Jump to content

builder

Kasutajad
  • Sisu loend

    503
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik builder postitused

  1. Jälgin huviga meediat. Et see mis Herr Bonsunaga toimus ja mis praegu toimub on üsna teistsugune. Noh seda esimest vahelejäämist ei mäletagi, kuidas reageeriti, aga teine vahelejäämine oli Kalmusele küll karm laks meedia poolt, noh paljud teisedki vaatasid teise pilguga. Aga, loodame, et Argol sama ei juhtu, mis Marekul, kui test positiivseks osutub. Ja üleüldse Šmigunil ka ju sam nali olnud, tema vöistlusplaane ikka möjutas see meeletult.
  2. sabakont

    Tean inimest kes kukkunud jää peale ja üsna tükk aega(aastaid) on tunda andnud, et masaazh on möjunud sinna kohta Et paratamatus, vaevalt, et keegi suudab aidata siin. Lepi sellega.
  3. Vajan kiirelt abi!!

    Et jooks voib veel sitem aeg tulla, kui rada raskem ja loen välja enne jooksu käteköverdusi ja köhulihaseid ei teinud. Ma loodan 16-17 minuti kanti jooks jääb kuii rada sama, mis praegu jooksid. Muideks eelmine test, mis tegid, olid lodevas seisus voi oledki koguaeg nii viletsa ajaga jooksnud? Noh kas jooksmisega oled tegelenud, sellest ka ju oleneb natuke see nelja päeva pärast tuleva testi tulemus.
  4. jõutrenn hommikul..

    7 vist vara, 8 juba nii ja naa, aga kell 9 minul ideaalne, kui kell 5 tuled üles. See vast erineb inimesest, mina rohkem vajan aega ja kohv kuulub asja juurde, sest on juhtunud, et isegi saalis unine tunne. Teist varianti ka olen proovinud, löuna ajal maganud ja öhta trenni läinud, et üht teisele eelistada nagu ei oskagi, sest mölemad trennid tulevad ideaalselt välja, vörreldes väsinud peast trenni tegemine. Et on ka tehtud päris magamata olekus , nagu saates öeldakse"ärge seda kodus järgi tehke"
  5. jalad krampi

    Ära lasku ekstreemsustesse. Kirsadega vaevalt mees jookseb, vai nüüdsed mehed papist, et isegi jooksutossud hööruvad meeletult. Jah nii voib küll juhtuda, aga sis tavaliselt lasen ikka jala ära hõõrduda. See oleks ikka halenaljakas vaatepilt , kui mees lonkab joostes, siis juba pigem könnin ja veel parem, jooksen paljajalu. Aga ma arvan, teema algataja on juba vastuse saanud.
  6. jalad krampi

    Jalanöud unustage ära, möelge loogiliselt, mis valemiga kurat jalanöu voib jalga krampi ajada? Ullikesed. Kui hüppeliigesed, siss järelikult hüppad kohapeal ja see on vale, jooksta tuleb ja edasi, ise olen näinud inimesi, kes kohapeal hüppavad ja see on töesti valus vaatepilt. Piisab sellest kui teete televiisori lahti ja vaatate, kuidas normaalne inimene jookseb, jama on siis kui ei oska vaadata.
  7. jalad krampi

    Sa mötle,mis ütled enne, eks. Rotteri vastus paistab loogiliselt äige. Vedeliku liigkasutamisega antud ainete kogus aga minuarust hoopis väheneb organismis.
  8. Hoia käed sirgelt, kõverdatult, siis läheb rohkem seljale.
  9. Rain, see hantlitega "lendlemine" keha ette kallutatuna jah, aga pea sama koormus ikka trapetsile kah, et olenevalt käte nurgast, mis asendis see raskus liikuma hakka, on voimalik üsna palju ühele voi teisele see harjutus suunata. Voi eksin?
  10. Teema algataja vaatan harrastab hantltega biitsepseid ja ölgu treenida. Teatud väärkohtlemised enda keha suhtes tekivad just selliste harjutustega, kui tehakse valesti. Jah , ölgadele kukla tagant surumine kangiga hää ja esimeseks harjutuseks. Ja Rotteri mainitud rinna päev vois ka segada öla arengut. Aga karta selja arengut, noh ma ei tea, vanasti ei olnud moes jalgade treenimine, et küll tuleb aeg, kus sinu selg nii mönegi ära ehmatab. Muidu varsti ei jöua kükki ka teha kui selja unarusse jätad.
  11. Lahe väikemees! ! !

    näitasin enda plikale ka. Tahtis üks kord veel vaadata, keelasin ära, ütlesin kodus seda ära järgi tee.
  12. Uus A-rühm

    Hannibali rolli sobiks veel Hopkins, kui veits noorem oleks. Aga selliste toladega see mees ei oleks pakkumist isegi nooruses vastu vötnud.
  13. PALJU ÕNNE ROTTER

    Huh, järgmine aasta juubel , önne ja asjalikke postitusi, nagu senimaani!
  14. Ott Kiivikas Põhjamaade MV hõbemedal -90kg!

    Önnitlused! mörkasin ölad esikohamehel massiivsed
  15. Ott Kiivikas jätkab enda kallal peitlitööd

    "Sinu küljes kinni" kui kaua see jätkub? Et esimene saade nagu alati huvitav. Rohkem nagu endal huvi järgmiste seeriate vastu pole, ootan jälle midagi uut. Ma loodan, et Otil ka viskab sama nali pika peale üle.
  16. Tiibeti piimaseen on saadaval

    Et arvata sama asi millest jutt, et tean inimesi, kes veega teevad sed asja ja joovadki kääritatud vett. Aga haiseb jah hullult.
  17. Varastatud jalgratas!

    Tunnen kaasa, endal ka hulka rattaid jõutud varastada ja ühtegi seni leitud pole, aga kindel on see, et politseisse mitteteatamist(ükskõiksust) ei hakka ma kunagi harjutama. Teema algataja võibolla teatas juhtumist pollale?
  18. Oti Sepik ja Oti Vormi Leib - saadaval kõikides Prismades!

    Muidkeks huvi tekkis hinna vastu. Tavaliselt uued toodete saja hinnad on üsna krõbedad, et võibolla tuua möne kaupluse näitlikud hinnad. Just, et mis kilohind tuleb.
  19. Oti Sepik ja Oti Vormi Leib - saadaval kõikides Prismades!

    Heh loodan, et Vörru ka tuleb, saaks ära maitsta. Aga väga asjalik ettevötmine, edu Otile!
  20. Küsimus harjutuste kohta

    Ma ei ole senimaani endale selgeks saanud tösiasja, kuidas teatud inimesed sooritavad teatud venitusi kätele, oletades, kui käsi koosneks ühest luust, liigesteta.
  21. Küsimus harjutuste kohta

    http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime
  22. Jooksmine

    Muusika jooksu ajal- väistatud minu puhul. Kaaslane kui olnud, siis ikka üksikud sõnad seoses treeninguga, sest iga jooks on minu jaoks treening. Et muusika ja treeningkaaslasega lobisemine............parem jätan nn " jooksu" ära.
  23. sportlike inimeste uuring

    Keegi teeb arvata diplomitööd, edu. Noh tegin kah ajaviiteks selle ära.
  24. Tõlke teenustasu läheb Google translate- le. Koostisainete Kasuta Ohud Parabeenide Suurtes kasutatavate säilitusainete kosmeetikatööstuses; kasutatakse hinnanguliselt 13.200 kosmeetika-ja nahahooldustooted. Uuringud käivad nende seotud vähki, kuna nende hormoonide häirivate omaduste matkivad östrogeeni ja võib häirida teie organismi endokriinsüsteemi. Mineraalõli, parafiin ja Vaseliin Need naftasaaduste kiht nahk nagu plastik - ummistavad poore ja luua kogunenud toksiinid. Nad võivad aeglaselt mobiilsidevõrgu arendamise, loob varasema märke vananemisest. Nad mõjutavad, kui kahtlustatakse põhjustada vähki. Plus, võivad nad häirivad hormonaalse aktiivsuse. Kui sa arvad must õli pumbatud sügavale maa alla, küsi endalt, miks te soovite taha panna, et sellist kraami nahale ... Naatrium loorber või lauryl sulfaat (SLS), tuntud ka kui naatriumi laureth sulfaat (SLES) Leiti enam kui 90% isikuhooldustooted! Need jaotuvad teie naha niiskuse barjääri, mis võiks viia kuiva nahka enneaegse vananemise. Ja kuna nad lihtsalt tungida nahka, võivad nad lubada muude kemikaalide lihtne juurdepääs. SLS koos teiste kemikaalidega võib muutuda "nitrosamiinivaba" - tugev kantserogeen. Akrüülamiid Leitud paljud näo-kreemid. Seotud rinnanäärme kasvajaid. Propüleenglükool Üldine kosmeetikatoodete kreem ja vedaja aroomi õlidega. Võib põhjustada dermatiit ja naha ärritust. Mai pärsivad naha rakkude kasvu. Seotud neeru-ja maksakahjustus. Fenool Fenool on paljudes vedelikud ja kreemid nahale. Võib põhjustada vereringe kollaps, halvatus, krambid, kooma ja isegi surm hingamispuudulikkus. Dioksaan Peidetud koostisainetega nagu PEG, polüsorbaadid, laureth, etoksüülitud alkohole. Väga sage isikuhooldustooted. Need kemikaalid on sageli saastunud kõrged kontsentratsioonid väga kõikuv 1,4-dioksaan see on kergesti imenduda läbi naha. Tema kantserogeensus Esmakordselt teatati 1965 ja hiljem kinnitas uuringus üks National Cancer Institute 1978. Nina peetakse väga haavatavad, mistõttu on minu arvates väga halb mõte kasutada neid asju oma nägu. Tolueen võib olla väga mürgine! Valmistatud nafta ja söe tõrva ... leidub enamikus sünteetilisi lõhnaaineid. Krooniline kokkupuude seotud aneemiat, vähendada vereliblede arv, maksa-või neerukahjustuse korral ... võib mõjutada arenevale lootele.
×