Jump to content

builder

Kasutajad
  • Sisu loend

    503
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik builder postitused

  1. Asjatundmatu arvamus, aga see on minu jaoks kole, kui alaselg niimoodi punnitab,kas nüüd trapets jääb unarusse...........Ju siis kohtunikele nii meeldib, miks muidu nii tehakse.
  2. Marek Kalmus 40

    Önne!
  3. Millal alustada?

    Kahjuks jah ei tegele selliste asjadega- sirvimistega. Ei ole nii palju aega ja ei näe vajadustki. Ise ka imestan, et antud teema lahti tegin. Arvata selle esimese postituse daatumi pärast vist nii juhtuski. Ja edu asjalike nõuannete jagamisel, ma arvan, keegi ju ikka loeb!!! Edu!
  4. Millal alustada?

    Janika ongi alias Forced. Või sain mina valesti aru? Selles see asi ongi, postitus on 3 aastat vana. Ja täna on pühapäeva hommik.
  5. Millal alustada?

    See on parim nali, mis ma seni olen selles foorumis leidnud.
  6. Ma loen välja, et eksamile pääsemiseks oleks vaja veel koolitus või koolitusi, selleks, et 60 tundi täis saaks ja eksamile pääseks? Ma just mötlen esimest taset.
  7. Kulturism on surnud

    See mu enda arvamus. Kulturism ei ole spordiala. Et kui male võistlustel käiksin, ma ei ütleks kunagi enda kohta, et olen sportlane. Ma olen maletaja. Ma olen kulturist. Kulturism ei ole surnud ja ei sure iial. Või siis öelda kulturismi pole olnudki. See sama mötetu ja rumal vaidlus, et universum on löputu ja teine pool, et kuskil ikka piirid olemas. Kui sa ei taha, et kulturismis on piirid ja kui ei taha, oleks monstrumid, ka ju hea? Natuke ikka möelge, kui s..a kokku jahutakse. Olen erapooletu, aga seda ma ütlen, meedia jöud on ikka tohutu. Ma tunnistan , et ei hakkagi seda teksti lugema.
  8. TANTSUPIDU SUUSABAASIS 1983

    Ma juba ehmatasin, et Zorro on tagasi ja Putin lasi ta pensile.
  9. Palju oled kasutanud toidulisandeid?

    Teemasse ka natuke. Et aastate lõikes kokku kuskil 20 kilo kanti. Aga seda kah ainult massilisandeid ja valku. Ühesönaga väga väike kogus. Seda teemat võiks küsitluse vormis kah teha, sest paljud kardavad siia oma kilod kirja panna. Ja mul küll mahavisatud rahast kahju pole, selle kohta palju ütelusi.
  10. Foorumijaotus uuenenud

    Selge, ei pannud tähele. Tänud! Automaatselt arvata neid linnukesi sinna seadistada....
  11. Foorumijaotus uuenenud

    Risustan natuke seda alateemat, sest mina privaatsönumite kohta suurt probleemikäsitlusi ei leidnud. Nimelt privaatsönumi saabumisel on mul võimalik koheselt sellele vastata, et vastasin ära, samas ei näita vasakul menüüs, et sõnum on saadetud. Võibolla on võimalik seadistada antud postitused samuti nii, et nad kajastuksid väljasaadetavate kirjade kaustas.
  12. Maailma tugevaim teismeline

    Natuke segane see pealkiri. Et seal foorumit jälgides inglise keeles sain aru, et teismeline on nüüd tänapäeva möistes 19 aastane?
  13. Mida teie arvate?

    Samad sönad, sotsiaalset tausta vöib muuta vaid sport. Ei ole vaja midagi siin leiutada. See sooline vördõiguslikuse teema, viimase aja trend ka läheb varsti üle. Kui on igav tehke mingi uus sekt ja arutage omavahel.
  14. Digitaalse jõusaalipäeviku pidamine

    Se eksport varint on hea, ainult kuidas see teostub ja miks iga nädal, iga päev peale kannet tahan eksportida neid andmeid. Ma vöibolla regan ära ja proovin, et kas ajaliselt see üldse tasub. Ja asi ei ole usaldamisega. Nagu see treeningpäeviku variant mailile, minu jaoks see oli täiesti mötetu. Asi läheb lihtsalt keerukamaks, samas kui saab lihtsalt. Edu
  15. Digitaalse jõusaalipäeviku pidamine

    Olen neid versioone näinud. Kõige hullem pärast ei saa enda andmeid kätte. Mina kasutan lihtalabast exel tabelit ja rahul. Varuvariant mälupulgal ja ei ole midagi karta. Üks portaal kunagi kah lasi auto andmeid ja remondi ajalugu salvestada, tulemus see, et ikaa ei pääse ligi andmetele, kui vaja. Mina selliseid asju ei hakka kunagi usaldama. Isegi kirjad tulevad arvutisse ja salvestatakse, ei lähe eales kaotsi. Tore , et selliseid asju tehakse, motiveerib rohkem treenima noori. Mind jätab see asi täitsa külmaks. Edu.
  16. Võitluskunstid Põlva läheduses

    Sass kuule, oled midagi ka leidnud? Üsna tuuga Võru linnas selle poksi trenniga näiteks. Ise olen mujalt tulnud ja saanud väga lühikest aega nooremate poistega treenitud, kahjuks läks isu üle. Et googeldan edasi, peab venkude foorumeid jälgima, seal Kubjal vöibolla keegi harrastab. Enne sai ka vene poistega trennis käidud, et tunnen natuke puudust sellest, kuigi kardan, et jälle poisikestega kokku satun.
  17. naiste kehalised katsed

    Ei hakka üldse vaidlema, et raske või mitte. Aga test on pigem õiglane, ma küll ei pooldaks erinevat soolist ahistamist. Ja selles ametis ma olen täitsa selle poolt, et nõrgemad kukuvad välja. Vabandust kui liiga karm olen.
  18. Jook trenni kõrvale

    Heh, olen kasutanud isegi massijooki piimaga trenni ajal. Ei mäletagi körvalnähte, lühiajaliselt sai nii tehtud. Trenn ka ikka lühike siis oli loomulikult ja kordused pigem jöule suunatud. Aga jah vesi, otse loomulikult, ilma gaasita.
  19. MR. OLYMPIA 2010

    Asi selles ka, et nad suurt füüsilist ei saagi teha , süda ei pea suurt vastu. Nagu tibid, kes lasevad kunstrinnad ette teha, vaevlevad pärast seljahädade käes.
  20. I'll be back arvata on see mees ikka vahepeal öelnud kui saalist lahkus, peale trenni. Ja see tsitaat vähemalt jääb minu körvuis kölama eluks ajaks, isegi tükk aega peale selle mehe surma. http://www.youtube.com/watch?v=MTx9WMsxLLM
  21. Treeningkavadele lisatud liikuvad pildid!

    Ma ei tea kas nüüd teisi huvitaks see, aga ingliskeelne harjutuse nimi vöiks ka juures olla. Et siis oleks hea välismaiste härgade treeningkavasid uudistada. Kui juba ingliskeelne plaanis panna, siis venekeelne vaste ka oleks üsna tõhus variant.
  22. pikad kordused

    Ammu kindalks tehtud, et korduste arvu pealt ainult lihast ei kasvata. Kiluks jääd nii voi naa.
  23. Tim Sylvia vs.Marius Pudzianovski

    Poola autorikaitse vist lendas peale.
×