Jump to content

lowr

Kasutajad
 • Content count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About lowr

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 08/22/1987

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Tartu
 1. Viin

  Nõustun täiesti sinuga. Mõtlesin asja üle veits järele. See alkoholi tarbimine on täiesti individuaalne, mõnele ei mõju see üldse nii halvasti kui teisele. Ja noh, teen siis kõvemini ja korrektsemalt trenni lihtsalt. Ja kui tekib küsimus, et mis selle asja mõte on jne. Siis, see ei ole üldse sellle pärast, et noh kõik joovad, et ma joon ka siis. Vaid mulle lihtsalt meeldib vahel ennast lõdvaks lasta ja vabalt tunda. Kindlasti on selleks ka teisi võimalusi, kuid minumeelest üsna minu enda asi, mil viisil ma seda teen. Ja selle põhjal nüüd teisi hukka mõista, et nad pole õiged sportlased ja mida iganes veel, ei ole õige minumeelest. Nagu argonaut juba mainis enne, et igaüks kaitseb ikka enda seisukohta. Loomulik kah. Näiteks sama seis on autode tuunimisega. Need kes sellega tegelevad on väga rahul endaga. Ja nende jaoks on asjal mingi mõte. Need kes ei tegele, ei saa sellest lihtsalt aru ja arvavad, et see on mõttetu ja nõme. Niiet suhteliselt mõttetu enam vaielda sellel teemal.
 2. Viin

  Ma tahan oma endist vormi kiiremini saavutada ja edasi areneda. Ja huvi pärast mõtlesin et proovin ära, palju tast kas on minujaoks. Varem kasutasin valke ja süsivesikuid, kuid selle asja jätsin maha. Kuna ema on arst siis juba tema rääkis mulle augu pähe, et ma ei kasutaks neid. Siin ei viitsi sellest vaielda, aga no olgem ausad, see lihtsalt ei ole normaalne et ma lisan mingile pulbrile vett ja sis on see minu üks toidukord:S. Söön normaalset toitu lihtsalt rohkem. Jah ma tean, ei peaks kreatiini ka kasutama, aga no mis teha Mul tuleb see kasvamini niigi raskelt välja, natuke abi kulub ära.
 3. Viin

  Nojah. See pool liitrit ei olnduki mingi eputamise koht. Seda juhtub ikka väääga harva. Ja nagu ma ütlesin, sellise koguse peale olin ma tõesti väga purjus. Ja seda teemat ma lihtsalt ei jõudnud enam lugeda, kuna need postitused olid lihtsalt nii pikad. Ma olen siin lehel artikleid ka lugenud, kuid need käivad ju eelkõige tippsportlaste kohta? Sellepärast ma sellise küsimuse esitasingi, et mulle tundub, et enamus tegelevad sellel alaga väga tõsiselt. Mulle aga ei ole oluline just kuskile tippu jõudmine. Lihtsalt parema enesetunde pärast käin trennis. No maitea, minumeelest on normaalne ennast vahepeal vabaks lasta ja kubis käia ja juua. Varem ma olin koguaeg autoga liikvel ja lihtsalt ei olnud võimalik juua. See aga tüütas üsna ära. Nüüd on üsna lõõgastav natuke juua ja vabalt tunda ennast. Päris nii ka ei saa elada, et ma ei tarbi kunagi midagi halba. Söön koguaeg kodus valmistautd tervisliku toitu jne. Elu tuleb ikka elada ja mitte mõelda,et oi kui kahjulik see mulle on. Ma üritasin vahepeal nii ja see tegi aind Minu enda elu raskeks. Kuna olen üsna kõhna kehaehitusega siis ma ei põe ka, et lähen paksuks jne. Söön seda mida heaks arvan ja kuna arvan. Olgu ta siis ebatervislik või mitte. See on lihtsalt minu arvamus. Vahel võib ikka lubada endale, mis tänapäeval võimalik on
 4. Viin

  Ja sa tahad võita tiitlit Asta Koomik 2007? Asjast kah, point sis selles, et kuna ma nagunii võistlustele ei plaani kunagi minna jne. Olen lihtsalt nö. asjaarmastaja:P Et sellisel juhul palju joomine kahju teeb. Ma saan aru, et tippkulturistidele võib see paraja laksu panna treeningule. Minu eesmärk on aga lihtsalt natukene parem välja näha, et enesetunne parem oleks. Kui ma nädalas ütleme korra või äärmisel juhul paar joon, kas see pidurdab väga mu arengut? A ja argonaut ole hea ja mine ela ennast kuskil delfis kommenteerimas välja. Krt mina ei tule sinuga lampi paukuma :S. Imelik vend oled ikka.
 5. Ragisevad liigesed

  Ma olen glükosamiini tarbinud. Ehk siis apteegis selline asi nagu Artrostop. Või Ultragel. Kuigi ultragel sitema maitsekga ja Artrostop on tablettidena, veits parem tarbida neid. Ainus viga, et seda peab väga järjekindlalt ja kaua tarbima. Igapäev ja nii 3 kuud järjest, alles siis hakkab tunda andma. Mina niikaua ei ole suutnud süüa neid Vahepeal saavad ikka otsa ja ununeb. Kuid sõbral aitas küll. Tal kah õlad raksusid ja sõi aasta aega seda ning nüüd on korras.
 6. Viin

  Jutt on siin maru pikaks ja sügavamõtteliseks läinud. Mul aga konkreetne küsimus. Aasta otsa olen joonud lahjat ainult. Õlled ja siidrid, kuid viimasel nädalal sai sellest kõrini juba, ei jõua ni palju raha kulutada ja alla kallata. Lähen tagasi viina peale. Aga nädal tagasi alustasin kreatiini kasutamist. Kui palju mõjutab viina tarbimine mu tulemusi? Näiteks nädalas kaks korda. Laupäeval ja kolmapäeval siis. Ja ma ei ole mingi tippkulturist. Järjestikuste haiguste tõttu maru vormist välja ka veel ja üsna väikseks jäänud. Ühesõnaga kui palju minu kreatiini kasutamist ja trennist läheb tegelikult tühja sellise joomise peale. A ma väga ei kanna ka muidu, 0,5l viina sis ma olen ikka päris päris päris täis
 7. Tartus jõusaal algajale??

  Seal on samamoodi, et teatud kellaaegadel on rahvast suhteliselt palju. Ja seal on tunduvalt väiksem saal ka kui MV's. Isiklikult pole Arcticus käinud kuid ema käis, tema rääkis. Kallim on seal ka.
 8. kreatiin aastaringselt

  Minumeelest soovitused soovitusteks, igaühe puhul on see siiski ju individuaalne. Ott võtab aastaringselt aga mõni teine mitte, ja tal ka mõjub. Eks see olegi katsetamise asi, kuidas kellelegi paremini mõjub. Kõike tuleb teha aind mõistuse piirides, ja mitte oma organismi ülekoormata igasuguste ainetega. Sellesmõttes ei saa päris kullana võtta nende tippkulturistide soovitusi, nende jaoks need tõesti toimivad väga edukalt, aga vaadake ennem kui kaua nad sellega on tegelenud ja kui järjekindlalt ja plaanipäraselt. Sama nagu treeningkavadega, kui võtad mõne tippkulturisti kava ja hakata selle järgi treenima, väsitab su aind ära ja tulemused küll nii head ei tule nagu lahjema kavaga. Aga noh see oli selline rohkem üldistav jutt. Kui oled juba varem tarbinud kuuridena ja tulemused ei parane enam nii hästi, sis võib ju aasta läbi ka võtta. Mingi väike paus võiks siiski olla, nagu eelpool mainitud.
 9. Äkki kellegil on sama kiirus?

  Harjutuste vahel pea pikem paus. korduste vahel on 30 ok kui jõuad lõpuni nii teha. Ma teen minutise pausiga seeriate vahel, olenevalt harjutusest ja siis 5 minutit harjutuste vahel. Üle pooleteise tunni ei olegi soovitavat trenni teha, niiet 40 minutit on ok, kui veel üksi ka teed. Olen ka isele tähele pand, et kui üksi saali lähen saan jube ruttu valmis, et nagu imelk kohe:D Tavaliselt kellekagi koos tehes läheb ikka üle tunni kindlalt.
 10. kreatiin aastaringselt

  Nojaa aga ilma pausideta? See kurnab neerud suht ära, ja sis pärast nutad taga. Pigem tee tsükklina ikka, keha peab puhkama ka sellest jamas mis sisse ajad. Normaalselt ei tooda keha ise elusees ju niipalju kreatiini. Ja kas teoreetiliselt nii pole, et lõpuks keh aharjub ära selle kreatiiniga? Kuna koguaeg tuleb ühtlsaelt peale?
 11. Treenimine peale haigust!!!

  Kui ma olen ~1 nädal haige olnud ja antibitootikume võtnud, ja siis umbes nädala pausi pean ja trenni lähen, kas siis alguses peaksin paar nädalat algajate kava jälle tegema ja alles siis kui uue kava võtan ette, et siis võin kreatiini edasi võtta? Valke ja süsivesikuid võtan nagunii. Aga ma mõtlen, et kuidas just parem oleks kreatiiniga, kas siis kui mul vorm jälle käes või kohe alguses?
 12. kreatiin + proteiin + glükoos

  Ehk siis, suht magusa maitsega on. Konkreetselt seda toodet pole proovinud aga poest olen viinamarjasuhkrut ostnud, ja no suhkur nagu suhkur ikka:)
 13. Perekool - tõde peitub siin!

  Kaldun arvama, et keegi lihtsalt tahab endal elu huvitavaks teha. Täiesti uskumatu ikka, pole ime et inimestel selline tore arvamus kulturismist on.
 14. Toiduainete kaalumine

  Täiesti uskumatu. See kaal mis paki peal on, tähendab seda, palju see kala seal paki sees kaalub. Kui sa selle kala ära hautad ja kaalud ja saad 180g, siis mis teooria läbi sa siis 250g järsku ära sõid? Kui sa ükskõik mis toiduainet kaalud ennem ja siis sööd, siis sa sõidki niipalju ära, palju sa enne söömist kaaluks said, mitte see palju ta kunagi kaalus.
 15. Palavik toidulisanditest?

  No tänud, müün siis maha ja proovin veel mõnda uut. Kui ikka sama jama sis ei viitsi jamada. Saab valgu ja süsivesikuga ka hästi hakkama.
×