Jump to content

lõvi16

Kasutajad
  • Sisu loend

    101
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by lõvi16


  1. Oi nüüd suren ära, sõin täna juba 4 kuklit ära ja hernesuppi, mis ma nüüd tegema pean, andke nõu palun, kas ajan näpud kurku ja oksendan välja? või teen mingi karmi dieedi umbes poole aastat? Mai tea, kuidas see võis juhtuda, homme on raudselt 10 kilo juures :o

    nii hullult pole ka vaja nüüd mõnitada neid, kes umbes nii räägivad... B)

    aga põhimõte on õige :D


  2. Mina olen jällegi vastupidist kuulnud....võin ka eksida.

    Ise teen muidu rinda ja triisa nt ühel päeval. Nii võtab triitsepsi palju mõnusamalt läbi kui triitsepsist koos seljaga ühel päeval tehes (minu jaoks)

    peale trenni võiksid juua nt, viinamarja mahla. ASisaldab palju klükoosi, aitab taastada lihaseid.

    mul just nii, kui teen triitsa ja rinda ühel päeval, siis pärast triitsale ei saa max koormust anda, sest triitseps rinna trennist juba suht koormatud. :rolleyes:


  3. Kui öösel und ei ole - siis loe, kõigepealt kolmeni, kui ikka und ei tule, siis kuueni ja kell seitse ongi aeg üles tulla. ;)

    ei peab proovima ;)

    Oluline on kujundada magamamineku rituaal.

    1. K6ht ei tohi olla ei liiga t2is ega ka tyhi.

    2. Trennist peaks olema m88das v2hemalt kolm tundi.

    3. Paar tundi enne magamaminekut 2ra tegele t88asjadega.

    4. Kindel kellaaeg voodisseminekuks.

    5. Voodi peaks olema sul magamiseks, mitte lugemiseks ega 6ppimiseks.

    6. Hea raamat enne voodisseminekut ei tee paha.

    7. Soe vann, v6ib aroomiteraapiaga.

    Seda loetelu v6iks j2tkata. Arvesta magamiseks v2hemalt 9 tundi. Unev6la tekkides ei pruugi me enam normaalselt uinuda ja piisavalt sygavalt magada. Probleem, mis sul vist juba on...

    Edu! ... ja ilusaid unen2gusid B)

    Eks proovin neid näiteid järgida...

    Aitäh!


  4. Küsimus siis selline...millest võiksid olla põhjustatud unehäired?(pole tglt kindel kas nad just unehäired on ;) ) Öösel korralikult magada ei saa, ärkad pidevalt ülesse ja und pole B) aga hommikul koolis on küll vahel nii et jää magama ;)

    võib see olla põhjustatud ületreeningust?

    kuid muu koha pealt ei ütleks küll et tegu ületreeninguga oleks.

×