Jump to content

lõvi16

Kasutajad
  • Sisu loend

    101
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik lõvi16 postitused

  1. Tere! et tekkis selline küsimus, et kuidas ma saaksin teada mis keha tüüp mul on? ette tänades!
  2. kuidas teada saada mis keha tüüp mul on?

    endomorf ma ei ole... et siis kõige rohkem ektomorf ja natuke vähem mesomorf
  3. kuidas teada saada mis keha tüüp mul on?

    Tänan artikli eest!! eks ma sealt siis vaatan täpsemalt mis minu kohta läheb
  4. rind

    aga ütlesid et treenid rinda paar korda nädalas..vb olla peaksid tegema rinda korra nädalas...aga jh proovi uusi asju...ehmata rinda naq ees pool öeldi
  5. väike kava ja paar küsimust :P

    võiks olla nii... 1.päev: rind, bitceps, triitseps, kõht 2.päev: jalad 3.päev: selg, õlg, kõht aga vaata täpsemalt tööristade alt treening kavad...edasijõudnute 3-me päevane kava... aga protein nr 1. kohta ei oska öelda...
  6. nina verejooks

    kunagi oli ka sama jama, et hakkas lambist ninast verd jooksma, see oli umbes 2-1 aasta tagasi olin 14-15 aga siis ei käinud eriti jõusaalis...nüüd olen 16 aga on ära kadunud, kuigi olen peale 15 eluaastat jõusaalis käima hakanud aga ei tea millest see tingitud oli ei viitsinud arstile minna aga jh nüüd õnneks kadunud
  7. kas see kava sobib.?

    Tööristade alt treeningkavad seal on edasijõudnutele kolme päevane kava vaata seda!?!? bitceps jh esimesele päevale! 2 päeval ainult jalgu seal suht sama põhimõte aga teatud asjad on teised ja teises järjekorras...aga kui oled alles alustanud siis ikka teha kuskil 2kuud algajate kava Edu!
  8. muidugi ikka naiste pärast ka aga muidu niisama ka hea ennast vormis hoida, tervis ka siis parem...ja ikka peale trenni on väga hea olla
  9. Mis Sorti Muusikat keegi kuulab?

    prodigy-"voodoo people (Y) aga muidu jah põhiliselt drum'n'bass-i, trance'i ja pop'i vahest hip-hopi aga jh mingi jazz või väga heavy metal peale ei lähe mõned esitajad...Brooklyn Bounce, Prodigy, Scooter, Cascada, Benassi, Dj tiesto, Toe Tag, Black eyed peas, Panacea, Lacuna jne....need mõned vähesed
  10. kahe trenniga tegelemine

    nu kergejõustik ja võrkpall on aeroobne nüüd küll poks ka muidugi hea aeroobne...aga nädalas korra kindlasti võiksid väljas jooksmas käia...kui veel ei käi
  11. kahe trenniga tegelemine

    ei oska midagi öelda kas on kahjulik või mitte..aga ise tegelen praktiliselt 3-me trenniga: jõusaal, kergejõustik ja võrkpall... aga jh kergejõustik ja võrkpall ei ole muidugi sama asi mis poks
  12. Palju teil siis vastlakukkleid alla läx?

    laksu vasta kukalt sain...
  13. Palju teil siis vastlakukkleid alla läx?

    See aasta sai ka ainult 1 kukli süüa :unsure:
  14. Kaalu kaotamine ja lihasmassi suurendamine?

    miks ei tohi? ma ei ole muidugi nii tark naq sina!! aga kui ta on algaja siis ei ole ju suurt mõtet toidulisandeid kasutada...alguses toitumine ikka paika... fat burnerit joo muidugi edasi aga ega ma ei ole nii tark, seda plazas küsi jh kellegi targema käest
  15. Naise Kõige Ilusam Lihas?

    täpselt..need on ilusad naised!! naine peab ikka naiselik olema...mitte mehelik
  16. Naise Kõige Ilusam Lihas?

    vot see on jh õige jutt naine peab olema lihtsalt sale ja et ikka parajalt prinkis pepu ja rinnad (JA RINNAD EI PEAGI MINGID HULLEMAD POMMID OLEMA )siis on perfekto...aga need pildid mis siin üleval on need on natuke liiga...lihastes naised...keha naq mehel aga üks pilt oli ok... aga jh igalühel oma maitse!!
  17. Kaalu kaotamine ja lihasmassi suurendamine?

    ujumine on jh hea aeroobne treening, mis aitab rasva põletada aga ega see proteiin no1 sul rasvu ei põleta...ja kui oled algaja naq mina, siis ei ole nendest toidulisanditest abi...sea oma toitumine lihtsalt paika
  18. kiku võitis kuldmedali

    2 eest peaks jh umbes mingi 2milli saama...
  19. kiku võitis kuldmedali

    KIKU on muidugi mega tubli!! (Y) jätka samas vaimus aga jh Rüütel oli mossis näoga sellepärast et on KIKU peale kade et ta nüüd nii palju raha saab... aga rüütel üldse suht imelik tüüp
×