Jump to content

builder

Kasutajad
  • Sisu loend

    503
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik builder postitused

  1. vist ostan esimese numbri ära.aga kui juba mingi Antropovi jutt sinna vahele pikitakse siis asi minu jaoks hakkab labaseks minema
  2. Jõusaali rituaalid

    vahel venitan lihast noh ja keskendumine enne seeriat kah ei oskagi kirjeldada seda.
  3. jõutõmme

    heh ,ei hakkagi teooriat lugema. et algusest peale ikka suuremaid raskusi vööga teinud. ei loobu sellest hääst asjast mina ,meelitagu voi invaliidsusohuga
  4. Jõutõmme

    variant b oleks hää kordamööda peale ja enne kükki.endal seni hästi sobinud. aga jah peab igaüks vaatama kuis ta aeroobne tase on.
  5. pojas slja ziziganija zira

    esli ot zivotika zira šnimes,a kakoi polza,esli trugom meste po bolšhe zira ostanetsja?trenirovkoi zanimaisja,a to kogdata daze netu u tebja silo ot kravati podnimatsja!
  6. vaatasin ka treilerit. näitlejate kohta midagi pole paha öelda . sisu nagu ju on , aga kas see mees kes seda sisu ilusamaks tösiseltvöetamaks teeb on lavastaja? seda meest nagu pole seal. mina esmapilgul vaatasin kaadreid ja tundus rohkem komöödiana. tegelikult heli ja pildi matkimine teistest filmidest teevadki selle komöödiaks,tahtsin seda öelda. kui nii,siis väga hea komöödia tuleb!
  7. Kaelale harjutusi ??

    ma kah soovitaks alguseks peopesaga pumbata külgedele ,ette ja taha,hea söbranna olemas ,siis veel parem kui tema su kaela väänaks . et pärast kui jämmedam kael,miks mitte silda teha. soojalt soovitan igakord enne rahulikult ringe tehes lihased soojaks teha.
  8. nibud

    soovitan soojalt jälgida nende arengut,iga päev. möödud,kuju,fotosalvestised. aasta pärast tee siin kokkuvöte,oleme väga huvitatud sellest statistikast.hea oleks kui naissoost esindaja saaksid kaasata ja vörrelda neid tulemusi.edu katsetustel!
  9. Uued (uuendatud) tiitlid

    tsitaat- Kuskil foorumis olen ka näinud sellist asja, et kasutajanime juures oli siis mingi koht, kus oli umbes selline asi "23 korda on temast abi olnud" või midagi sellist. üks neist hinnavaatlus,aga seal ikka äri kohta pannakse positiivne voi negatiivne kommentaar,sest need kommentaarid on vägagi kaalukad edaspidises ärisuhtluses. siin jah ka voiks neid kommentaare lisada.aga mul enamus kasutajaid teada ,kelle juttu uskuda ,ärilises möttes vot ei tea ........siin suurt äri ka ei aeta, et kokkuvöttes minule see suht ükskoik kommide lisamine
  10. Areng seisab!?

    siin juba kövasti söna vöetud,aga mina kahtlustan ületreeningut. arvestades su tööd ........ treeningkava muutmine ikka aitaks ,et 5 korda nädalas tundub ikka palju sellise töö juures. Mina isiklikult olen proovinud vahepeal Mentzeri treeningkava,pole paha.........
  11. Kükki tehes võhm väljas!?

    mis sul siis sellist asja ennem pole juhtunud? mul ka nii juhtunud et silme eest peaaegu mustaks läheb. aga mina sel puhul süüdistan enda viletsat aeroobset treenitust. jooks on väga hästi aidanud.
  12. Kes on pildil?

    hästi ei usu aga voibolla Nasser El Sonbaty?
  13. no voiks kiivikas nälginud ja kurva näoga esimesel reklaamtahvlil(sain aru välireklaam,no siis magistraali peal pigem ) olla ja tema tekst körval : " FAST- kust?!" ja 200 meetri peal Liisa Otsus vastus pigem röömsamal moel,mingi toode siis kah vast pildi peal : "kust,kust...........? Fitness.ee-st "
  14. Ullike Oksmaa...

    Poiss oskab artiklitega raha teenida
  15. Trapets

    seda ta tegelikult ongi,aga mötekab seda hantlitega teha külgedelt nn. lendlemist. sinu poolt pakutud harjutus jah soojenduseks rohkem kölbab,sest tegelikult enamus liigutuse faasist pühendub millegi teisele lihasele.
  16. Trapets

    üks vastus hullem kui teine.palun tee seda harjutust ,siis saad sru mis sa suust ajad,ära pahanda konkreetse vastuse pärast. proovi kasvoi sellist voi kangiga,tehke palun segeks kus trapetslihas asub ja kui jöusaalis pole käinud resultatiivseid sooritusi tegemas,jätke algajad sellest patust puhtaks. http://gallery.amazon.ee/main.php?g2_itemId=100228
  17. Jooksja:D

    nu pool tundi ikka jöuad ju köndida(kiirkõnd)? ei peagi ju kohe maksimumi panema välja. ja kui ülekaaluline,siis ikka rattasöit parem,pölved muid saavad kannatada.kuigi jah vahel jooksu ka hea teha. et kui kohe pölved annavad tunda,siis ratas koheselt kasutusele. et peaasi ikka et trenn koormav kuigivörd oleks ja pool tundi ujumistki arendab kuigivörd aeroobselt,kui seda paraja intensiivsusega teha.
  18. Jooksja:D

    4,2 kilti vähe jooksuks,sest seda jooksed kuskil 20 minti. ja 45 minti trenazööril ,noh maitse asii,minule jooks möjub paremini, kopsud noh saavad jooksuga rohkem koormust. aga trenazöör pöletab kah ja arvata ikka rohkem kui see 4,2 kilti. proovi kunagi 45 minti joosta,siis sa tunned vahet.ise endal trenazööri kogemused puuduvad ,kuna ei pea üldse enda jaoks otstarbekaks,pöletada saab ka kangi ja hantlitega. muideks jooksurada trenazööril,see ka hea variant,aga looduses jooks hulka meeldivam ja noh kui toitumise koha pealt kokku ei vöta sa siis pead ju rohkem pöletama. ega muutused ei tulegi arvata kui vale treening ja toitumine.raskustega hea treening ja vale toitumine.ideaalne hea treening ja toitumine. minul nii vähemalt toimib.
  19. Kuidas tuleb liha meie toidulauale ?

    minuarust piinamisest asi kaugel,sest paljud ei teagi kuidas loomad surevad,selle šokeeribki video inimesi. need kes seal tapavad,on näha,ei tee seda lõbu pärast ,vaid nii nagu peab-ükskoikselt. ega jah oma looma tapad teistmoodi aga ,kasvoi palvetad.palun pange ise selle töölise olukorda,kuidas teie tapaksite?et tunnen hoopis kaasa praegu mitte loomadele,vaid teile,kes olete šokeeritud sellest vaatepildist.
  20. kükid

    kui ikka kangi,20 kilost ei jõua kükkida .........vast rattasõit ja jooks ka arendab ikka niipalju et kangi kunagi saad panna õlgadele. ja kui seljagahäda siis ju jalapress(voi kuis selle trenazööri nimigi on) ka aitab
  21. Armukesed.

    aile pandud hää
  22. Ei lasta jõusaali

    pakun profit-it,sest seal ikka ruumi ka vähe ja rahvast öhta omajagu. voibolla mönes kohas veel,aga mujal suurt ei käi rahvast.ma ei tea kas spordikooli nurgake veel alles,aga küsima void ikka minna. seal memmeke,kes valvab,küsid ja sümboolse hinna eest saad ära käia.
  23. Ei lasta jõusaali

    ma ka selle poolt,et sind ikka järelvalveta sinna ei lasta. täiskasvanud söber voi vanemad voiks kaasas olla,siis ikka ju lastakse. tegelikult väga paljud alaealised tulevad ikka sinna midagi muud tegema,kui trenni.imestama paneb,et nad ise aru ei saa, et selles eas ikka on piinlik,5-6 aastased saan aru tulevad mängima..............ja kettad ja hantlid vedelevad selliste taga alati,mitte koik samaealised ei ole sellised aga paljud.samas osad täisealised samuti voiks kodus edasi passida kus korralagedus valitseb jöusaalis sellist asja ikka ei tohi olla.
  24. Palun nõu!

    olen teinud nii ,et ühe seeria ja maksimumini,nörkemiseni ja siis 3 päeval uuesti ,alguses kordused paranevad,siis peab jälle midagist nuputama. oleneb kes seda testi sulle teevad ,mina olen ka pörkega teinud,sest selg kondine pole,sellega kiirus ja korduste arv tsipa parem ikka. järmisel päeval teha........minu jaoks mötetu,sest lihased ikka üsna tundetud ja valusad
  25. Küsimus jalgade treeningu kohta!?

    raits,viking loto-ga saad raha järgmisel nädalal. mönel mehel nädalaga isegi lihas ei taastu,mine möne posija juurde,parim soovitus. ära pane pahaks,aga loe midagi kulturismist , voibolla jöuad enne vörno miljonisaatesse kui jalad vormi. et vaata treeningkavasid siit ja ole rahulik. selle pärast nüüd ei tohiks trenni minemata jätta, sest peale korralikku treeningut vähemalt saad meeldiva lihasvalude omanikuks.
×