Jump to content

Janarm

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Janarm

  • Tase
    Vaatleja
  1. Põlvede taastumine

    Magnetravi paneb tänu vere rauale vere kiiremini liikuma. Ja mida kiirem ainevahetus, seda kiirem paranemine - halvad asjad lähevad, head tulevad. Magnetit tehakse küll rohkem peale operatsiooni ja värsket vigastust, aga kahjuks ei saa ta kindlasti tulla. Soovitan mõne spordiarstiga konsulteerida ja tema määrab sulle vajadusel õige järelravi. Ise arvasin ka seda,et vaja spordiarstiga konsultleerida. Nii,et võtan siis retke arsti juurde Igaljuhul tänud nõuannete eest,targemaks sain vähemalt
  2. Põlvede taastumine

    Enda arust küll põlveliigesega midagi ei juhtunud. Ainult see kipsis liikumatuna seismine tegi liiga...
  3. Põlvede taastumine

    Terve see suvi sõitsin jalgrattaga ja käisin ujumas... Siis ma arvan,et võin kükke ikka teha(täiskükke). Mul pole põlvel midagi viga peale ainult selle,et ta oli kipsi sees liikumatult 2 kuud. Peale seda oli väga karm töö,et põlv liikuma saada... Kipis pandi sääreluu pärast... Hüppeliigesega oli ka nii,et pidi palju tööd tegema,et liikuma saaada,aga hüppeliiges sai ka magnetravi aga põlvele ei jõudnud seda teha. Kas see magnetravi aitaks veel,kui seda põlvele teha??
  4. Põlvede taastumine

    Kips võeti eelmine aasta muidu maha,aga see taastumise periood oli nigel. Taastusravis käisin küll aga seal anti rohkem lihaste taastamise jaoks harjutusi. aga see põlve värk tuli siis välja kui hakkasin rohkem koormust jalale panema,net kehelises käima... Kükke ma võin jalale teha,see valus pole... Aga muidu kükitegemine tugevdab põlve?
  5. Põlvede taastumine

    Tervist,mure siis järgmine: Et mul oli eelmine aasta väike õnnetus kus murdsin sääreluu ja nüüd olen ammu jalul aga ainult põlv annab tunda ja kõvasti. Küsimus selles,et kas oskate õelda missuguseid harjutusi peaksin tegema oma põlvele,et teda tugevamaks teha! Küki tegemisest piisab? Päris pidevalt valutab peale füüsilist liigutust. Arst mulle põlve kohta mingeid harjutusi ei näidanud... Janar
×