Jump to content

Marcha1987

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Marcha1987

  • Tase
    Vaatleja
  1. vajan abi

    käin 4x näd jõusaalis esmp,kolmp,reede,pühap kirjutage mis lihaseid teha esmp-l,kolmp-l,reedel ja pühap harjutusi pole vaja lihtsalt lihasgrupid:) harjutused panen ise:)
  2. Massilisajad

    tahax ka teada:)
  3. Minu KAVA aidake natuke:)

    sealt umbes võtta nii 3-4 harjutust seljale ja asi mooses 2 alaseljale ja 2 ülaseljale
  4. Minu KAVA aidake natuke:)

    aga harjutsed seljale??peale lõuatõmbamise
  5. Minu KAVA aidake natuke:)

    aga kuidas tõmmata lõuga kas lasen täiesti rippu ja siis tõmman ülesse kuidas käte asendus`?
  6. Minu KAVA aidake natuke:)

    aga seljale mul pole võimalust kasutada masinaid ainult kang ja hantlid ise teen praegu seljale ettekallutatult kangi tõmbed vastu kõhtu 3x8-10 siis ette kallutatult hantliga tõmbed külje alla üks jalg pingil teine maas 3x10 Seljasirutajale keretõsted pukil ka seda mingi 3x 15 10 kg raskusega ja siis min gi mõlemas käes on hantlid siis sirgelt seisan ja kallutan paremale ja siis vasakule ei tea mis nimi sellel harjutusel on 3x10 ja siis kõhulihaseid ka ja kerepõõrded mõlemas käes hantlid selline on seljale
  7. Minu KAVA aidake natuke:)

    ja kas neid teha peale õlga?? need 2 biicepsi harjutust? tehke plz selja ja jalgade kava ka
  8. Minu KAVA aidake natuke:)

    sazzix no ytle mis harjutsed seljale ja jalgadele teha ja biicepsile?
  9. Minu KAVA aidake natuke:)

    olen käinud jõusaalis juba mingi 2 kuud kava järgmine esmaspäev kaldpinnal kangi surumine 3x8 lamades kangi surumine 4x10 püramiid kaldpinnal hantlitega lendamine 3x8 õlale istudes hantlite surumine 3x8 istudes hantlitega lendamine kõrvale 3x8 seistes kangiga küünarvarte kõverdamine 4x8 lamades prantsuse surumine 3x8 siis 2 harjutust veel triicepsile teisp vaba kolmp jalad ja selg harjutused teen kuidas kunagi seljale 3-4 ja jalgadele ka neljp vaba reede sama mis esmaspäeval laup vaba pühap mõnikord jalad ja selg
×