Jump to content

Kannekas

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Kannekas

  • Tase
    Vaatleja
  1. Minu varustus kodus...

    aa, ma ise siin pikalt mõtlesin, et mis teema on... aga jahh, mul ei tulnud pähe enda kodukale mehe pilti panna just, tegijal juhtub... teinekord panen olge mõnusad
  2. Minu varustus kodus...

    ma arvan et naiste kava pole mulle vaja... Katsun ikka selle meeste omaga hakkama saada... Tänud kõigile, kes on siin lahke sõnaga aidanud. Kahjuks pole hetkel võimalik kasutada jõusaali, kus oleks treener, kuna elan parajas pommiaugus. Aga kindlasti peale gümnaasiumi lõpetamist, kui siit varvast viskan, astun asjalike meeste juures läbi. Tänan veelkord ja olge mõnusad
  3. Minu varustus kodus...

    PS: Ma ei istu päevadläbinetis! (A) Ma siin olen jah sirvinud neid asju ja vaadanud harjutusi harjutuspangast. Kas on kindlasti vajalik teha esimesed paar kuud seda algajate treeningkava? Ma mõtlen just seda, et ma ei taha võistlema hakata, ega midagi... Lihtsalt vormida kõhulihaseid, käsivarsi jne... aga tänx igatahes
  4. Tervist, mul on siis kodus sihuke pink My Webpage (remont on ümberringi käimas) Igatahes, seal on võimalik tõmmata lõuga, lennata (omamoodi), plokktõmmet (omamoodi jälleg), seljasirutust, kõhulihaseid. Kodus veel 2X5kg hantlit ja kaks 1 kg liivakott, need need mis käivad jalgade-käte ümber. Ise olen 83 kg, 183cm, 17 aastane. Trenn pole aktiivselt teinud viimase aasta umbes, mängin võrkpalli kakskorda nädalas esmasp. & neljap. lõuga jõuan toore jõuga tõmmata umbes 10, kätekõverdusi (häbi on) 30 sama ka kõhulikaste kohta. Ühesõnaga olen ennast käest ära lasknud. Nagu paljud minuvanused istun päewast päewa reidis. Kuid täna reidile olen hakand just siin käima, nimelt vendv on köitnud mu pilku ja tema lehelt sain selle aadressi. respect. Vahin suuammuli neid lihamägesid... Kogu selle mula lõpetuseks palun teia abi, et mida kuidas ja kui tihti teha, et näha hea ja vormikas välja??? Kui kellelgi on viitsimust, siis võiks mulle anda paar õpetussõna Ette tänades...
  5. Karmide küsimuste kõrvale...

    tänx... ekstaole jahh, et kui oled laisk, siis peab teistele pinda käima. Olen alles suht uus tegelane ja pole portaali niiväga uurinud.
  6. Värk siis selles, et tekkis huvi - palju on Otti piitsepsi ümbermõõt? Ok olge mõnusad ja ärge üle pingutage.
×