Jump to content

alr89

Kasutajad
  • Sisu loend

    309
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik alr89 postitused

  1. MMA treenigud Tallinas

    Mul oleks ka plaan sügisest tartus käima hakata küsimus jrxle sa oled muidu mu privaat sõnumid kätte saanud?
  2. Väike "mure"

    Väga hull
  3. Väike "mure"

    Mulle meeldis su jutt
  4. Väike "mure"

    sellega ka õnneks probleeme ei ole
  5. Väike "mure"

    Ma ei tea minu enese eest hoolitsemine on ka vast liiale läinud aga ma küll et tunne et mu seksuaalses orientatsioonis mingid kahtlused oleks tekkinud ;D aga see selleks
  6. Väike "mure"

    Suhteliselt tolerantsed olete samas vingute siin et treenitud kehadesse ei suhtuta hästi suhtuge teistesse hästi ja siis ollakse teiega ka normaalsed mitte et ma ise mingi emo või metroseksuaal oleks vaid lihtsalt nõme on seda jura kuulata igaltpoolt
  7. Väike "mure"

    Negatiivne suhtumine tuleb pigem nende poolt kes trenni teha ei viitsi. Aga meeste poolt ma küll mingit negatiivset suhtumist tähele pole pannud pigem tunnustatakse treenitud keha.
  8. Väike "mure"

    Ma ennast küll vähem meheks ei pea kui hoolitsen enda eest ja lasen endale juuksuris soengu lõigata samas käin ka stiilselt riides ja see teeb mu vähem meheks ? huvitavad vaated sul mainiks selle ka ära et teen ka regulaarselt trenni
  9. Suitsetamine... KASULIK ??

    Minuarust küll nii ei ole et kes sutsetab on lahe ja pidu ei ole ka jooming aga noh eks seltskonnad ole ka erinevad
  10. Mida naised kulturistidest arvavad

    ma tartus siin vahitakse küll imelikult sõimama julgetakse ka suure kambaga tulla ja siis paar korda on kallale ka tuldud
  11. Mida naised kulturistidest arvavad

    Sama teema mis enamust eestlastest ei ole üldse tolerantsed teiste inimeste suhtes kes kasvõi veidi teistest erinevad pean silmas stiili.
  12. Jay Cutler 9 nädalat enne Mr.Olümpiat

    Tõesti tark ütleks sellepeale:P
  13. Palju Õnne V.Vähk!!

    palju õnnne !
  14. jooksmine peale jalatrenni

    Ma ei jõua peale jalatrenni joosta kuna energia on otsas. Ja eks sa proovi korralik jalatrenn teha mul on igatahes pärast isegi kõndimisega raskusi.
  15. jooksmine peale jalatrenni

    Ma ei jõua peale korraliku trenni üldse joosta.
  16. Juuksed nõrgad!

    Ma pesen juukseid 3x päevas ja 2x päevas föönitan nii juba 2 aastat ja juuksed on ikka hästi paksud ja tugevad samuti ei ole probleemi, et juuste otsad katki läheksid.
  17. Suvi tulekul!

    Nõustun sinuga
  18. Armukesed.

    Liiga head naljad.
  19. Fitness.ee Ärapanijas!

    Seal küll midagi erilist ja naljakat ei olnud.
  20. Ja kus Sina töötad?

    Ma olen club Angeli turvamees.
  21. Pronkssõdur

    Nagu eriti haige.
  22. Pronkssõdur

    õige jutt
  23. Eesti kalleimad reklaamid !

    Arnold väga hea töö niipalju naerda sai head pildid ei väsi kordamast
×