Jump to content

lõvi16

Kasutajad
  • Sisu loend

    101
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik lõvi16 postitused

  1. Jõusaaal ja kanep!

    sama siin... ei tea minu arust täis mõtetu teema...ise hoian eemale ei paku mingit pinget...
  2. Trapets

    jh kangiga või plokkil tõmbed lõua alla saab ka hantlitega...
  3. huvi pärast küsin:)

    Kas teed muidu jõu või lihas eesmärgiga trenni? jõudu kui ka lihasmassi olen teinud... aga mix see sind huvitab? on areng väike? aga jh nüüd teen rohkem massi...ja siis hakkan uuesti jõudu arendama tahaks ikka 90kg kätte saada ja isi juba 100kg jne...
  4. minu kodukandi Georg Lurich'i mõned rekordi aga jh neid veel Paremaga surumine 96 kg; kahega surumine 85 kg, 24 korda; paremaga rebimine ilma allaisteta 78 kg (sangpomm); paremaga rebimine 70 kg, 12 korda; 50-kilose sangpommi rebis parema käega üles ja, hoides seda üleval, rebis vasakuga üles veel teise niisama raske sangpommi; paremaga tõuge 121 kg, 1 kord; paremaga tõuge 100 kg, 6 korda; paremaga tõuge 90 kg, 10 korda; paremaga tõuge 81,5 kg, 15 korda; paremaga tõukas 112 kg, mille viskas pea kohal ühelt käelt teisele; paremaga tõmbas biitsepsi jõul aeglaselt maast rinnale 70-kilose sangpommi; vasakuga tõuge 109 kg; kahega tõuge 165 kg; kahega tõukas 140 kg, mille võttis pea kohal paremale käele; kahega tõukas 128 kg, võttis selle siis pea kohal paremale käele ja surus vasakuga üles veel 37-kilose sangpommi, seega tõstis pea kohale kokku 165 kg; kahega surumine selili 164 kg; kahega tõuge selili 201 kg; kahega tõukas selili 150 kg üles, võttis selle siis paremale käele ja surus vasakuga veel 36-kilose sangpommi üles, kokku seega 186 kg; selili tõukas kahe käega üles 187 kg ja hoidis siis seda paremal käel; selili surus jalgadega 164,5-kilost kangi 30 korda; selili surus jalgadega 115-kilost kangi 100 korda; hoides ülessirutatud kätel 50-kiloseid sangpomme, tegi sügava küki; hoides 85-kilost kangi ülessirutatud paremal käel, laskus pikali ja tõusis püsti.
  5. huvi pärast küsin:)

    hmm...pool aastat tagasi olin 15 kaalusin 69 surusin 55kg aga siis ei saanud eriti trenni teha nüüd olen 16 kaalun 75 ja mingi 3-4kuud jõukas käinud nüüd läheb rinnalt 80kg vähe krt...aga pole ammu proovinud max'i
  6. mõned Georg Lurich'i rekordid :)

    vot seda ma küll ei tea... aga tahaks isegi teada
  7. millest seda järeldad??
  8. õunamahl

    on küll aga mitte jagamiseks... aga jh kodune õunamahl on (Y) iga suve lõpp saab ikka teha päris ohtralt...
  9. mõned Georg Lurich'i rekordid :)

    ja see tuli ka meelde et ta maksis teistele poistele et need temaga maadleksid muidu keegi ei julgenud :D
  10. mõned Georg Lurich'i rekordid :)

    kehaga kaasa aidates(selg kaardu või midagi) või jh rinna põrkega ei teagi täpselt kuidas ta tegi aga 201kg (Y)
  11. Kohupiim

    Aga kohupiim naqnii on üks suur valgupomm, täica normilt valku sees, kas nii siis ei ole, et need ülejäänd valgurikkad toiduained mis sisse paned, ei tarvitata organismi poolt ära, sest teadagi on see, et keha suudab omastada 30-40 g valku. Kuid 250 kohupiimapakk sisaldab üksi juba 45 g valku.. nujh seda küll aga ikkagi munaga hea
  12. Keelatud ained-olete kasutanud?

    Täpselt!!! Lurich minu kodukandi mees Väike-Maarjast ikkagi Lurich oli jh tegija..rekordid on ka päris head... mingi 20 maailma rekordit või palju neid oli ei mäletagi
  13. Kohupiim

    no shit, suvel maal pidin lehmi lüpsma selle pärast. ei tea ma ise küll pole pidanud kuskil lüpsmas käima...sugulastel on lehmad sealt saab värsket piima
  14. jõusaalikava

    aga mind väga uskuda ka ei maksa ei ole see kõige targem ütleja siin suht algaja
  15. jõusaalikava

    mix trapetsit eraldi teha...võiks olla ju terve selja ja õla päev..trapets ka III päevale
  16. Keelatud ained-olete kasutanud?

    täpselt õige jutt!! nii et kõik võtke eeskuju... võtke eeskuju? kellest? enne tahaks näha seda keha kellest eeskuju soovitad võtta?! ei usu hästi et ta kuiv 130 kg on! nu ma arvan et ta on ikka vormis ka... aga ega ma mõtlesin steroidide kasutamise koha pealt eelkõige ma siiski arvan et ilma anaboolsete steroidideta ei saavuta soovitud vormi.ilma steroidideta loodus-keha pole vist teab mis suur vaatamisväärsus ju tegelt onju! igav loodust vaadata!need rämedad monstrumid on vähe põnevama kehaga ma arvan... maitseasi oleneb eesmärkidest kui rämedat keha keegi soovib omale.ma küll ei saaks eeskujuks omale seada mingit 70-80 kg kondikarlat...eeskujud on ikka siuksed dorianid ja paul dilletid...!!! nujh seda küll igalühel oma maitse ...sul need rõvedikud eeskujuks mul näiteks vend-vähk eeskujuks...täitsa ok keha, ei ole midagi üle pingutatud ja ta ei kaalu üle 100kg ju...ja ikkagi on bõkk valmis
  17. Keelatud ained-olete kasutanud?

    täpselt õige jutt!! nii et kõik võtke eeskuju... võtke eeskuju? kellest? enne tahaks näha seda keha kellest eeskuju soovitad võtta?! ei usu hästi et ta kuiv 130 kg on! nu ma arvan et ta on ikka vormis ka... aga ega ma mõtlesin steroidide kasutamise koha pealt eelkõige
  18. Millist muusikat kuulate?

    tglt kuulan väga palju erinevat...erinevaid palasid erinevates stiilidest, aga jh põhiline on ikka trance, drum'n'bass, club, pop
  19. Kohupiim

    ja kus juures ema teeb mul ise kohupiima... värske piim (mitte lahja poe piim) millel on ka muidugi rasva sisaldus kõrgem laseb selle hapuks jne...nii naq ikka kohupiima tehakse...ja tuleb üli maitsev
  20. Kohupiim

    ise panen hapukoort või piima ja kindlasti 1-2 toorest muna (natuke suhkurt) ...hea valgu pomm
  21. Keelatud ained-olete kasutanud?

    täpselt õige jutt!! nii et kõik võtke eeskuju...
  22. Keelatud ained-olete kasutanud?

    ma ka muidu jõin enam ei joo aga jh kutid steroididest hoidke eemale!!..kui ei taha enda keha ära rikkuda täpselt samad sõnad naq kuskil enne öeldi: respect kõigile kes puhtalt treenivad
  23. Teie-foorumlaste vanus

    et siis 16-18 aastaseid pubekaid on kõige rohkem ise ka 16 suvel 17
  24. kael

    ega jh kael peaks ise suuremal määral teiste harjutustega kaasa kasvama...näitkes traptsi treenimisel
  25. Palju steroide

    eriti haige värk no steroids kutid!!
×