Jump to content

kurekraaks

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kurekraaks

  • Tase
    Algaja
  1. Magamatusest tingitud liigesevalu

    huvitav küsimus, ootaks vastused, omal sama mure, kui pikalt magamata siis randmed annavad tunda kuigi ei valuta. Tundub, et see vist midagi muud tähenda kui VÄSIMUS
  2. trapets

    Parim trapetsi harjutus minuarust, kang maast rinnani rinnalevõtt pead keskenduma sellele, et kui kangi oled saanud põlvedeni pead edasi tõmbama kangi trapetsiga järsu liigutusega rinnani, niiet õlad töötaksid võimalikult vähe. Rinnalt lased kangi võimalikult aeglaselt "JÕUGA" alla tagasi. Usu mind õige tehnikaga on see parim ja võhmale võtab ka nii mis kole
  3. Tulemused

    võtad mõne oma vana särgi topid selga ja vaatad tunnetad kas on ikka veel suur. Mul küll peale aastat trenni ei taha mõned särgid sobida, ja teksad mis suured olid istuvad nüüd kui valatult
  4. põlved

    Kui kükki ei kannata teha proovige jalavahetus hüppeid käed selja taga või kerge kang turjal etteasted. See ei tohiks põlvesid niipalju kurnata. Peale suure raskusega kükki tegemist on hea kohe peale teha etteasteid
  5. Küsitlus

    Noorena sai maadeldud. Pikkade pausidega on kodus hantleid tehtud, aga mitte märkimisväärselt. Tõsisemalt alustasin täpselt 3 kuud tagasi. Siiani olen käinud 6 korda nädalas ja ikka päris tõsiselt asja teinud, konsentreeritult ja täpselt. Selle 3 kuuga +4 kilo (lihast loomulikult) ehk siis 61 pealt 65le. Ahjaa vanus on ka loomulikult oluline - 26 olen.
  6. Lõuatõmbed ja kätekõverdused

    Kas raskemad mehed siis ei peagi lõuatõmbeid tegema??? ikka klassikaliselt - rippes. Aga päris huvitav on see, et peale minu ei tee selles jõusaalis keegi laia haardega pealt lõuatõmbeid, imelik, kas ei viitsita või lihtsalt ei jõua. Hea harjutus on plokk vastu kõhtu nö. aerutamine
  7. Mis klubides käite?

    Tartu Tropic - moodsad masinad, 3 sauna, mitte palju rahvast ja õnneks niisama jutustajaid pole üldse, puhas
  8. kõrvad lukku

    Hmmm hea teema - arvan, et kõrvad lähevad lukku alles kohe peale harjutuse tegemist, EKS? Mul sama teema jalapressiga, aga vältida saad seda kõige paremini nii, et kohe kui pingutuse lõpetad, proovi oma hingetoru teha võimalikult jämedaks ja lihtsalt hinga ilma igasuguse takistuseta meeletult sisse ja välja. JA mitte mingil juhul ära proovi neelatada! Ja 20 sekundi pärast on kõik taas normis. Räägin omast kogemusest ja mul pole sellega probleeme rohkem olnud.
  9. Proteiin No1 kuidas on

    Ma olen proovind mitmete mahadega, aga puhta veega on ikka kõige parem. NB! vesi ei tohiks olla külm siis on ta jah vastik. Parasjagu jahe, pigem soojapoolne siis on v.hea ,
  10. algajatele

    läheb lihasesse ja mitte vähe Ma tegin algajate kava jõusaalis 2 kuud ja tulemusega jäin väga rahule. Aga 6X nädalas muidugi ja enne saali tegin kodus kah mingi 2 kuud vaikselt. Niiet ma arvan, et loeb ikka kui pühendunud sa oled
  11. Proteiin No1 kuidas on

    Kritiseerite maitset ??? Minarust lausa superhea maitsega kuigi esimesed paar koksi tundusid küll jubedad jah - mida rohkem jood seda rohkem hakkab meeldima, mulle küll vähemalt. Proovisin siin ühe koti ?okolaadi maitselist, ka see oli alguses jube, aga nüüd lausa meeldib. Maisetu ikka kõige parem. Mis puutub asja toimesse siis asi toimib väga hästi. Ma küll täpselt päevikuse üles ei kirjuta kui palju peab võtma või juba võetud on, vahepeal jääb isegi mõni päev vahele, aga lihasmassi suurenemine on märgatav kui korrektselt ja isuga trenni ka teha (mina 6Xnädalas) Niiet poodi Nr.1 järgi
×