Jump to content

abra

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

abra

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 10.04.1982

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Tartu
  1. Valu käsi sirutades

    Tere, Sai üle pika aja trenni tehtud ning nüüd on valus käsi sirgeks ajada (alates järgmise päeva [laupäeva] hommikust). Valu tekib mõlemal käel, liigese piirkonnas (meenutab lihasevalu). Hambad ristis saab käed sirgeks ajada küll, aga automaatselt seni 2 päeva käed kergelt kõveras hoitud. Käsi kurnavatest harjutustest sai tehtud kätekõverdusi ja peopesad väljapoole lõuatõmbeid. On mingi hea nipp kuidas käsi korralikult funktsioneerima saada ja on see üldse normaalne? Ette tänades, Jüri
  2. kõrvad lukku

    Täna pöörasin trennis hingamisele tähelepanu ja märkasin, et pingutades hoian hinge tihti kinni. Sellest see jama ilmselt ongi, peab jälgima hingamist rohkem edaspidi. Tänud
  3. kõrvad lukku

    u. 5 minutit väntan ennem ja pärast trenni, eraldi mitte.
  4. kõrvad lukku

    Olen märganud et kui olen juba tükk aega trennis rassinud siis kipuvad raskemate harjutuste ajal kõrvad lukku minema. (raskemate all mõtlen ma neid mis ruttu hingeldama ajavad ja südame puperdama panevad nagu kükk kang turjal või kangi rinnalt surumine) Abi olen saanud vee joomisest, paari neelatamisega tulevad kõrvad lukust lahti. Trennikaaslastel pole sellist asja ette tulnud.
×