Jump to content

builder

Kasutajad
  • Sisu loend

    503
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik builder postitused

  1. treeningkava muutmine.

    jah ja trapets ka hea kui kavas on
  2. temperatuur?

    kurrat olen 13 kraadises saalis kah teinud ,isegi paksude riietega vastik,teeb keha higiseks ja kergelt vöib nii ennast ära külmetada
  3. M. Kalmuse uued pildid !

    nu jah väike segadus oli ,aga jah sul ju kerge maha ka saada kaalu ,ullult peaksid praegu kah ratast ketrama jah?
  4. M. Kalmuse uued pildid !

    ot marek mille selline vahe sis tekkis,nu et eelmine aasta vötsid alla ,see aasta hoopis juurde .nu jah kui kiusatus süüa ,sis teine asi ,aga jah oleks huvitav teada.tahaks kah ,et kasvoi veteranide eas sa profi team-i pääseks. mötlesin et just need viimased aastad just pärssivalt möjunud,aga vist möni mees hoopis leiab sellest jöudu.ikka 2004 oli vöistlusel 107,mitte eelmisel päeval?
  5. M. Kalmuse uued pildid !

    kuule marek ütle ausalt ,kas su vöistluskaal on väiksemaks ka jäänud?kuskil vast üleval kah kaalumistulemused?
  6. Milline trenn on tõhusam?

    nujah ,mis lisada vesivöimlemine see hää,et kui oled ülekaaluline sis see parim,ei löhu pölvi,pärast üleminek aeroobikasse ja üleüldine mitmekesisus toob röömu südamesse
  7. Palun aidake mind !!

    mina arvan nii,et ennem juba täis köhuga jöusaali minna kui korvpalli mängida,et nu kui töesti midagist nosimist kaasa vötta ei saa ,samas kui sul neid trenne vahetada vöimalus sis ju hää. jah ja öhtul mina arvan küll kui raske treening on,sis rosin nüüd küll väga ull pole,aga jah öine söök peaks maksimaalselt ikka valgurikas olema.vaatasin su kava ja muide kas tükk aega oled kasutanud seda? ja tulemused?arvad et korvpall ikka vötab illusti keti läbi? voi mängid nagu enamus kopsuhaigeid?
  8. ma suurt ei ole lugenud vist selle kohta voi on ununenud. oleks hea ,et keegi meelde tuletaks . seda et vahel käin öösel tööl ja tavaliselt kuskil 6 tunni jooksul ei söö ,aga ommiku tahaks ikka midagist vötta ja olen ka nii teinud,sest organism vajab kaotatud energiat tagasi saada.aga seda,et kuis pikemas tulevikus see möjutab magu? et lugenud et herr kiivikas öösel ka vahel vist sööb,kas muidu magu vajaks puhkust,et vöibolla kunagi vanaduses närid tablette maohaavade parandamiseks ?voi on selline asi normaalne et nii tihti süüakse ja hoopis soodustabki tervislikku eluviisi ja mingit muret ei tohiks tulevikus tulla? et jah ma arvata veel loen netist kah seda asja,aga arvamust selle kohta tahaks.old man pangu kah teksti.asi selles kuiski ei saa privaatsönumit saata millegi pärast,muidu ei oleks foorumit läbustama hakanud
  9. küsimus seedimise kohta

    vot seda vastust ootasin.tänud.aga kunagi piinan sind jälle
  10. küsimus seedimise kohta

    ära sa räägi, ot räägi sis kas kulturistidel kel muretu ja stressivaba karjäär,sis magu peaks tip -top olema eh?et panen täiega ,nii kuis jaksan,eks?
  11. küsimus seedimise kohta

    raske kohe üldse mitte aga 6 tundi kuskil olen söömata.aga tegelt just tahtsin sult vastust sellele,kuis see magu möjutab,kui näiteks öösel veel sööma hakata ,pikemas perspektiivis,kuis tervislikum?aga jah tööle ikka täis köhuga aga enne seda tööleminekut ikka veits puhkan. et nu va maohaavad ,neid ullult kardan ikka. ja ära kägu aja ,sul va diplom olemas ja arvata uue aja asju kah netis juba täiendamise eesmärgil uurinud ja oled teatud seisukohal.
  12. autojuhiluba

    mariliis,ma ei tahtnud teada ,mis sa seal teed, mavastasin su küsimusele
  13. krambid

    jaanus sulle sis vastus ja teistele kah lugemist kui vene keelt natu veel möikate: http://www.gym.by.ru/pit_voda.shtml nu lühidalt keskelt tölgin,aega mul vähe: et mineraalvee mineraale organism ei omasta sellisel tasandil kui tablettidena voi söögiga omastades ja USA-s juba keelatu de reklaam " mineraalvesi viib terviseni" . nii umbes sis tölge. ma ei lugenud veel löpuni . nu vee kohta seal veel ju kövasti teksti . siin amazonis linke küllalt ,lugege kui vene keelt ei möika ,lugege inglis voi saksakeelselt! mingi huvi ikka voiks olla!
  14. autojuhiluba

    jah voib, b kat. kindlasti.sul voib ju kasvoi sakslase führerschein olla
  15. krambid

    ACID ,kui asi sellise järgus sis vist jääb väheks,OLDMAN las parandab teksti. ja mineraalvesi,nagu alati GASEERIMATA!!!!mul ka olnud ja neid vötnud ,päris aitas kohe. nu krambi säärde lööb sis tead juba kuhupoole painutada?kompleks vaiant jah hea ,ainult kas nii väike kogus ja mis ajal see avitama hakkab? kurrat hea kui oldman siin ja saaks lahti seletada ka veits keemilisi reaktsioone
  16. Välismaine kirjandus.

    muscle&fitness -i vastu huvi olnud ja venekeelne variant istunud. eestis vist niipalju kui keski sealpool piiri käib ja minuarust lähim paik vist riia läti vabariigis. sealt olen saanud vahest tuttavatelt. aga arvata jah teel neile lihtsam ,kes inglis keelt valdavad ,samas mainitud variant isegi R-kioskis saadaval.
  17. probleem uue kava leidmisel.

    MARKOki paneb öiget teksti ja nii praktikas ka nii om,mitte ainult teoorias! et areneda,peab lihastele ju vaheldust pakkuma. igasugu nilbeid trikke nendega tegema. lugege vahepeal netist voi lektüüri ka ju selle kohta kövasti , kui ei oska enam lugeda ka ,sis lootes teiste öpetustele mingit arengut küll ei looda
  18. Tõstevöö

    lihtsam jah tösta kui suur raskus on.nu köige robustsem vast seda vörrelda kipsis jalaga,mis fikseeritud,et kui töstmisel miski vigastus vöib tekkida,sis pigem tekib see seal ,kus selg voi muu vigastusele aldis kehaosa on kaitsamta.aga robocop vöö vist ainult m suurus müügis ,sa kuskil sis proovi saad? mul sama vöö peaks olema .see reklaam taga jah mul teine . ega jah vaata kas pehmendus sees,hea nahk on see.minul va pakistani lehm siruli tömmatud . kuskil ma olen isegi ilma reklaamita sama varianti müügil näinud ja kui häbened reklaami sis t - särgi all voi peal ,kaetult saab ka väga mugavalt seda kasutada.ah jaa kui suur küki fänn sinust kasvab ,sis järgmine samm apteeki ja ostad 2meetrise veniva sideme ,löikad kodus pooleks ja toestad illusti ka pölved ära.nu see sis kui pölved hakkavad tundma andma. ja suurte raskuste juures nii see ongi. ma veel neid pölvesukki pole proovinud ei oska midagist öelda,aga sidemed minu jaoks tip-top.
  19. Kas vigastus?

    kurrat ,kas asi raskuses kah ei voi olla,nuh kangil? muidu teed puhtalt kangiga harjutusi,ei varasta?
  20. Tõstevöö

    olen ikka näinud poisse kah töstevööga.asi selles raskustes suuresjaos ongi.kui keha sul veel välja arenenud pole,sis ju löhkuda ennast veel vaja pole, aga selles vanuses enamusel ikka sobilik hakata jändama väiksemate korduste ja suuremate raskustega. ja üleüldse treeningkaaslasi sul pole? kellelgi ikka on vöö ja laenad kükkide ja jöutömbe ajal ,sis saad tunde sisse. sest kui poiskese keha veel sul,sis ju mötet sel pole ,löhud ennast esiteks ja teiseks möni mees ikka areneb vöökohalt kah ,sis varsti ju uus väljaminek vööle. ja üks asi veel ära lase pähe määrida odaviskajatele möeldud tekstiilist "soojendus vööd" .töstjatele see küll pole. kui sellega rekordit proovid sis vöid seljast küll ilma jääda.
  21. Tõstevöö

    mina väikestel raskustel ei panegi peale"soojendusel" kui ikka alla kuue korra tuleb"pingutades" sis juba kindel laks rihma järele. "pumpamisel jah suurt mötet pole seda kasutada( kordused >6 ). nu ja pöhiline ikka see kui tunned et selga kasvöi veitsagi valu lööb örnalt,kohe kindel mats rihm peale ja mitte nii et joogipudel veel vahele mahuks,vaid et tunned ,mille jaoks ta ikka loodud . ah jaa sis selline rihm hää kus väike pehmendus taga .minul näiteks selg täitsa lame ei ole,,ikka suurem vagu sees,sis hää kui keskohalt ,tagant ikka nats ka toestaks .muidu immelik tunne.......... äh maitse asi tegelt see ,aga jah tavalise rihma vastu ,mis tibla ajal tehti,ikka ei tahaks vahetada
  22. Tõstevöö

    kunagi ikka tuleb,parem sis juba varem,aga tsipa suurem ,nii,et sobib praegu ja ka 10 aasta pärast,sest mine tea tahad ümbermöötu kasvatada,sis hää kui töstevöö ikka annab kah nats järgi . kui oled peenike kui pilbas sis jah pead trelliga auke juurde tegema,halvimal juhul ei aita seegi,vöibolla ei olegi nii väikest suurust vööd ja see metallist raam ei lase kaugemale tömmata rihma ,sest taga ju laiem osa ja kööga, rihm jääbki loksuma puusadele
  23. Kas vigastus?

    Renxx kuule muidu hiljuti see valu sis jah? nädal voi rohkem sis vast kül kirurgi juurde suunab perearst?aa ja trennis said vigastada? ja kuidas,nii umbmäärane postitus sul
  24. PROBLA

    see teema peaks ikka prügikasti viskama
  25. Kerekallutused raskusega

    selge see et parem,aga mees peab ise kah aru ju saama ,läbi lihaste tunnetades,ei pea ju kogu aeg ette ütlema, kunagi peab inimene oma keha tunnetuse ära öppima. seda vahet peaks koheselt tunnetama ju ,kui ei sis vist üsna raske oma keha edaspidi tunnetada ja suht mötetu treenida ka ju
×