Jump to content

livingwell

Kasutajad
  • Sisu loend

    53
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

livingwell

  • Tase
    Värske olija
  1. küürus selg..

    Vabandan et ei saa t2pit2hti kasutada. Olen sama yle elanud ja minul soovitati kindlasti suur r6hk panna sellisele harjutusele nagu T6mbed kangiga v k2sikutega ,ettekallutatult. Ja veel kindlasti rinnalihaseid venitada palju. Eks polnud kyll v2ga suurt usku aga ikkagi proovisin ja nyyd on mulle paljud tulnud ytlema et, n2en parem v2lja ja selg hakkab juba ilmet v6tma. Eks ma lihtsalt annan soovituse aga soovitan proovida.
  2. Korduste arv

    Aga palju siis seeriaid tuleb teha?
  3. Lihastega rahul

    Välimusega
  4. Lihastega rahul

    Enda kogemuste põhjal ei soovitaks. Kui ise jõudu tegin siis kadus teravus ära ja lihas kasvas ka vaikselt. Oleks oodatud natuke asjalikumaid vastuseid...
  5. Lihastega rahul

    Mul siin sõber oma kehaga väga rahul ja ei soovi enam lihast suuremaks kasvatada. Ta üldiselt päris hea kuiva kehaga ja mis tal nüüd siis kordused peaks jääma et lihast säilitada nii nagu hetkel on. Siiani on teinud ainult massi ja kordused 8-12. Äkki oleks keegi nii hea annks mõne soovituse. Ise ü ldiselt soovitaks tal tegema hakata 15 kordust igas seerias.
  6. Millest koosneb teie koks ??

    Enne trenni umbes pool tundi: supilusikas pärmi mingi hapuma mahlaga, 4 küüslaugu tabletti mis on lõhna vabad muidugi, tass rohelist teed. Trenni aeg: kolm tassi rohelist teed pudelis. Peale trenni: 15 kuni 25 grammi 100% whey gold standard proteiini, 60 grammi süsivesikuid, see siis muidugi koos 300 ml veega. Enne magama minekut: 450 mg magneesiumi. Veits naljakas tundub aga minu peal töötab
  7. teeeere

    Näiteks paljud rohelised teed külmast peast lähevad väga mõrudaks. Muidugi ma ei tea kas see on hea või paha. Aga eks siis täna lähen ja proovin ka siis teed juua.
  8. teeeere

    Aga kui ma rohelist teed kaasa võtan kas see siis on enamvähem sama?
  9. Jõulu video

    Eks igalühel ole oma arvamus...
  10. Jõulu video

    Need laulud on võetud South Park i jõulu albumist. Tore kui kellelegi see jõulu meeleolu looma hakkab.
  11. Jõulu video

    Kimber suured tänud sulle ja häid pühi sullegi. Video jah muidugi 10 minutit aga kiiremaks enam teha ei saa siis ei saa enam midagi aru. Aga sedasi käib meil siin soojal maal Austraalias kuuse ehtimine, kahjuks siin õiget kuuske pole leida ja ka jõulud on keset suve...Suured tänud kellele meeldis video:)
  12. Jõulu video

    video Kellel natukenegi aega ja huumori meelt siis võiks seda meie jõulu videot vaadata...
  13. Matemaatika statistika töö

    1. Teie fitness.ee kasutaja? Livingwell 2. Kui vanalt ja miks hakkasite jõusaalis käima? Vahelduva eduga sai ikka juba päris noorelt käidud aga tõsisemalt sai hakatud käima aasta tagasi 3. Teie pikkus ja hetke kaal? 180 cm ja 78 kg 4. Kes on Teile olnud eeskujuks? Ain Kimber 5. Teie jõunäitajad? 100 kg rinnalt surumine seda tean aga ei aja raskuseid taga niietei oska teisi andmeid anda 6. Kas kasutate mingeid lisandeid? Proteini ja süsivesikuid 7. Teie meeldejäävaim kogemus seoses jõusaaliga? Sain oma venna ka sinna meelitatud kellel alguses oli sinna minemisel raskusi aga nüüd ei saa teda sealt eemale. 8. Teie suurim saavutus jõusaaliga seotud spordi vallas? Tööl suudan uskumatult kauem vastu pidada ja ei väsi enam nii kergesti ära.Töö päris raske niiet abiks on jõusaal uskumatult 9. Kas kavatsete ka edaspidi jõusaali külastada? Elulõpuni
  14. Crosstrainer

    Meil siin kaugel Austraalias saalid kubisesevad nendest ja enim kasutatud. Jah tõesti kaloreid põletab väga kiirelt.
  15. Kava!!

    Tere Kaido. Oleksin ka huvitatud sellest kavast. Trenni teen neli korda nädalas. juhansoo@msn.com
×