Jump to content

builder

Kasutajad
  • Sisu loend

    503
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik builder postitused

  1. Pilt ????

    vaatan jah osad naised siin särtsu täis pilt ei ole ju kuidagi seotud fitness portaaliga,minu enda arvamus. aga naised samamoodi tegelikult isegi natuke koledalt mehelt midagi ilusat leiavad ja selles halba ole, kui see tüdruk mönele mehle isegi meeldima hakanud?
  2. Lihakrõpsud tilliga

    mind ennast ka selliste toodete puhul häirib soola meeletu kogus. nälg ullult,siis snikersi vötan
  3. http://www.youtube.com/watch?v=x6OGMjwKEgM lisan video ka ,kahjuks jääb koolitus poolikuks kui mees ,ei räägi mida selle aja jooksul kasutanud on.see oleks rohkem raha väärt. muidugist keegi ei hakkaks tunnistama ja mine tea möni ullike ,kes keemiat ei kasutanud vois ka seal olla?
  4. Naise ideeal vorm

    keegi naistest ka voiks algatada teema mehe ideaalvormi kohta,või juba on? vene foorumis vist jäi üks silma,aga rohkem treeningu teema vist ikka oli
  5. kallis loomulikult,aga teistmoodi ju mees ei tulekski kohale! muidugist kui kultuurikeskuse täis rahvast,ma ei imestaks kui pilet 200-300 krooni kanti jääks. kui raha oleks endal,tuleks ka. ja kui endanimeline seminar tuleks,siis ka ei loobuks honorarist. tasuta hakkad tegema üritusi,siis jäädki. ja ühel päeval tahad raha ka selle eest ,siis ei kutsu sind enam keegi loengut pidama.
  6. VAlu kätes

    ma ka pooldaks taastumist. aga soorituste asendi muutmine voib ka ju vältida selle juhtumi kordumist.endal ka kunagi juhtunud nii.
  7. Kas trenni aeg mõjutab trenni?

    ma ei tea kas õige aga kella aeg minule suurt ei loe kui ikka tahtmine töesti suur ,siis ma tegelikult lähen kasvoi kell kolm öösel,voimalust pole seni olnud ja organis mil seni sellist tunnet veel tekkinud pole. ikka olen püüdnud siis minna ,kui tunnen ,et olen suuteline maksimaalselt seda treeningut . isegi olen mitu mitupäeva treeninguid edasi lükanud. magamata oleks ka saanud treeningut teha ,heas konditsioonis peab olema,aga siis juba organism suurt seal vastu ei pea ,treeningmaht siis väiksem
  8. Mis oleks parim ülaselja harjutus?

    endale meeldib see ja voimalikult kitsa haardega http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...nk/selg/114.gif
  9. Raskuste vähendamine/lisamine seeriates

    õieti mötled. nagu 10 km jooksu sa ka ju 100 meetri ajaga kogu aeg ju ei jookse.samas jah 100 meetriseid löike voib kah 100 teha .variatsioone palju. aga jah möni mees pakub varianti samas 5 kilti joosta maksimumiga ,miks üldse vaevata 10 kildiga. et erinevaid treeningteooriaid on kulturismis.kui praktikas mehel see töötab,ei olegi vaja möelda,miks see nii juhtus,et ta nii hää välja näeb. kah keeruline tekst sai nüüd
  10. Jooksmine ja vastupidavus

    täna küll nüüd halb ilm pole. aga asi hakkab jooksutehnikast. kui sa nagu kukk hüppad kohapeal, siis on see väga hea aeg ikka,mis sa seal mainisid.ja sinu jutust küll loen välja ,et aasta jooksul pole jooksnud ja imestad enda tulemuse üle. see loomulik kui ei tee trenni ,siis hakkabki pistma. ja algsed treeningud ikka täiega ikka ei panda. 1,6 kilti mingi aeroobne sul küll pole,jah kui sa seal seda poole tunniga hüppad läbi.tee natuke pikka maad ja pärast lühemat maad uuesti aja peale ,natuke ikka aeg paraneb . jooksu kohta ka kövasti lugemist internetis. mul vend ka köhnake ja ilusti jookseb. ainult haigused seavad piirid ette. ja tahtmist ka vaja. tee natuke trenni ka ja tule postita uuesti.
  11. Põlveprobleemid

    lihtsalt muuseas,ka skorra kükitades? voi oled ka kangiga kükki teinud ja kraksatab? minul sama jama et trennis küll seda janti pole aga raskuseta kükitades vahel harva ikka nii teinud.
  12. nälg võtab silmanägemise

    vabalt voib korrapäratu toitumise tagajärg olla. kuskil 6 tundi söömata olemine ikka vötab silmanägemise mustaks küll. kui seda nimetati korrapäratuks toitumiseks. aga et tihedalt ja ajad ei ühti erinevatel päevadel,seni minul küll tip - top sobib. vähemalt magu ei anna märku
  13. Noored netikasutajad

    estikeelset konkurent-portaali ma nagu ei teagi,noh algelised ju. aga ikka amazon.ee(algne portaali nimi vist oli) see ikka pani paraja pöntsu,heas möttes sest lektüüri ega infot ei liikunud üldse ju. ja kiivikas pani oma panuse sellele et portaal lörri ei vajuks. minuarust foorumit ju alguses polnud? sai rohkem huvitavaid artikleid loetud . isiklikult ise portaalist hoian körvale nendel päevadel kui treeningutele ei ole pühendunud voi olen töbine. ühesönaga siis kui ei taha treeningutest mitte karvavördki juttu teha. koige pikem aeg vist nädal on oldud eemal. jama siis sellega et ,hulka vaja lugeda ja peab järgmiseks päevaks ka jätma ja foorumisse meelitab ikka see ka,et eesti tipud kulturismis , meedikud ja toitumis spetsid ka vahepeal siin soovitusi jagavad. suur tänu neile !!! ma ei tea kas liialdan,aga väga paljusid ikka motiveerib antud portaal suuremaid saavutusi tegema mitte ainult kulturismis,vaid ka teistes sportlikes ettevötmistes. minu jaoks on praegu portaali külastamise voimalus hindamatu väärtusega!
  14. jooksmine talvel

    jalgrattaga ka rallitanud talvel ja seal küll meeletu vahe suvel hingamisega. isegi morfiini kuuri olen saanud arstilt kopsude külmamise pärast . voi noh pöletik tekkis sellest ei teagi mis täpselt see oli. igatahes arvata tekkis kondensaat kopsu,sest öhus ja kpsudes erinev temperatuur. aenini olen proovinud rattaga söitmisel kasutada hästi väikest tempot ja siis koik korras. jooksmisel imelik,aga ei ole mitte nii hull see tulemus.
  15. jooksmine talvel

    ka ise käinud talvel jooksmas ,küll mitte viimasel ajal ,sest endal kopsud just kardavad külma. vigastusi pole eales önneks olnud sest talvel üsna rahulikult olen jooksud. riietus ,minule ideaalselt sobib kiledress,millel puuvillane vooder ka pükstel. - 2o ja lisaks olen ka jooksud ,täitsa voimalik,aga körvad,päsesarnad kannatavad. ja lisaks tuleb öhukesed püksid alla panna. kael hea oleks,kui ikka ilusti kaetud oleks soojalt , isegi sügisel olen kaela kinni katnud, sest tuulise ilmaga on see kerge kannatama. jalatsid,mingid matkajalatsid,minu jaoks isegi -30 .ga suht mötetu. villane sokk jah jooksusussis parem variant. jalg kohe kindlasti nii külma ei saa,pigem siis kui mööda maastikku jooksed soojema ilmaga mingi lörtsi sees ja jalg niiskust saab. pöhiline ikka see,et rindkere tuult ei saaks.
  16. Surumine rinnalt

    heh ma hakkasin mötlema ,mis annab käteköverdustel juurde see,kui sooritus teha 3 näpuga? (kahe käega 6 näpu peal ) see jah annab voimaluse pühenduda tasakaalu ja tehnika täiuslikust?(kordinatsiooni?) aga palun. inimene kui soovib raskustele ,rekordile pühenduda,siis see ju voib takistuseks saada ,kui sa hakkad mötlema veel soorituse lisaturvalisuse peale. jah arvan et see vajab voibolla harjumist,aga milleks? minuarust küll rinna erinevat lihasgruppi see ei treeni. kui rusikas samas asendis kasvoi 90 ära väänata isegi siis ei möjuta rinna see teistmoodi ju rinnalihaste tööd.(ma ei möelnud kui haaret muuta käsivarsi liigutades,vaid kui ulmelise vaatenurga alt rusikas oleks käsivarrel 90 kraadi teistpidi ) sest näiteks rööbaspuudel raskustega (vist scott-i harjutus peopesad väljapoole surumine tundus mulle küll veidi teistmoodi möjuvat,kahjuks ei ole saanud seda tükk aega proovida ssanud ) et antud teema tundub küll rohkem mingi filmi trikimehe taskust variant olema,et inimestel igav ei hakkaks ja huvitav oleks jöusaalis
  17. viljakus

    ei tohi kohe ära hirmutada inimest esimene postitus ja paar söna ikkagi jöudnud ära öppida. aga arvata väljaspool foorumit kahjuks vist aga see eest tõotab tulla hüppeline areng ,loodame
  18. rinnalt surumise tehnika

    30 cm minu puhul ikka küünarnukid kindlasti suure raskuse puhul kannatavad isegi kui sidemed peale panen
  19. 12 Aastane poiss.

    mina isiklikult ei julge küll nõu anda eriti kui mingit kogemust isegi treeneritel suurt pole intensiivse treeningu koha pealt alaealistega. ja kui poiss saab kunagi selgroo eluaegse vigastuse? kes oli see treener?
  20. Janar Rückenberg ja 300kg maast! ! ! ! !

    marek postitas esimesena selle video sellesse teemasse ,selle ütlesin,et marek nagu oleks öudusvideo siia postitanud aga jah ise ka pealt ära veeretanud mönikord,kuid mitte nii suurt raskust selle oli hirmuäratav muideks huvitaks selline asi,voibolla juba teemas läbi käinud,mis tulemused sul kükkimises on? et kuidagi silma ei hakanud et sellest videot oleks.
  21. Janar Rückenberg ja 300kg maast! ! ! ! !

    surumisvideot hakkasin vaatama (ilma helita)ja kah kõhedaks läks kui peeglist nägin et peale kaameramehe seal kedagi polnud. tegelt kui kiiruga kaamera nurka viskad siis ka hästi läinud. aga täitsa alguses kohkusin,möeldes ,et ta üksiseal kuskil puki peal sätib kaamerat...........mötlesin et marek näitab mönd öudusvideot
  22. majoneesi joomisest

    selliseid on hulka veel,aga osad nöuandeid ei hakkagi kuulama ja surevad ka rumalana.põikpäisus. ei ole ju sünnis noorte targutamisi kuulata. ei tea ise ka voibolla selline kiiksuga olen?et noh toitumises jölle midagi radikaalselt uut avastatakse ja vanurid seda omaks ei vöta tavaliselt.
  23. Galerii bug + blogi

    mul sama . nuh mind ei sega,ei vaata nii tihti seda
  24. Kas ja millist jooksurada valida?

    kas halba jooksukohta Tartus pole? muidugist selline kus ikka autosi poleks. ? ma ise olen ka mönd rada proovinud ja koik.väga ebainimlik.aga voibolla sulle meeldibki. veel väga külm pole ratas ka ajab esialgu asja ära? noh lihtsalt proovisin eemale peletada ostust
  25. Väike "mure"

    ju sis tervis ei ole esmatähtis.ei ütleks et atleedid nüüd elu raisku lasevad. ei pea ju raha pärast elu elama. ja kui täisealine sis pead oma tee valima kelle järgi.nad elavadoma elu ja sina ajad oma rida. tegelt osadel noortelt palju öppida just vanematel inimestel.ei ole vaja halba eeskuju noortele edasi kanda.
×