Jump to content

builder

Kasutajad
  • Sisu loend

    503
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik builder postitused

  1. algaja hantlite raskus

    nendega ka ise harjutan vahel,selle miinus see ,et noh need tulevad kergesti keermest lahti . et maitse asi.
  2. Alaseljavalu

    muideks olen artiklit lugenud selle va köhulihaste treeningu kohta ,siis mainiti kohe ära,et ärge tehke nalja ülakeha keerutamisega soorituse ajal vasempale, paremale. et jah kui hullusti ta nüüd selgroole möjub ja mis amplituut seal mängib rolli,mina igatahes ei ole ammust juba sellist vigurit teinud
  3. Alaseljavalu

    Alaseljale teen küll trenni. Küll vähem kui kõhule, kuid ikkagi. kui tihti teed? voibolla just ületreening
  4. algaja hantlite raskus

    mina ka MEE arvamusel,vöta ikka -40 kg voi ma ei teagi voi suuremaid ka on? noh sellest küll esialgi .ja et väikesemaid raskusi ei saa juurde? küll saab .ostab kuskilt mingi "laste hantli ,kus ketaad ilusti peale sobivad ja asi lahendatud. ning kui 40 väheks jääb ja kui asjalik mees,siis ka jääb.et isegi need "biitsepskangi" kettaid ostad siis 10 kiloseid ja ei liigu ega loksu seal miskit ,isegi kui ilma katteta ketas. Muideks esimesest postitusest nagu ei lugenud välja et ta miskit osta tahaks? kui tea mis raskusest alustada treeningut LOE KURRAT FOORUMIT,eks
  5. Alaseljavalu

    huvitav,nagu loeks välja,et voibolla ei tehtagi seljale trenni?no selge see ,et pikk autosöit kurnab,eriti kui ebamugav asend . aga ,kindel see ,et foorum vist viimane koht kus nüüd nöu voiks saada . ja olen sellist varianti ka näinud,et noormees pingutab raskustega trennis nii üle,et rikkus selja ära,et enam trenni poisse sellest küll nüüd polnud.sai vaid hästi väikseid raskuseid loopida
  6. Pilte Arnoldist

    kurrat mul siis ekslikud andmed jäänud meelde arnoldi pikkusest.veits üle 180 nii jäi umbes meelde
  7. 2 trenni päevas

    las proovib
  8. 2 trenni päevas

    biitsepsit ikka tee
  9. Metsajooks

    et mainitud vaheldus kindlasti kohe tarvilik! muideks see vaheldus kas mitte sellest olene mis jooksu eesmärk?
  10. Palju õnne Ott

    ooooo Emilia ,palju önne uue FITNESS meistri puhul!!!!!!!
  11. sportlik vennapoeg

    poiss?! (mina nimetakin üle kahekümne aastast meessoost isikut meheks juba!), ei pea midagi teatama. ema täiesti elu ja tervise juures ja täiesti teadlik minu huvist oma bioloogilise isa vastu. tema juba oma kannatamised kannatanud. nojah ,kümme aastat vanem tädi.............. kuidas kellegeli ,mul vend vähem kui kui 10 aastat ikka poiss.............. et,mina olen reageerinud , sest ei pruugi head suppi tulla. võin valetada,aga sinu enda lähenemisviis on ikka kardinaalselt paigast ära ja ei hakka seletama, voibolla loen valesti välja ,et rohkem mötled enda huvidele kui teistele............ja et ema oma kannatamised juba kannatanud on ikka vist külmalt öeldud? et peaks rohkem kannatama?mina siia teemasse enam ei postita arvta ,sest jutt väga segane ja arvata ka eksitav teemaalgataja poolt ja teistele inimestele mina küll halba ei taha
  12. Lõdvestus??

    daemonium,kuule sa mõtlesid vist rohkem mingit lisakohustust? kurrat ,see vist küll suurt ei lödvesta ,kurnab veel rohkem lihaseid
  13. Lõdvestus??

    õllet lasen paar putlit ja üsna hea , mullivann , massööri käed , nendest nagu lugu ei pea.
  14. sportlik vennapoeg

    kuidagi teema läheb käest ära........ et umbes poiss ise siis teatab sa selline kui olemas?!! naised......... räägi natuke enda emast,kui ta elus? et temaga natuke räägitud sel teemal ? kas suurem kannataja ei pruugi olla su oma ema ,kui elus?
  15. sportlik vennapoeg

    see kohe mitte ei ole kohane,kui see teade meilitsi tuleb ja nii tundubki jutu järgi et eile umbes saanud teada antud isikust.näost näkku jah ikka parem seda öelda.kas siis mingi ostu või müügi kuulutusele reageerid ja nii see läheb,kui sa oled muidugi kindel ,et sa tahad ikka oma isaga kokku saada.
  16. Mida juua jõusaalis ?

    ka vett ja isostari ise loksutanud valmis.ja seda ikka suvel lahjat ,talvel natsa magusamat. aga arctik vist oli jook mis ullult magus,koguaeg panin trennis vett juurde. mullivaba vesi jah parim
  17. Pilte Arnoldist

    alessandro,tema päevikutes jalgade trennide kohta eraldi peatükk.kellegi treeningkaaslasega läksid metsa kangi kükki tegema,et umbes nii,kes ennem otsad annab...........nii sai jalgadele ka veits vormi.
  18. Kelle selg see on?

    oih vötan sönad tagasi,see mees on Nasser El Sonbaty
  19. Kelle selg see on?

    kevin levrone?
  20. Kes on pildil?

    3-s Lee Haney küll ei tohiks olla?
  21. Kes on pildil?

    ei tea ,ei tundu nagu olevat kiilakas aga 2-ks pakuks uupi Ferrigno-t
  22. Kes on pildil?

    1-ks pakuks Milos Sarcev-i
  23. nojah uurin seda asja HIITi kohta EDIT -vaatasin üle ,keegi on copy paste teinud mentzer-i teooriast . et jah vöimalik selline variant on aga see antud tüdruk kuidas jää peal realiseerib 100 protsenti ,kiiruisutaja on vöi? ta isegi ei jookseks nii nagu tegelikult peaks,eriti veel algajad. et alguses tavaline treening avaldab ka head möju. siis kui inimene juba joosta oskab tegelegu sellega tösisemalt.ärge pange pahaks aga olen näinud pajusid tüdrukuid ja poisse kes kohapeal hüppavad söna otsese möttes
  24. http://bodybuilding.com/fun/mohr76.htm ja ei ole vaja sellist teksti,et ah vaata ise mis foorumis kirjas. kui ei ole mentzeri treeningut ise proovinud pole vaja söna vötta .
  25. mike mentzer ka kasutas seda ja neiu ei tegele raskustega ja koormused teatud ajahetkel teised ,et min arvan,et see ajahulk ei ole piisav.
×