Jump to content

builder

Kasutajad
  • Sisu loend

    503
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik builder postitused

  1. Hea valik selle suhtes, et just Internaatkool valiti. Nüüd noortel kukkedel hea kangi all ennast välja elada. Et kahju , et omavalitsused suurt rõhku ei pööra noortele, kel raha ja kohta pole end välja elada. Paljudele ei sobi jooksurada, noortel on erinevaid huvisi, poksikott oleks ka hää olnud neile sinna panna. Praegu ilus vaadata Ott, et seltskonnaga suunate noored õiges suunas, kui Marek tipus oli, siis tal oli raskem vast seda asja ajada. Teine asi, Ott meedias ikka nii tihti, tekib isegi küsimus, kas treening nii kannatada ei saa? Mareku tegemisi aastaid tagasi enne amazon.ee saidi loomist ikka väga harva kajastati.
  2. Küsimus rinnalihaste kohta!

    Möla jah palju, aga vaatan poisil potentsiaali on massi kasvatamiseks, arvestades, et teatud lihasgrupp üldse koormust ei ole saanud.Baasharjutusi vist ainult ta teinud. Ainuke miinus pikkus, aga jõudu tal ikka on, siis kus see mass ikka jääb. Jalad vast nörgad, tundub, et kükki kaniga pole teinud, kui mainis jalgadelt surumist ainult. Aga see ka ju parandatav. Et õnneks on siin arenguruumi küllaga!
  3. Suitsust loobumine

    Aeglane ainevahetus jah sulle ei sobi, kui sitta sisse sööd. Aga pigem teatud inimestele kasuks, paljud ained mis sisse sööd, seeditakse ära. Igaüks mõtleb nii, nagu heaks arvab ja paljud ikka ongi kergema vastupanu teed läinud ja teeb suitsu selleks, et mitte paksuks minna. Tunnen kaasa .
  4. Küsimus rinnalihaste kohta!

    Pikk jutt nende harjutuste kohta, suht mõtetu siin lahti seletada, väga laia haardega võivad väga lihtsalt randmevigastused tulla. Edit- Ühesönaga lihtne- kui lased kangi alla, siis kui käsi jääb keha suhtes ja kangi suhtes täisnurga alla , siis harjutus rinnale.
  5. Küsimus rinnalihaste kohta!

    See rinnalt 160 sul ka täitsa normaalne, olgugi, et keegi kahtleb..... Et see raskus ei loe miskit ju, ma sain aru et sa ajad ilu ju taga. Siis sinusuurused ja palju väiksema raskustega harjutajad näevad palju maskuliinsemad välja, selles ju asi. Mina ise, kui ajaks massi taga, unustaks praegu rekordid, et kaldpingi võtaksin magamistuppa, surumise jätaks sisse, aga mitte esimeseks harjutuseks. Vähemalt algselt. Tundub, et oled vist jõu kohta miskit lugenud, massi kohta siin artikleid küllaga olemas, et tihti seal midai uut
  6. Küsimus rinnalihaste kohta!

    Muideks noormees, vaatasin pilte ja lailihas vajaks ka tähelepanu, mis seisus jalad on?
  7. Küsimus rinnalihaste kohta!

    Et vaatasin ka pilti ja praegu ütleks leebelt, et positiivse kaldega harjutused kangiga ja hantlitega oleks teretulnud kohe esimeste harjutustena kui rinna päev on. Reljeef altpoolt ei saagi sellepärast tekkima, sest ülevalpoolt nagu midagi langemas pole, vabandust väljendi eest. Edu sulle!!!
  8. Küsimus rinnalihaste kohta!

    Et vaatan, vist sa baasharjutusi vaid teed? Siis vast võib teema lukku panna, vorm siis hea. Kulturistid jah teevad ikka teisi harjutusi ka, et nn. volüümikaks saada Et saidilt peaks erinevate treeningkavade kohta infot olema. Aasta tagasi tehtud harjutused praegu ei ilmuta end küll peeglist. Aga jõudu ja ka teistes harjutustes! Edit- vaatan, kogemata Oti teemasse vastasin, tavaliselt nii, ei tee, vabandust!
  9. Küsimus rinnalihaste kohta!

    Muideks mul vähemalt selle randi tekitas hästi pea allapoole kaldpingilt kangiga surumine. Kui oled seda täsiselt juba proovinud, siis ei oska küll nõu anda.
  10. Kerge erootilise alatooniga pilt

    Julged pildid. Ja ilusti on tehtud, osad seal mingi programmiga üle tehtud, mulle nagu peale ei lähe
  11. Elektrooniline poksikott!!!

    Ma suurt huvi selle vastu ei tunne aga Vörus Ölle 17 pubis peaks ehk see vidin alles olema. Tulge poisid Vörru mürrama. Ainuke jama see, et võibolla takistus nii väike, et võib käsi liigesest välja lüüa, kui liiga kiire löök?
  12. Arnoldi kava , paluks abi

    Edu! Ma olen samalaadset teinud ja nädal vaid vastu pidanud. Võibolla kui magad kogu aeg ja muud teha pole , siis jah paar nädalat,maksimum. Tülgastus jõusaali vastu tekib ruttu. Et taastuvjoogid olid abiks. Ilma nendeta suht mõtetu ettevõtmine.
  13. Saku õlu, parim enne möödas

    Ma tahaks ka sõbra sõber olla
  14. Varustuse pesemine

    Hea teema!!! Ise pesen masinas põlvesidemeid, kindaid(jõusaali). Aga kindad mul va värvi eraldavad, nood lähevad vaid musta värvi pesuga kokku, sest kindad ka musta värvi. Soovitan loputusvahendit ka panna, muidu ikka väga krõnksus need kindad pärast!
  15. Rinna suurendamine trenni tehes (naine)

    Kui õieti trenni teed, siis ümbermööt ikka võib suureneda, aga kohe kindlasti väiksemaks muutuvad väljapoole eenduvad osad . Vähemalt minu elukaaslasel nii oli ja sa erand pole. Ja jalutamine on hea sport küll, peaks ka proovima. Aga ei ole lugenud, mis siis saab, kui ülejäänud kehaosa treenid ja rinna treeningu jätad välja? Samas raske teha, kuigivõrd saab rind teatud harjutustega ikka koormust. Samas tundub, et neiul ikka tähtsam see teatud kehaosa ilu, kuivõrd sportlik ettevõtmine, eks?
  16. Rannas lamades surumise võistlus - Ukrainas

    Ei ei , ma mõtlesin, palju siin mehi on täpselt 80 kiloseid, kes 200 kilo suruvad?
  17. Rannas lamades surumise võistlus - Ukrainas

    ega siin eestis ikka väheseid, kes seda punktisummat ületaksid. Edit- poiss vist rohkem tsipa kui 50 kilo, sest praegu andis wilks 138 punni
  18. Ei tahaks halvasti oelda, aga wtf!!!

    Neid ühe jalaga vendi juba omajagu, et osa neist tahab juba tavasportlastega koos joosta. Et aeg neil väga hea veel pole, aga ei imesta kui need proteesid hoopis võimaldavad imeaegu teha jooksus ja mujalgi võistlustel.
  19. Pudelivesi

    Et ise aegajalt värska mineraalaineterikast vett tarbin, huvitav, neil va gaseerimata variant ka on? Aga kraanivesi pöhiliselt ja lasen siis tühja Värska vee pudlisse, 1,5 liitrine ikka ja sellest trennis kuskil liiter pea läheb. Värska mullikat küll trenni eales pole vötnud, rahulikus olekus saab seda kulistada. Raputan suus mullid välja
  20. Saku õlu, parim enne möödas

    Bulletproofi vastus on tegelikult öige, ärge pödege
  21. Saku õlu, parim enne möödas

    Ma viimasel ajal ei olegi kuupäeva vaadanud ja ei hakka ka. Et on sattunud poes hoitud öllet mil pärast mekkimist vaatad kuupäeva, sest maitse veidi teine, aga joogi olen ikka löpuni joonud, midagist ei juhtu. Ja on ikka mitu aastat looduslikus tingimustes seisnud ölut tarbitud ja maitse halb küll nüüd polnud Oleneb, kus ikka ölle seisab.
  22. Milline jõusaal

    Kui kang olemas siis saab korralike raskustega koik asjad tehtud, vai on beibede trenazööride paradiis?
  23. Natuke seletan seda asja lihtsalt, sest ei ole siin vastust konkreetselt näinud. Peale mahajätmist organism suudab suuremal hulgal toitaineid seedida, rasvu ka ju seejuures, eks. Et see mida sa sööd, see ka sa oled. Ja kui lihasmassi juurde tuleb, siis nagu karta vist poleks vaja? Et kirjandust selle kohta hulga. Noh variant, tee suitsu edasi, kaalu langus kindalsti tuleb, aga kehas olev rasva protsent ju peaks samaks jääma? Noh tegelikult naiste arutelu taimetoitude koha pealt läheb samasse auku, kui arvatakse, et "söö rasvase toidu asemel hulka öunu" Loodan, et tekst natuke ikka oli arusaadav
  24. Milline jõusaal

    Rikun teemat, ennast just ka huvitaks veekeskus ükskoik, mis linnas koos jöusaaliga kasutatav? Hea vahepeal naise silme eest ära kaduda vahepeal jöusaali
  25. Digikaal

    Kõige õigem vast siis, kui toitumine on paigas, siis vast iga päev samal kellaajal? Aga jah ise olen käinud veekesuses ja saunadega ja torudest allalaskmistega ikka olen saanud üllatavad numbrid digikaalule, et jäänud mötlema, kas peaks neid kaalusid kah taatlema hakkama Edit- kaalukaotus siis vee näol antud juhul ikka tegemist oli, aga nüüd targem voiks öelda, kas öö jooksul kohe see organismi veega taastab ära? Et tavaliselt kaalun siis, kui kuskil kellegil vedeleb, aga ostma arvata ei hakka seda kunagi. Puuduvad kaalukad probleemid
×