Jump to content

builder

Kasutajad
  • Sisu loend

    503
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik builder postitused

  1. MADONNA ja MUSKLID!

    Et minu poolt miinuspunkt kostüümile. Isiklikult arvan, et alumine osa oleks võinud miniseelikuga rohkem katta. Tants ja ilu antud isku puhul tegelikult üldse huvi ei paku, muusikat on head küll olnud. Et varalahkunud onu Miikaelil oli seda mölemat. Võibolla ka selle, et vanadaami trikke näinud veel pole.
  2. Sex ei müü!

    Imelik, ma hakkasin mõtlema ja mind see toode huvitaks rohkem, kui kulturist ikka reklaamiks seda. Pildid on ilusad, aga ma ei seostaks paljast naist selle pakendiga peaaegu üldse. Võibolla kedagi kutsub see reklaam ostma antud toodet, aga ennast pigem hirmutaks See sel puhul kui ma tootest midagist ei tea.
  3. BONSUNA SELJATRENN!

    Et pildil ilusti näha Bonsa lõppfaas, tegemist peaaegu täiskükiga, Ivo seal proovib vähemalt sügavkükki, ei tea kas nii alla laskis, aga mees ise teab mis teeb. Edit- minuarust tegu ju treeninguga, eks, et ei ole vaja vana meest siin närvi ajada
  4. See ratta raami kohta mis ütlesid, ma pigem arvan, et see ümberehitus otstarbekuse jaoks vast. Üleujutustega ju hea sügavas vees sellega surfata
  5. Sex ei müü!

    Üle tüki aja ka asjalikku reklaami näha. Joker-il naane tegi klõpsud? Et edu, ootame uusi seeriaid.
  6. geneetika

    Ütle , kes su sõber on, ma ütlen, kes sa ise oled. Suht kalamehe jutt. Ma isiklikult jah tean ka geneetiliselt selliseid isikuid, aga jõusaalis neid käib harva ja kui käiks siis võibolla enda tunnustamiseks. Lihasmassi kohta ei oska selliste isendite kohta midagist kommenteerida ja ei olegi vaja, sest nad on lihtsalt väga ilusad ja ei olegi vaja neid suunata, nad tavaliselt ei ole huvitatud sportilikest ettevõtmistest, erandeid jah on. Ja tulemusi me juba teame, mis senimaani on olnud antud isikute puhul, eks.
  7. Nali kuubis. Vabandust, et praegu keegi tuli talveunest ja lõi ametliku kodulehe, et nagu kulturism ka Eestis olemas? See sait minu jaoks on sündides surnud. Amazon.ee vist oli tegelikult kõige algsem sait mis eestis esindas kõike vajalikku kulturismis, mis noh sujuvalt üle Fitness.ee-ks läks? Vabandust kui liiga karm olin. Edit- Aga kui kodulehte vaatasin, siis nagu info poolest küll kõik peaks olema. Peaasi, et uus sait inimesi segadusse ei ajaks, kui erinevatel saitidel tekib info erinevus. Kui keegi regulaarselt saiti ei korrigeeri, siis mõtetu üldse seda üleval hoida.
  8. Jooksmine

    Muideks kombineeritud variant oleks hää. Et kui põlved hakkavad tunda andma, siis treening jõusaalis oleks hea alternatiiv , muidugi küki siis võiks asendada kerge jalapressiga? Aga jah alla poole tunni pole mõtet joosta suurt, kui võhma tahad. Ise samas lähen hulluks kui üks ja sama treening on. Teen kiireid lõike ka lühikese ajaga, et jooksust rutiin ei tekiks
  9. Sõjaväeline treening

    Palun ärge seda kodus järgi tehke Et asi meelelahutuse moodi ikka. Võite mitte uskuda, aga olen sõjaväes käinud, ei tea kuis nüüd aga füüsilist koormust, isegi enesekaitset antud minule kvalfikatsioonita inimesed. Isegi kollektiivne, aastase ajuloputuse saadaks p..sse. Ainuke asi mis ajuloputuse juures hää om, see ikka isamaaline kasvatus. Rohkem miskit. Minu füüsis langes pärast sõjaväge. Noortele edu muidu aastases pioneeri puhkelaagris Ja et sõjavägi teeb noorest mehe, nagu paljud praegu veel kõnetavad, siis andke andeks, mis mis on mehelikuse tunnus, mulle seda möla mitte ajada. Et jah kohustuslik teenistus peab edasi loomulikult edasi toimima, aga minu nägemus on natuke teine.
  10. See leedukas on ikka päris kuiv Baltikumi tüdrukutest sellist pilti küll pole näinud. Tõesti Õudsalt illus
  11. TASUTA MUSCLE+

    Minu posteri võib kah keegi võtta kui aega, ei satu niipea Tartu
  12. TASUTA MUSCLE+

    " Nonii, mis segu see mees siin joonud on,minul seda igatahes poes pole "
  13. Vastseliina Rammumees

    Mul rumal küsimus, et miks Pungits ise osa ei võtnud? Laadal ennemgi ta osa võtnud. Kardan, et mees ei tahtud Miti ja Murumetsa duelli segada.
  14. Kuidas süüa greipfruuti?

    Ma kah olen ikka nagu õuna koorinud, nii, et ühtegi valget triipu ka peale ei jää, ei ütleks , et vili hapuks jääks.
  15. ÄRATUS!!!

    Tasuliseks kui muuta, siis alafoorumi rubriik, mille nimi peaks olema küsi spetsialistidelt. Mina arvata lahkun tasulisest keskkonnast, kui terve foorum tasuline. Muideks hinnavaatluse foorumis see variant olemas 25 krooni eest vist said igasugu loba ajada teatud aeg. Et täitsa poolt , kel soov järelaitamistundide vastu Ja mingi sümboolne summa ju voiks olla, kuhu siis koonduks jutt anekdootide ja muu eluise teemade kohta. Ja üks erand , teemasid saab lugeda, aga postitada enne ettemaksu tasumata foorumi külastaja ei saa.
  16. pidevalt sarnased küsimused foorumites

    See foorumi "otsin" on virkade variant ja uue teema algataja tavaliselt Teleturu kliendid, kel kõhulihaste trenažöör voodi all. Nojah tavaliselt teema algab nii- Appi, kõht vaja 2 nädalaga trimmi, aidake ........ keegi ei vasta 10 minuti jooksul, teine postitus- Komoon !!! kas tõesti siin aju kääpikut ja ei oska mu problempsile vastata! Kolmandat postitust ei tule, sest neiu leidis internetist soodsa , teaduslikult testitud vöö, mis 4 päevaga 4 kilo on suuteline "liigseid" kilosi eemaldama. Kokkuvõtteks, neid,ke ssin asjaliik teksti leiavad ja kasutavad , on ikka ma arvan rohkem , kui neid ühe koha pealt teise koha peale. Edu noortele, ei ole kohe vaja ehmuda kui onu saadab sind kohe pikalt sinu totaka küsimuse peale. Peasi ,et huvi selle asja vastu ei kaoks ja põikpäiselt kasvõi ise uurid välja, mis s..ta peab manustama jne........Ise olen püüdnud noort mitte tagasi hirmutada haige ja ebatervisliku eluviiside juurde tagsi minema haige postituse pärast
  17. Valmistus ajateenistuseks

    Jah juhtima loomakarja, jah erandeid võib noorte hulgas olla
  18. Kaido Leesmann täna Paari saates!

    Kell 20.00 hakkab saade, lisaks juurde.
  19. Biolabi toidulisandid

    jah oligi vägilase toodang
  20. Biolabi toidulisandid

    vadaku valk ka seal muideks müügis Edit- muideks, oleneb mis maitsest jutt, aga proovinud olen ja uskuge mind, mingi teine firma eestis on veel hullemat möksi teinud. ja ma ei valeta, ma jõin seda nina kinni hoides
  21. Kas seks võiks asendada aeroobset treeningut ?

    Samakamees, kepimees sinust saaks kõva, aga minust kiiremini sa siis jooksma ei hakka;). Isegi kui teatuid poose tahad rakendada rajal............
  22. Kulturistide eluiga

    suren vist 74-selt. tore kalkulaator, ainuke viga see, et seal iga eksimus aasta läheb kirja. ja tõestada, et turvavöö kasutamine annab aasta juurde on vägagi ennatlik, kui inimene avariid ei teegi. seal on üks aga veel sees. kuskil 50 -selt teha sama test ,millel näitajad nii ehk naa normaalsel inimesel muutuvad, võib see surnukuuri minek kah muutuda.
  23. Grillimine!

    usu mind, kui tööjaotus vastupidi oleks, siis arvata naisterahvas lõppsõnana ütleks arvata nii: " arvata oli, jälle sai salatisse liiga palju soola........"
×