Jump to content

Küpsis

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Küpsis

  • Tase
    Algaja
  1. Mis nendest arvate?

    No mina ei tea..jubedad ikka.
  2. Naised - ilusad/koledad ?

    Njah, oma rindade suurusega olen rahul, KUID ilusat pesu on tõesti raske leida. Masendus tuleb peale kohe. Ja kusjuures ei ole mu rinnad niiii suured. Teemasse nii palju, et keskmine naine on kole, parema ja vasaku moodi tahaks isegi olla
  3. tre

    See ei lähe muidugi teemasse, aga mina lihtsalt ei julge saalis nõu küsida. Tal võibolla ka see probleem. Samas pole ma neti teel ka küsinud, olen üritanud nii teha nagu netis kirjas on - kõik kommentaarid kaasvõitlejate poolt on saalis oodatud, aga keegi ainult ei tea seda
  4. Haigutamine jõusaalis

    njah, enam-vähem selliseid vastuseid ootasingi.. loll küsimus, aga huvitav ikkagi
  5. Haigutamine jõusaalis

    Tahaks täiesti huvi pärast teada, miks kõik jõusaalis haigutavad, kaasaarvatud ma ise, kui olen veidigi rohkem ükskõik, mis lihaseid pingutanud. On sellele mingi loogiline seletus ka või mitte?
  6. Foorumlastest

    Vanus 21 Haridus: kesk-eri Amet: käibemaksu spets... peaaegu
  7. need käivad nii ja naa minu kohta. Mõistus on veel omal kohal, et haigena trenni ei lähe ja kui tunnen, et ei jaksa ja midagi korralikku välja ei tuleks. Samas tahaks pidevalt trenni minna ja kindlasti naudin seda. Järelikult olen niisama sõltlane
  8. magneesiumit ma juba hakkasin tarbima peale seda, kui tekkisid krambid jalalihastes... Siiski ootan soovitusi kormustesti tegemise koha kohta
  9. tekkis küsimus, et kus oleks kõige parem koormustest teha. Ise käin Revalis muidu, aga ma ei tea, kas seal teha oleks kõige parem valik
  10. Ikka ja jälle se toitumine ja..

    Mul enam-vähem sama mure, ainult et hullem. Nii kui mitte midagi ei tee, siis võin süüa meeletutes kogustes. Ma tean, et mul ei ole kõht tühi ja pole vaja süüa, aga ikkagi võtan kõike, mis kätte satub. Masendav, ma ei suuda ennast kontrollida. Kuidas selles hullusest lahti saada? Ma olen nagu salasöödik
  11. Paluks abi

    1. 21 2. 6700 3. mina üksi 4. ~1000 5. pigem tervislikult
  12. Vot, minul sama mure. Olen 21aastane, terve elu sporti teinud, pikkus 168 ja kaal 63kg. Ülekaalus pole ja jaksan ka päris palju, aga pulss kipub tavalise sörgi puhulgi 160-170 kanti tõusma, vahel isegi rohkem. Kas peaksin ka muretsema? Mõtlen juba pikemat aega koormustesti tegemisele
×