Jump to content

lõvi16

Kasutajad
  • Sisu loend

    101
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik lõvi16 postitused

  1. endale üldiselt ei istu...kuigi pole midagi hullu keerab ikkagi unerežiimi max 2-eks nädalaks natuke ära...koolis ja igalpool nii vässu olla...jään peaaegu tunnis magama
  2. Lõuatõmbed ja kätekõverdused

    kui jh kätekõverdusi teed siis ikka hinga ka...ma arvan et selles asi ise kui väike olin ka kätekõverduste ajal ei hinganud...hoidsin hinge kinni ja ei jaksanud mitte sittagi
  3. pullover

    selg ja rind saavad rohkem kui triitseps...
  4. mida arvate kella keeramisest?

    aga teil siis pole hommikul räige uni ja päeval väsinud ja unine olla...? ma ainuke narr sell juhul aga vb olla on see millestki muust mul ei tea ka :S
  5. Triitseps rinnapäeval?

    ei oska täpselt öelda, aga kui teed näiteks kitsa haardega surumist siis koormab rohkem triitsepsi ja rinnale jääb väiksem koormus...või siis vastu pidi kui teed laia haardega koormab rohkem rinda, kuid ka natuke tritsepsi ja pärast ei saa tritsepsile või rinnale jällegi maximum koormust välja panna..sest juba väsinud?!?! aga jh see minu arvamus vb olla panin oma jutuga rukki ma pole õige mees ütlema
  6. Küsimus

    Lihas kaalub rohkem
  7. mida arvate kella keeramisest?

    ega jh ma ka aru ei saa milleks seda vaja keda kotib kui hilja või vara pimedaks läheb...
  8. nina verejooks.

    alles hiljuti oli sama teema kuskil seal ka ütlesin, et endal oli sama asi mingi aasta tagasi aga läks lambist üle...ja peale kommentari panemist nüüd jälle jooksma hakkanud kahtlane
  9. FitGirl 2006

    vb olla fitness girli'ks on õige aga muidu küll eriti ei meeldi sellised naised...liiga lihastes on..
  10. Käed

    see superseeria on jh hea asi mulle on mõjunud..kuigi olen alles väga vähe treeninud...
  11. T-särk

    mis asja tahaks ka ikka soodusega T-s'rki saada
  12. Foorumlastest

    vanus: 16 haridus: lõpetan 10-ndat klassi + gümnaasiumi kõrvalt päästekool amet:õpilane
  13. tere

    lihas kaob sul ikkagi ära...ja aineid ei ole mõtet ka kasutada mul on nii kui juba mingi nädal pole jõusaalis käinud tunnen kohe kuidas muutun väikeseks aga see vb olla tundub lihtsalt
  14. 30 000 kalorine võileib

    tundub päris isuäratav!!!
  15. Foorumi külastajate kokkutulek!

    naq päris huvitav oleks aga tulemine sõltub jh kohas ajast jne... aga võiks naq suht olla mingi selline üritus mis oleks sportlik ja nalja ka saaks (kuskil spordi saalis) või mis...ikkagi spordi inimesed!?!?
  16. Väsimus

    endal vahel nii, et tulen koolist koju...ja jään peaaegu magama ja mõtlen et ei viitsi jõukasse minna, aga siis ikka lähen ja pärast jõukat on kohe poole parem olla aga jh see et ei viitsi rohkem teha tuleb kuidagi endalt välja süüa...pead sundima... aga vb olla jh ülekoormus, teed vahest väikse puhkuse
  17. Pett ja kõhuvalu.

    mul on kurat piimaga vahepeal sama lugu... et joon umbes 1 liitri ära järjest...siis võtab kõhu lahti aga mitte koguaeg... vb olla jh liiga suurest kogusest...
  18. kas amazon.ee nänni tehakse?

    Ma võtaks selle......siis mehed käiks.....ma ütleks kohe et suure kaarega mööda minust... ei käiks midagi see ainult särk ju
  19. rinnalihas

    muidugi on võimalik...ma olen ikka suvel kui ei saa jõusaalis käia korralikult erinevate kallakutega kätekõverdusi teinud ja tulemus on ok...vähemalt minul on aidanud aga jh jõudu nendega eriti ei saa ...rohkem massi ja vastupidavust
  20. T-särgid

    kuskilt saab seniseid särke vaadata ka??
  21. Mitu korda päevas siis sööte?

    tavaliselt 4-6 korda...
  22. kas amazon.ee nänni tehakse?

    see oleks jh päris hea mõte jõusaalis oleks kohe rõõm käia sellise särgiga ja mõni hea hüüdlause võiks ka olla jh
  23. Jõusaaal ja kanep!

    eestlase söök on ikka teine eestlane ma vaatan... ärge siin siis selliste asjade pärast vihavaenu tekitage peace!!
  24. ei olegi naq olnud ühtegi vigastust peale randme vigastuse...
×