Jump to content

builder

Kasutajad
  • Sisu loend

    503
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik builder postitused

  1. Tim Sylvia vs.Marius Pudzianovski

    Vabandan harimatuse pärast, keegi voiks mainida, mitu matši juba Pudzianovski pidanud on? Ja arvata köik vöitnud?
  2. No siis asi jah tösisem, seal ikka susserdama ei hakata.
  3. See silt juba reedab sisu. Et arvata proovin ka ära, aga kipun arvama, et kui Rimi tellimusega, siis tehtud vöibolla venest ostetud litsentsiga lätis. Et odavamalt välja tulla. Ziguli vist Maxima- s liitristes plastik putlites müügis? Muideks lätis ikka väga head ölutit kah tehakse.
  4. Dieet

    Ma ise soovitaks hoomikul naistel ikka veiniga alustada. Ühsönaga teeks köik tagurpidi.
  5. Rinnalt surumine

    Sattusin juhuslikult lugema ja üht meest tean, kel peaks sama jama olema. Tema väitis nii, et oli kunagi suurema raskusega endal ölga vigastanud, kas siis ilma sooja tegemata voi midagist muud, ei mäleta. Aga arvan, et senimaani see mees piinleb, voibolla saan kunagi kokku, küsin üle.
  6. Kuusnõmme poisid möllavad Salu saalis

    Nostalgiline hetk. Ise olen sellises kohas olnud, kus, linttraktori lindid ka kasutuses. Ja dušš külma veega talvel pärast trenni..... See Kiivikase treeninger Käärikul ma arvan mönele ka kuigivörd motivatsiooni andis. Need om hääd asjad vaimule.
  7. Küsimus.

    latissimos dorsi ja trapezius ka kuigivörd, vai kuidas? Minul need kehaosad vähemalt saavad liigutatud.
  8. Kõik on uus aprillikuus

    Üks hea asi selle lehega on see, et vanasti kui foorumi päises neid menüüsid klöpsasid, siis ta viis fitness.ee avalehele. Nüüd ikka viib konkreetsesse kohta. Minuarust voib tolle koduka avalehe täitsa ära kaotada. Asja völu oleks see, kui meil siin lihtne ja mugav toimetada oleks. Loodan, Beta versioon avalehest praegu testimisel ja testijad saavad Fitte takkajärgi. Mul see esimene päev proovida, aga need vähesed fittid, mis saaks, annetaks vast lehe arendajatele.
  9. Kõik on uus aprillikuus

    Fitness. ee avaleht. Lühidalt- süsteemitu. Pilte avalehel liiga palju. Alammenüüd voiks kasutaja piltide juurde viia. Tegu ei ole Rate.ee kodukaga.
  10. 4,5kg lihast nelja nädalaga

    Ma arvan, et jälle on vales tölkes asi. Ma arvan, et juttu oli massist ja MASSI KAVAST. Ja vöta nüüd kinni kes massi lihasena vötab, jälle vaieldav.
  11. Küsimus PILDIGA

    Heh, jutu järgi, jälle üks tüdruk nutab lihastes jalgade üle? Et nii pildi järgi rasva protsenti keegi ei mööda, pealegi vööra naise pilti vaadates. Ülakeha vaevalt et viitsid treenida. Ma ootaks ära aja, kuii antud keha vorm moodi läheks.
  12. Rinnalihased jumpsivad

    Lihtsalt huvi pärast küsiks, kuis taastumine on, et kas lihased järgmistel päevadel valusad ka on? Et ei imesta kui treeninguid tuleks muuta, et vaheldust tekitada lihastele.
  13. lamades surudes jäta paar nädalat vahele, tee kaldpingilt ainult surumist. tule uuesti tagasi lamades surumise juurde. minule vöimekuse langus möjub isegi siis kui paar treeningut jätan antud harjutuse vahele. Vöibolla segane tekst, aga minule on tõestus olemas ja loogiline.
  14. Deyvid Oprja 70 Kristina Šmigun-Vähi 1 Tatjana Mannima 30
  15. Talisuplus

    See mere ääres suplemine, andke andeks kui palju maad sa pead lippama, et vee äärde jöuda? Voi hakkad kallast raguma? Muul kui olemas, siis teine asi, aa asi siis voib ohtlik olla, kui laine ka körge. Ja saunast hüpata on jah mönus aga talisuplusest on asi väga kaugel, sest keha viiakse tava temperatuurini. Aga ise olen ikka külmalt sisse läinud ja keha temperatuuri lastakse nats alla. Pärast välja tulles on sooja efekt olemas teatud ajaks, keha on rõõsa. Tunnete eufooriast ei saa rääkida, ise peab läbi elama. Saunas käik seda tunnet ei tekita, et natuke teema ongi sellepärast körvale kaldunud. Ja lume puhul tahke ainega, keha jahutada ikka raske.
  16. Talisuplus

    Tegu vaatan rohkem a`la saunatajatega. Vabandust, et teemat solkisin. Lumes sulpsamine ha-ha.
  17. Talisuplus

    mis sa teada tahad? Põhiline asi on vesi üles leida. praeguste oludega teadagi.........Oja kiire vooluga, jõgi parim variant, ei pea seltskonnaga jääd lahkuma
  18. Jalapress ja põlved

    Sealt ei loe välja, et nõu oleks andnud. Mees ise peab teadma, mis raskusega hakkab kükkima. Ütlen ausalt, sidemte kohta suurt midagist ei tea. Ütlen, kasutan neid tund järgi. Soojendus ikka ilma olen teinud, siis sidemed peale pannud just selleks, et hiljem valud põlvedesse ei tekiks. Olen ilma ka teinud suuremate raskustega, aga on juhtumeid, et valu jääb pölvedesse. Kükid ilma sidemeteta suurt hullu pole, aga endale on ikka päris raske just säärte sirutamine plokil. Minul lööb seal ikka päris ilusti pinge pölvedesse. Suuremal raskusel pean eraldi pehmenduse veel säärele panema. Üleelmine postitus jah mainis, et vaja rohkem lugeda,mis kirjutatakse treeningute kohta. Öige, aga isiklikult teen erandeid kirjutatu kohta ja üsna tihti rikun reegleid sihilikult, minule pakub see vaheldust ja annab treeningutel .........noh energiat voi nii. Algajana loomulikult peavad reeglid paigas olema ja treeneri sõna ikka kövem, kui meie mula siin.
  19. Sisekaitseakadeemia Pirital

    Ma ei imesta kui see vana jöusaal ka veel alles, sest vana atrbuutikat seal uues saalis küll pole. Lauatennist sai ka mängitud, ühika korrustel need lauad olemas. Noh võrkpall, korvpall ja maadlus iseenesest möista.
  20. SAKU LITE

    "Maitse üle ei vaielda" Et asi selles, et sellel ei olegi maitset, jooge vett. Pigem joo siis Saku Valget, aga mitu mitu aastat turul olev sama jook on uude pudelisse pandud ning naksti hind lakke pandud. Enamus jooke alguses on meeleteu hinnaga.
  21. Bob Sappi- ile ikka kegi maksab, et ta kaotab. Vähemalt video pealt küll nii saab aru.
  22. Argo enda huvides paneks antud teema lukku. Kui antud juhtumit ju ei oleks olnud, siis need süüdistused üksteise vastu oleks ära jäänud. Samas kunagi oleks see nii voi naa arvata juhtunud. Siin ei julgegi enam suhelda, peab tekste privaatsönumitena saatma asjaosalistele. Siin juba vist välja käidud, et voiks ikka asjaosalised kokku tulla ja rahulikumalt üksmeelele jöuda. Kuskile metsikusse kohta, kus meedia kätte ei saaks. Aga pole ime kui Marek siin vaikselt teeb uue filmi tsenaariumit?
  23. füüsiline töö ja jõusaal!

    Tööpäeva löpus väike uinak ja trenn hilisöhtal on nagu maasikas tordil.
  24. Kommentaare kavale, palun

    Praeguse kava järgi lendamine ette ära vahetada kere ettekallutatult hantlitega "lendlemine" vastu ei tuleks kõne alla? Paneks siis trapetsile õlakehitused ka esimesele päevale enne jalgu? Jah sobib ja teine päev väga koormav polegi, jalgu juba mainisin, mis jääb " treeninguta", aga teine päev ise teeks biitsepsi enne, siis alles lailihase peale. Ja üleüldse jalg ja selg nende harjutustega jääb kindlasti unarusse, ütlen ausalt, sa ju ise näed, ühtegi sirutajalihasele harjutust pole ja esimesel päeval oled juba "surnud" kui kükki hakkad tegema.
  25. Kommentaare kavale, palun

    Et ise vahetaks öla harjutused triitsepsi omaga. Sest siis saad trapetsiga ühte head harjutust teha( kere ettekallutatult hantlitega "lendlemine"), sa ju tahtsid öla tagumist osa arendada. Nojah, seal mitu mitu pöhjust miks öla harjutus ei sobiks, aga samas oleks vahelduse möttes seal ka teda proovida hea. Ja noh sul jald ei paku huvi, ise teeks jalad ennem, siis alles rinna.
×