Jump to content

H2o

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

H2o

  • Tase
    Algaja
  1. suur mure rasva ja tselluliidiga

    kui oled algaja piisab 3 korrast nädalas aeroobset teha ( see on näiteks jooksmine ratas ja ujumine) mina soovitaks rohkem ratast ja ujumist sest jooksmine koormab liigeseid jah noh 20 minutist peaks piisama ja kui süda on tugevam hakka tasapisi koormust tõstma
  2. Võida Fasti T-särk

    keha ja vaimu tasakaal
  3. Kuld-trussikutes jobu nõuab viigimarju.

    kuula Dagö- Näitlejat siis saad aru
  4. Biitseps

    vaata siis harjutuspangast kui sa mind ei usu
  5. Biitseps

    njah kodus on tõesti raske treenida pole õigeid raskusi ja seadmeid aga kui tahtmine suur siis selle taha ei jää midagi seisma. mina soovitan sul teha veel peale hantlite ka käte kõverdusi nii laia kui ka kitsa vahega(treenib triitsa) siis kui sa oskad ja julged siis võid endale kahe piida vahele lõua tõmbamistoru ehitada alt haardega treenib biitsepsit ja lailihast , pealt haardega treenib selga aga jah 6 kg hantlitega saab ka midagi ära teha aga soovitan sul kang osta või ise leiutada sellega saab ka üli hästi biitsepsit treenida iga tahes kui on tahtmist siis saab ka kodus korralikult treenida kuigi jalgu oleks siiski mõistlikum jõusaalis treenida aga ülakeha väga hästi ja ära seda karda et kui saa biitsa treenid siis see muutub suureks ja läheb rõvedaks see pole nii sest teised lihased töötavad ka EDU ka minu poolt !!!!!
  6. Talje

    Kui ma õigesti tean siis naba kõrguselt mõõdetakse:)
  7. kaalualandavad tabletid

    söö vähem ning mine sõida rattaga käi jooksmas ja ujumas saad pekist lahti ja südame tugevama sest need tabletid on kuidagi väga kahtlased
  8. Vot see on alles naine:D

    Vot see on alles naine põhjustab ägeda vaidlsuse foorumikasutajate vahel aga nagu öeldakse vaidluses sünnib tõde vähemalt saavad meeste ja naiste tööd selgeks
  9. Naha rebendid ja valu luudes

    mul oli ka selline jama kui alustasin jooksmist sääre siseküljed olid valusad nagu luu valutaks siis jätsin jooksmise ära ja käisin ujumas ning pärast paari nädalast pausi julgesin uuesti jooksma hakata nüüd on kõik ok
  10. Magusa isu

    Kui toidu valgukogus ei ole piisav, väljendub see suurenenud magusavajaduses
  11. krt mingi austus võiks looma vastu olla, enne nülgimist võiks ikka loom ära tappa ,aga noh rahal on suur jõud
  12. andke nõu

    minu soovitus oleks, et kodus võiksid sa kätekõverdusi teha see algajale päris hea harjutus.
  13. No mul selline küsimus,et kas see on siis tõesti nii tõsine asi kui teen 6 päeva nädalas trenni ja kava oleks järgmine :soojendus ,kätekõverdused 5 x 30 ,4x7 lõuatõmmet , selja ja õlatreening , biitseps 20 kg kang 6X25, triitseps 4x 15 kangiga sama raskus, ja siis kõht jalad kõrgemal 6x25 ja sellili lamades jala tõsted 4x 15.niimoodi olen teinud 4 kuud ja tunnen ennst hästi ja arengut on ka märgata või mis teie arvate kas pean muutma
×