Jump to content

lõvi16

Kasutajad
  • Sisu loend

    101
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by lõvi16


  1. kunagi oli ka sama jama, et hakkas lambist ninast verd jooksma, see oli umbes 2-1 aasta tagasi olin 14-15 aga siis ei käinud eriti jõusaalis...nüüd olen 16 aga on ära kadunud, kuigi olen peale 15 eluaastat jõusaalis käima hakanud :(

    aga ei tea millest see tingitud oli ei viitsinud arstile minna :rolleyes: aga jh nüüd õnneks kadunud :unsure:


  2. Tööristade alt treeningkavad seal on edasijõudnutele kolme päevane kava vaata seda!?!? :rolleyes: bitceps jh esimesele päevale! 2 päeval ainult jalgu :(

    seal suht sama põhimõte aga teatud asjad on teised ja teises järjekorras...aga kui oled alles alustanud siis ikka teha kuskil 2kuud algajate kava :unsure:

    Edu! :P


  3. prodigy

    prodigy-"voodoo people (Y) :unsure:

    aga muidu jah põhiliselt drum'n'bass-i, trance'i ja pop'i vahest hip-hopi :(

    aga jh mingi jazz või väga heavy metal peale ei lähe :rolleyes:

    mõned esitajad...Brooklyn Bounce, Prodigy, Scooter, Cascada, Benassi, Dj tiesto, Toe Tag, Black eyed peas, Panacea, Lacuna jne....need mõned vähesed :P


  4. l6vi16!

    aitäh vastuse eest.

    1 küsimus jäi mind veel painama, kuna mul on lademetes kodus veel fatburnerit üle, siis kas ma ei või seda proteiiniga koos ära juua, st fatburnerit nagu ikka trenni jooksul? ja siis enne ja peale trenni proteiin no1-te?

    Tänud!

    miks ei tohi? ;)

    ma ei ole muidugi nii tark naq sina!! ;)

    aga kui ta on algaja siis ei ole ju suurt mõtet toidulisandeid kasutada...alguses toitumine ikka paika...

    fat burnerit joo muidugi edasi :P

    aga ega ma ei ole nii tark, seda plazas küsi jh kellegi targema käest :D


  5. No kuulge, üritaks ikka teemas püsida. :D

    Mina aga mõtlen seda, et sellele küsimusele on väga raske vastada, kuna naiste puhul ei oluline, kui lihastes ta on. Tahaks öelda tuharalihas, aga kui seal mingit materjali peal ei ole, siis on ka armetu. Päris lihases kõht ei ole ka see kõige ilusam. Põhiline, et naine oleks sale.

    vot see on jh õige jutt :D naine peab olema lihtsalt sale ja et ikka parajalt prinkis pepu ja rinnad (JA RINNAD EI PEAGI MINGID HULLEMAD POMMID OLEMA :P )siis on perfekto...aga need pildid mis siin üleval on need on natuke liiga...lihastes naised...keha naq mehel ;);) aga üks pilt oli ok...

    aga jh igalühel oma maitse!! ;):P


  6. WOOHOO! VÕIMAS!

    Ainus kes ei paistnud rõõmustavat oli Arnold Rüütel, kes mossis ja tuima näoga vaikselt lehvitas tühjusesse, samal ajal kui Salumäe ja rõõmustas ja vehkis lipuga kõrval :o

    KIKU on muidugi mega tubli!! (Y) jätka samas vaimus ;)

    aga jh Rüütel oli mossis näoga sellepärast et on KIKU peale kade et ta nüüd nii palju raha saab... ;);) aga rüütel üldse suht imelik tüüp :rolleyes:

×