Jump to content

Andree

Kasutajad
  • Sisu loend

    130
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Andree postitused

  1. Sauel siis 3nov eestikad lamadessurumises. Tuleb keegi foorumi kasutajatest sinna võistlema ka?
  2. kõhulahtisus

    Soovitan omalt poolt ravimit Smekta väga(Y) lahendab kõik kõhuga seonduvad probleemid kiiresti.
  3. Kui sa kasutad keelatud aineid siis WBC on jah sinu ainus võimalus.
  4. ei ole. IPF seal on. Kui kord wbc võistled siis saad IPF keelu peale.
  5. Mida teha nende haavadega?

    tänud:)
  6. Mida teha nende haavadega?

    Ei jah ma lihtsalt solvusin tegelt arvo180 ütlemise peale... Lihtsalt jah kasutan kindaid kuna peopesad ütleme ausalt valutavad:) eriti lõuatõmmete tegemisel vägaraske keskenduda harjutsele kui valud sees.
  7. Mida teha nende haavadega?

    aa ok ma siis olen tõsti sitt jõtõstja muidu mul pole tulemusi ega midagi..hoian suu kinni..Pole ikka mõttet riiki esindama minna ma nii sitt mees..iga üks siin parem ju..ok biitsa ma muidugi enne tõmmet ei tee..lihtsalt asi selles, et peale tõmmet kui oled teind 200kg siis peaopesad ikka väga hellad..ja kuna iga päev saavd käed suurt koormust siis lihtsalt säästan neid.. Aga muidu mis mees ma olen ma ei tea miadagi..
  8. Mida teha nende haavadega?

    Jõutõstmises nad küll nüüd välistatud pole..biitsa teen ikka kinnastega ja näiteks lõuatõmbeid.. Loogilne ka nagu ma säästan oma käsi tõmbejaoks kuna seal saavd väga suure koormuse mõtetu neid väsitada lisharjutustega.
  9. Väike "mure"

    Mule endal kodus õde 12 aastane.. ja suht sama jutt... Ma tegelen jõutõstmisega ja peale tõsisemat trenni kui olen särki ja trikood kasutand tulen sinisena koju ja siis hakkab pihta... Nomida sa teed..jäta järele vaata ennast sa oled nagu värdias.. Ja proteka kohta ka sama jutt.. ajad endale muudkui keemiat sisse.. Aga ise ikka räägib oota venna saan 14 hakkan ka tegema:D
  10. Küki kohta

    siis on jama kui tekkib selline olukord. kui ikka raskus peal siis sealt välja enam ise ei roni.. Soovitan soojalt kükki ja surumis trenni teha kaaslasega. Kui muidugi raskused on suured.
  11. Alakaal

    ma olin pikk 163 ja kaalusin 49kg nüüd aga olen 163 pikk ja kaalun 71 kg umbes Nagu mingi eriti paks ma pole aga jah õige kaal peaks oplema vist mu pikkus juures umbe 65kg sinu pikkuse juures peaks see olema kindlasti üle 70 arvan.
  12. tellimus

    arvan, et maksma peab ikka postkontoris.
  13. Probleem kõht

    Tere Selline probleem, et olen tarbinud kuuridega Kreatiini ja nüüd selline mure. Mu kõht paisub peale esimest nädalat ja nagu märgatavalt. Asi ei ole nagu selles, et lihtsalt pekki lähen vaid tunne, et nagu magu oleks paistes või midagi sellist ja kui ma jätan tarbimise järele siis tõmbub see umbes nädala pärast tagasi. Nagu veids hirm on sees, et oskab keegi aidata. Tavaliselt joon sheigi peale trenni kus on sees proteiin, malto , glütamiin ja kreatiin. Lisakas kasutan enne trenni L-karnitiini ja kasutan Thermo Shape kapsleid aga need sisaldavad enamjaolt kalamaksaõli kapsleid. Tänan!
  14. GALANOV Aleksei sai Bulgarias toimunud võistlustel kehakaalu -67,5 kogusummas pronksmedali ja "väikse" medali pronksi jõutõmbes. Tegi sellel võistlusel 3 eestirekordit kükkis tõmbes ja kogusummas kükk 210 lamadessurumine 122,5 ja tõmme 235(Y) kogusummaks siis 565kg. Mul siis kavas minna MM Prantsusmaale samasse kehakaalu võistlema peab nüüd omakogusumma rekordi tagasi saama:) Aga Õnnitlused minu poolt!
  15. Saaglihas

    mina olen M.M ühel arvamusel. Rind mängib tõesti väikest rolli.. Vanasti pumpasin ka pidevalt rinda ja kui hakkasin tegema jalga ja selga olid muutused kohe märgatavad. Jalalihas on keha suurim lihas ja selle treenimine paneb ka ülejäänud keha arenema:)
  16. Rinnalt surmine ei arene

    noo ma olen teinud 110kg 8 seeriat ja 4 kordust seerias pausiga( võistluspärasepausiga) rohkem pole proovind.. Mul pole mõtet alumist osa ertiti treenida kuna ma kasutan võistlustel särki siis enamasti vaja triitsepsit ja ülemist osa.. ma olen 3pakult 170kg kolkorda lükand. Mul trumbiks ülemine osa. taks MM jõuda pakult kukil 210kg siis ok ..Loodan, et randmed peavad vastu. Ma arvan, et ilma varustuseta peaks 140 kindlalt ära lükkama kaal ka praelt veids tõusnud 68kg hetkel.vot
  17. Rinnalt surmine ei arene

    ma teen põrkega surmist tavaliselt pumpamise jaoks 14 kordust seerias..ja näietks ka siis kui lähen maksimumini välja ja kui aus olla siis ilma põrketa tegemis hakkasin tegema alles mingi 5 kuud tagasi aga enne olen alati põrkega teinud..ja mulle sobib.. näiteks viimane trenn 80kg 14 korda, 90kg 12 korda, 100 kg 10 korda, 110kg 8 korda 120 kg 6 korda 130 kg 1 kord vot nii mulle sobib see kava see on keskmine hoiab vastupidavust ja samas ka jõudu.
  18. Rinnalt surmine ei arene

    sild ja põrge ei aita???? ja veel kuidas aitavad kui oskad neid kasutada.
  19. kookose järgie siis....
  20. kas nad selle peale ei mõtle, et banaanid mida nad söövad on korjatud neegrite abiga, kes riskivad ühe viilu leivapärast oma eluga puuotsa ronides???
  21. Rinnalt surumine.

    mina ei nimetaks põrkega surumist valeks.. Ma teen nädalas kaksorda rinda, esimesel päeval teen põrketa ja teisel põrkega..ja arengu üle küll kurta ei saa.
  22. Küsimus

    Küsimus siis selline, et kui kreatiini tuleb teha kuuridega näiteks 4 nädalat võtan kaks pean pausi siis kas proteiiniga on ka nii mõtekas teha? Või võib seda pidevalt võtta?
  23. Tank kas see oli mingi nali, et käsi peab vähemalt olema 40 cm? Ma olen 164 pikk ja kujutad sa ette kui mu käsi oleks 40 cm sa ehmataksid suht ära ma arvan.. mul see praegult 36 ja ei ütleks, et peenike nagu on..see asi ikka sõltub väga palju muudest teguritest ka kui suur see käsi on ja ma ei ütleks, et mu küünarnukid nõrgad on eile tegin 110kg8s ja 4kordust seerias lamadessurumist ja see juures täitsa pikka pausiga ilma põrketa ja rööbaspuu ei valmista eriti raskust 38kg pummiga teha..
  24. Tõsiselt masenduses...:(

    Huvitav on lugeda teie jutte.. Ma olen Jõutõstja ja meil on ikka hoopis teine olukord. Enamus selle portaali kasutajaid soovib oma massi suurendada. Siis mul on olukord hoopis teine.. Ma küll tahan, et mu tulemused paraneksid aga loodan, et kaal jumalapärast ei tõuseks see, et ma 10 kg juurde võtan tähendab seda, et konkurensis püsimiseks pean ma nii kükis tõmbes kui ka surumises oma oma tulemust vähemlat 25 kg võrra parandama see teeb kogusummas juba 75 kg suhtelisel suur number.. Abipaljulae soovin edu ja kannatust. Näiteks tegin mina 2 esimest aastat trenni iseseisvalt, peale esimest võistlust sain ma alles treeneri. Soovitan sulle 3 trenni päeva nädalas jalg,rind, selg ja umbes 10 kordust seerias. Lisandeid pole kindlasti 1 aasta vähemalt vaja.
  25. Keharasva mõõtja

    ma kipun arvama, et tegemist mingi juraga..mul ka kodus kaal maksis mingi 400 eeki..peaks rasvaprotsnti mõõtma..ja kui ma sinna oma pikkuse ja vanuse sisestan siis ta ikka näita sellist nalja, et õudne..mul rasva protsent 30 lähedaL:D suht naeruväärne ja kui mul ema läheb siis näitab errorit nii palju pole võimali..Arvan, et kaalu ajab segadusse see, et meil peres kõik suhteliselt lühikesed..ma 165 pikk ja 69 kg,..aga ma suht kaua jõutõstmisega tegelenud ja arvan, et need kes mind näinud ei ütle kindlasti, et ma mingi ilge pekkikärakas olen:) mina ei soovitaks osta..
×