldasin seda, et kui teen enne body pump'i mõnda teist trenni, siis hakkab selg tunda andma...aga kui ainult üks trenn teha siis on kõik ok. ju siis selg saab liiga palju koormust kahe trenniga.
×