Jump to content

big poppa pump

Kasutajad
  • Sisu loend

    786
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

big poppa pump

  • Tase
    Tegija
  1. Soolhape

    Selge, varsti teeme sinuga kaupa siis. Ise oled kasutanud?
  2. Salaamiga täidetud seesamikana

    Huvitav retsept Koostisosad on juba iseenesest väga maitsvad.
  3. Soolhape

    Yes indeed. Lugesin ja noogutasin mõne koha peal kaasa. Vertical ridges oli nagu see "märksõna", mis mind ajendas otsingule. Sealt ei tahaks nagu ka hästi tellida, ning apteegi hinnad on ka parajad tõprad, seda enam, et seal pole eriti vägevaid toimeaineid seeski. Sümptomeid mis oli välja toodud, esineb mul küll. Punkti pani see, et toodi välja see probleem enamiku sportlaste kohta, kes keha mingil moel ehitavad.
  4. Soolhape

    Anyone? Ralf, sa ei tea?
  5. Soolhape

    Küsimus järgmine: kas Eestis müüakse soolhapet kapslite näol? Ärge veterinaare soovitage. EDIT:Keegi ei tea?
  6. Rinnalihased.

    Peamiselt triitsepsit ja rinda. Olenevalt surumistehnikast võid ka õlad mängu kaasta tugevalt. Profid soovitavad kitsamalt suruda selle rinna "keskosa" jaoks eks sa proovi järgi
  7. Svung ja vigastused

    Guugelda "rotator cuff exercises" Saad murest lahti Aga jah, olen nõus ka Jarmoga
  8. Asümmeetrilised hantlid biitsepsile

    Kasutaks, kui jõusaal seda võimaldaks. Aga kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab! Hoian hantli käepideme servast, mitte keskelt. Niiet jah, mõneti ma kasutan asümmeetrilisi hantleid, ainult see on kõik minu enda teha
  9. Pullid pildid netist

    Paneb ikka õlut ostma küll Jõulureklaam
  10. Hüppe kõrguse suurendamine

    Hakka reie tagaosale rohkem valu andma. Jalatrenni alusta kakspealihase treeninguga. Kuna selles lihases domineerivad kiired lihaskiud, siis on pikad seeriad vähem produktiivsed kui lühikesed. Kordustevahemik 5-8 on hea hüppevõime ja sprindikiiruse parandamiseks. Kui hakkad kakspealihasele rohkem tähelepanu pöörama, siis näed hüppevõimes lühikese ajaga drastilist muutust. Rumeenia jõutõmme, sirgete jalgadega jõutõmme - sellised rasked harjutused on suurepärased. Masinal lamades kakspealihast treenides eelista korraga ühe jala treenimist. Kui varem ei ole seda jälginud, siis nüüd hakka rõhku panema ka seeria pikkusele. Üks kordus võiks kesta 5-6 sekundit, kus negatiivne faas kestab 3-4sek, teed all pausi, ning positiivne faas on kiire, jõuline. Tempoga võid muidugi vahelduseks mängida, peaasi et ei tõmble. Proovi järgi
  11. Palju Õnne Moross!!!

    Palju õnne!
  12. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    190, 100.6, 17
  13. Test vene armees

    Ma ei näe ka nr viite. Ei teagi kohe, kuidas seda emale ja isale rääkida nüüd.
  14. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    190cm, 97kg, 17a.
  15. Niiet toidu kõrvale head heledat õlut ei ole loota? Muiud Rootsi laud tõmbab küll nagu magnet
×