Jump to content

jrx

Vanad Olijad
 • Content count

  4,563
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

jrx last won the day on November 16 2014

jrx had the most liked content!

Community Reputation

142 Kõrvad kikki - tark mees räägib

About jrx

 • Rank
  Vana tegija
 • Birthday 03/22/1983

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://www.voimla.ee

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Tartu

Recent Profile Visitors

15,194 profile views
 1. Toitumine peale trenni

  Söö lihtsalt palju niipea kui mugav on Mugavusega võivad aidata ka nt toidulisandid (taastusjoogi kokteil peale trenni kohe + banaan, siis 1,5 - 2,5 tunni pärast pärissöök).
 2. Jorgen Matsi

  Pikk eetrivaikus. Suured muutused. Olen nüüd topeltisa. See on topelthõivav Teisest küljest olen laiemalt hakanud oma arvamusi-teadmisi teistega jagama. Eelmisel reedel rääkisin Teadlaste Ööl sellest, miks inimesed kardavad loomi... pühapäeval spordiklubis VÕIMLA treeningmotivatsioonist... teisipäeval Ida-Virumaal jutustasin terviseseminaril sellest, mida mina pean tervislikuks toitumiseks ning kuidas seda enda ellu sisse võimalikult lihtne korraldada oleks. Kui hommikul vara sõitma tuleb hakata ning hommikust pole aega ega isu süüa. siis sõidu peale FAST Protein Block piima ja kohviga toimib täitsa hästi Nüüd tuleval laupäeval teen avaliku loengupäeva Tallinnas Arctic spordiklubis. See võib vabalt olla minu viimane treeneritele suunatud koolitus Tallinnas sel aastal, mis on kompaktne, ei kurna väga rahakotti ning kuhu igaüks saab väga lihtsasti tulla. Kuuldavasti pidid sinna olema veel mõned vabad kohad... miks mitte sina? Täpsem info: http://www.arcticsport.ee/tallinn/uudised?news_id=1247 Küsimusele vastuseks: Võitlustrenni ajal tarbin tavaliselt vett, kui koormus läheb üles siis FAST Intrat või HPRi sõltuvalt sellest, kas rõhk onrohkem kaalu langetamisel (Intra) või taastumise efektiivsusel (HPR).
 3. Merlini -40kg.

  See on mõnus ring. Käin ise seal tihti jalutamas. Loodetavasti varsti ka jooksmas
 4. Suhkur vs aspartaam

  Ooo, põnev teema! ... Oh wait... backs off slowly...
 5. Jorgen Matsi

  Huuh pagan, ma jõuan siia nii harva, sest sõitmist ja sebimist on palju. Igatahes praegu koolitan Pärnus, kus olen jälle oma uued mõtted pakkinud värskesse vormi. 12.30 alustan, kes tahab jõuab veel vabakuulajaks Sütevaka Gümnaasiumis. FAST sheiker saab igatahes olema käepärast, sest hüdreeritud on vaja olla. Proovin siia pärast mõned mõtted üles visata, vanemaid ja uuemaid uudiseid on ka.
 6. Küünarvarre lõikusest taastumine

  Füsioterapeut. Ise ka sellesama murega hädas. NB! SA EI TOHI teist külge eest ära arendada! (Või noh, tohid... kui sulle meeldivad vigastused ja valud tulevikus.)
 7. VÕIMLA

  Phuuh. Kaks Eesti meistri tiitlit Team FAST Võimlale! Kaupo Kokamägi ja Sten Saaremäe! Alar Hutrov pidi seekord Steni järel leppima poodiumi teise kohaga. Kokku spordiklubile VÕIMLA tuli KUUS seitsmest välja antud tiitlist (meil ei olnud raskekaalus ühtki meest välja panna ja seal läks ära) ja sellega koos ÜHEKSA neljateistkümnest üldse välja antud medalist ning sellega ka minu vist seni kõige kallim karikas - esimeste Eesti Meistrivõistluste parim klubi! Värsket Eesti meistrit Kaupot saab juba homme näha Eesti Maaülikooli spordiklubis FAST toodete degusteerimist läbi viimas - kes tahab dieedi- ja treeningnippe teada, astuge läbi!
 8. VÕIMLA

  Kogu esimese päeva videomaterjal ja sellega ka tulemused teie ees! Kahjuks VÕIMLA sportlased pidid tegema mitu maši teineteise vastu. VÕIMLA Team Fast liikmetest oli võidukas Kaupo Kokamägi, kes liikus tänasesse finaali. Ja siis on täna veel tõeliseks maiuspalaks võitlusspordi sõpradele Eesti tippude, klubikaaslaste Saaremäe ja Hutrovi vaheline matš, millest ka siin juba juttu olnud. Läbirääkimiste tulemusena olen mina nurgameeskonnas Hutrovil, aga selles matšis minul lemmikut ei ole ning raske on anda nõu Steni vastu. Ühest küljest on väga hea meel, et samas kaalus kaks nii head sportlast on mõlemad minu õpilased, teisest küljest on kahju, et võitlema peavad nad teineteisega. Sport juba kord on selline
 9. VÕIMLA

  TÄNA on esimesed Eesti Meistrivõistlused sportlikus vabavõitluses. Omajagu aega on võtnud see, et treenida oma spordiklubis VÕIMLA KÜMMET vaprat sportlast, kes minu spordiklubist välja astuvad lahingutesse meistritiitlite nimel. Tahad verd näha? Siis vaata hoopis seda pilti... (See on minu käsi, operatsioonil 1. veebruaril. Taastumise esimene ots on läbitud, nüüd tuleb taastada funktsionaalsus tasemel, mis lubaks jälle sporti teha Soovitage häid füsioterapeute Tartus, kelle konsultatsioonidest võiks mulle kasu olla!) ...aga kui tahad näha tuliseid sportlikke lahinguid, siis jälgi Eesti Meistrivõistluseid Sportlikus Vabavõitluses täna ja homme! Siit artiklist saad ürituse kohta kogu vajaliku info: http://sport.delfi.ee/news/voitlussport/uudised/tana-delfi-tv-s-sportlikus-vabavoitluses-selgitatakse-esmakordselt-valja-eesti-meistrid?id=71149227
 10. VÕIMLA

  Kaupo on päris vapralt võistluskaalu saanud, nüüd tuleb vorm realiseerida Ja siis hoolitseda selle eest, et järgmine kord natuke lihtsam oleks. Inimesena, kes annab toitumisalast nõu erinevatele inimestele ei poolda ma kindlasti seda, et mitu mitu korda aastas kaalu kõigutada ei spordi- ega muudel põhjustel. Profisport seab muidugi omad piirangud, aga seni kuni tegemist ei ole põhitegevusala ja profispordiga saab asjadega ikka palju lihtsamini ja tervislikumalt hakkama. Nii kehale kui vaimule.
 11. Jorgen Matsi

  https://m.youtube.com/?client=mv-google#/watch?v=fGnHqT_rv2s Pikemalt asjadest homme, aga ma olen just praegu mängusaates Puhata ja mängida Homme podcast Raadio1 aga nüüd laiv.
 12. VÕIMLA

  Viskan siia kiire uuenduse VÕIMLA Team FAST tegemistest sellal kui kõik kulturismihuvilised on Lõuna-Eesti karikavõistlustel tegeleme meie hoopis muuga Ise viskan enda tegemistest pikema postituse peagi oma isiklikku kirjanurka. Vaikselt peale operatsiooni saan taas hakata trenni tegema, aga fakt on see, et lihtsam on võtta asja nii, et ehitan taas end kui sportlast nullist üles. Sport olemuslikult on kord selline, et kogu aeg ongi vastutuult rühkimine ja tagasilööke rohkem kui edasiminekuid. Peamiselt tegelen treeneritööga - järgmisel nädalavahetusel Kuna olen aktiivsest liigutamisest hetkel pausil, siis stabiilselt võtan lisanditest vaid FAST Omega 3 - hea hinna ja kvaliteedisuhtega O3 rasvhapped. Katsun nüüd toitumise ka paika timmida, et aktiivsele sooritusele naastes liialt vormist väljas ei oleks. Tõll Simson, keda Tartus degusteerimistel näha olnud võistles täna Tallinnas 3D Rull võistlusel, mis on kontrollvõistluseks tema esimesele katsele suurtel tiitlivõistlustel. Mees läheb 2 nädala pärast Soome Lahtistele Meistrivõistlustele, kus võitjatele tagatakse lennupiletid Maailmameistrivõistlustele! Tõll on juhindunud minu toitumissoovitustest ja toidulisandinõuannetest ning on edukalt saanud madalamasse kaalukategooriasse võistlema. Ruuben Suits, kes meid ka degusteerimistega aidanud ja varem aktiivselt sporti tegi on natukene kooliasjadega hõivatud, aga proovib minu nõuannete järgi jõunäitajaid kasvatada ja massi lisada - oma teekonnast kirjutab ise pikemalt. Kolm ülejäänud aktiivset tiimiliiget Sten Saaremäe, Alar Hutrov ja Kaupo Kokamägi on võistlustules järgmisel nädalavahetusel esimestel Eesti Meistrivõistlustel amatöörklassi sportlikus vabavõitluses! See saab olema võimas üritus! Otseülekanne Delfis, kommentaatorid, kaks päeva. Ürituse info Facebookis on siin: https://www.facebook.com/events/1412442072384438/ Pilt koondise treeningult - käisime TÜASK poksisaalis valmistumas ringis toimuvateks võistlusteks. Kokku osaleb Tartu VÕIMLAst suurim ühe klubi esindus eestikatel - kümme sportlast kuues kaaluklassis. -120 kg kategooriasse pole meil kahjuks ühtki meest välja panna pole. Äkki mõni siinsetest jõumeestest tuleb meile treenima ja järgmisel aastal läheb juba välja ?
 13. VÕIMLA

  Ebaõnn. Seoses kolme võistleja võimetusega võistelda mängiti mitu matši ümber. Aga pileteid ainult üks euro. Esimene matš vähem kui tunni pärast Kokku neli lahingut.
 14. VÕIMLA

  Kes veel pole tähele pannud, siis homme Sisekaitseakadeemia poksisaalis Kase 61, Tallinn saab näha MMA'd ja seal sees ka värskeid Team Fast VÕIMLA liikmeid. Ruuben Suits ja Tõll Simson, kes neljapäeval Tartus degusteerimist läbi viisid. Mõlemad on -70.3 kg kehakaalu poolfinaali erinevates otstes, seega on võimalus finaalis rematšiks. Möödunud juunis võitis nende omavahelise lahingu Tõll, eks homme näis kuidas läheb nüüd
 15. Kas on mu kaal OK ? ( mis arvate )

  Hakka MMA trenni tegema - seal on sellistel pikkadel kõhnadel hea potentsiaal ja saab lihast ja peale
×