Jump to content

builder

Kasutajad
  • Sisu loend

    503
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik builder postitused

  1. Arnold Schwarzenegger sai eile 59 aastaseks

    kui ma swarz oleks mina küllseda ei vötaks niikauaks ajaks õlale,natuke peaga vaja moelda,voibolla osad kaadrid läksid valesti ja mees pidi uuesti selle maa läbi lonkima.ei ei ,voimalik on ,aga milleks? ta jouab,ma ka usun aga pigem topis see,kahjuks eipannud tähele kuidas ta koigub õlal,kui üldse koigub,sest tolle järgi kohe aru saada kas on 100 kilo voi topis
  2. Arnold Schwarzenegger sai eile 59 aastaseks

    100 kilo,nu ei tea, aga jah see blairi-ga pilt hää ja blair meenutab seda va psühholoogi terminator 2-st ja 3-ndast,nii et 4 -nda osa kassaedu oleks vabalt garanteeritud siis.aga t3 juba sellele mehele ma arvan et oleks hea kui jääks viimaseks.keegi tema kloon voiks seda edasi teha,mitte tema,no mine tea. ta andekas vanahärra voibolla isegi paneb suu ammuli filmi vaatama
  3. Arnold Schwarzenegger sai eile 59 aastaseks

    ükskoik mis pattu mees teinud,valiks USA presidendiks(kui oleks voimalus ja talle antakse see au) ja ilusat sünnipäeva takkajärgi.
  4. liigne intevsiivsus

    kuule ma nüüd ei taha sundida ,aga mina olen tsipa mentzer-i varianti proovinud. jöudu tuleb ja ikka puhkust küllaga,no 2 kuud.hull idee aga mulle inimesele kell vähe aega,väga hästi istub ja taastun väga hästi
  5. liigne intevsiivsus

    nujah teised kah samal arvamusel ,et arengust maas? kriitiline ei ole enda suhtes? ületreening ,nujah ,kas jöu poolest näitajad kah viletsamks muutunud? toitumine vaevalt vast ,sis oleks mees juba seda maininud,kes teab....... kui arengust maas ja edasiarengut ei ole ,selge see, uusi treeningmeetodeid tuleb otsida.
  6. kätekõverdused 30 sekundi jooksul

    buldooser,alguses kindlasti,aga seegi raskus ju ületatav,kordinatsiooni jah nöab
  7. selg

    isegi väga konkreetselt on kirjas!!! seal on joonis ja seda lihast mis klikkad hiirega,järelikult ju ongi sellele need harjutused!!! ja hakkad praktikas katsetama ,mis sulle sobivad paremini. kui saalis probleeme tekib,küsi uuesti ........... sest pildi pealt ju näha mis lihas KOLMNURGA MOODUSTAB!! natuke möelda vaja
  8. karm nägu

    see viimane link oli asjalik ,hea nöuanne teleturu fännidele. hea moodus raha kokku hoida
  9. kätekõverdused 30 sekundi jooksul

    run väga vähe aega oled sis harjutanud kui ainult 34 kiiruse peale teinud ,nipp selge sis peaks rohkem natsa ikka tulema
  10. Kulturism Telekas

    heh ma tv3-st seda reklaami nägin sellest vennast sis nüüdsest silikoon rindade vastu ka nüüd allergia ainult naised näevad vähem vaeva kui see mees. kodaraid kuskil piltidel ei näita,ühesönaga öäk
  11. Huvitav küsimus

    ma kah arvan max vast 5 kg üks pool ,teine pool kah sis 5. aga kaldun arvama ,et acroman kah täpselt vast ei tea.kas mitte need va plokksüsteemid kah pole nii märgitud,et kaalutud on ainult plokid ja see mis tegelik raskus liigub seda keski ei tea ja on teatud amplituudis hoopis teise kaaluga
  12. Randmesidemed

    ma arvan kah rihmad kangi ümber panemiseks,et näpud järgi ei annaks. jöutömbel sis.
  13. re harjutuse kiirus

    ullumaja,köva mees oled muidu,pidasid hästi vastu,aeroobne vähemalt sis üsna hea sul
  14. Naljanumber!

    ei nuh salmäel ju jumala pohhui ( selles möttes ,et koik teadsid ,kes salumäe on) oli kuis tömmati lipp ta ju ikka irvitas kah nende kilide üle seal , kes sis salumäed ei teadnud ,temal ju autoriteet juba varakult olemas oli,meie kulturiste praegugi tipus olles ei tunnustata ! aga Alo,tal ju veel koik ees,mingi motivatsioon peaks olema,aga keegi tömbas vee peale eelmisele tulemusele .noored vajavad ju tunnustust.
  15. Naljanumber!

    ei ole mötetu!! täitsa teemakohane ! Ka Kiivikasele on Kroonika kaudu vist jah vingerpussi mängitud! Ise oleks kah maruvihane ikka ,sama tunne kui souli olümpiamängudel salumäe silme ees tömmati sini-must-valge vardasse tagurpidi! Ja koige hullem ,minuarust ei tehtud pea üldse sellest probleemi!!! Tiblakari,mis sis kui sirp ja vasar oleks tagurpidi tömmatud ? sis arvata löuna korea oleks peatselt pöhja korea kooseisus olnud liitlaste abiga. Palju teksti selle ,et hästi vihale ikka ajab ,kui teiste inimesi ei tunnustata ja alandatakse!
  16. re harjutuse kiirus

    nii asi arvata selles ,et arvata sul need raskused väiksed ja näiteks surumist teed nii et töukad 1 sekundi ja langetad pea 10 sekki jah? nii voib teha ,aga treener nii vast ikka ei arvestanud.nu 3 seki lähedal ka ju üsna piisav ju! siin see vastuolu sul ju on! Mentzer kah tegi nii aga maksimum raskus ja üks seeria .muideks üks tema öpilastest tegi 3 seeriat ja tulemusi ei olnud ja kui sai Mentzer teada milles viga oli vastas ta tabavalt -Я сказал ему, такой изнурительный тренинг способен исчерпать энергетические ресурсы не только отдельного организма, но и государства Китай see kahjuks vene keeles ,aga see illusti öeldud!
  17. re harjutuse kiirus

    tundub et voibolla aeroobne pool kannatab? et nu ei jõua ühte harjutust vähema kui 10 minutiga hakkama. jah kui ei jöua sis midagist ju peab muutma,samas kui tulemused hääd,sis ei ole ju vaja kurta
  18. arnoldi raamat

    arvata tänu temale kaudses möttes ju selles seisus kulturism ongi ja isegi eestis löpuks sai foorum valmis . mina näiteks kuigivõrd seda foorumit seostan kiivikasega. enne seda ju ei olnud foorumit? igatahes amazon.ee oli ikka paras pommuudis minu jaoks omal ajal. fantast! ja isegi kui ingliskeelt ei oska on kuri plaan see raamat osta austusest sellise mehe vastu.
  19. nalja peab ju saama!

    vahvad jah,sul sellist ka on,kus sa isegi pilti näitasid ,kus mehel pärak väljas punnitamisest arvata
  20. Kirjandus

    see ,et sa ei saa mõnest sõnast ei saa aru,ei tähenda,et tekst pole korrektselt emakeeles kirjutatud! pead ei anna,aga viga sees
  21. Kirjandus

    jah vägagi hinnas ,nii ,et mult keegi ta pihta pani!! vöibolla vendadest keski aga kui maha laita midagist sis ju vabalt voib maha laita 93 aasta väljalaske ja isegi 2003 aasta väkljalaske ,sest tetud inimestele sobivad need meetodid ja mönedele mitte . arvan et 68 aastal kellegil mingit kommertsliku huvi ei olnud ,samas huvitav oleks teada mis väljavaated olid üldse raamatu autoril sel ajal. http://www.maleliit.ee/modules.php?name=Co...howpage&pid=155 siin sis juttu autorist
  22. Kirjandus

    jah ,minu mainitut vaevalt 10 eeguga kätte saab. see vahe ongi .ajalooline väärtus
  23. Kirjandus

    "atleetvõimlemine" 62 aasta väljalase ka ajalugu , see praegu hinnas.
  24. harjutused rühile

    seda et trapetsit vast ikka tee kui see va muhk üleval nähtaval,ajad lihastest tolle punni ja korras ,egas ju ei saa midagist teha kui selg sealt kõver ,olen ise ka sellist inimest näinud
  25. harjutused rühile

    ot see kellel kaasündind kõver selg ei tohigi seljale harjutusi teha? teine asi kui valesti tehakse.......mina olen näinud noormehi kes valesti kükki teevad ja olen kohe ütelnud seda ja sinulgi seda vaja teistele öelda! see et noormehel jalad all kui nuudlid ,ei tähenda et ta ei tohi kükke teha !? ja teema algataja kahtlengi kas on selg sellises seisus ,et ainult oma saapa ninasi näeb
×