Jump to content

sexyer

Kasutajad
  • Sisu loend

    83
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik sexyer postitused

  1. re harjutuse kiirus

    treeningute vahel puhkan 1min (stopperi järgi) kava: 1.kõndimine masinal 10min(pulss 125-135) 2.surumine rinnapingil 3x14,12,10 3.lõuatõmbed pingil 3x14,12,10 4.lendamine õlapingil 3x14,12,10 5.triipets pingil 3x12 6.biitseps pingil 3x12 7.jalapress 3x14,12,10 8.sääre painutus 3x14,12,10 9.kerepöörded 3x15 10.seljasirutused 3x15 11.kardioseade 10min (pulss 130-135)
  2. re harjutuse kiirus

    tegelikult võin-olla isegi jõuaks aga siis ma ei saaks seda positiivset ja negatiivset õieti paika....
  3. re harjutuse kiirus

    aitäh arvamuse eest ! Edu tarvis !
  4. harjutuse kiirus

    Tervist ! Ma arvan, et teen harjutusi liiga aeglaselt,et kuidas saada see paika.Lasen vist liiga aeglaselt tagasi aga ma ei oska seda reguleerida hästi ja kui aeglasemalt lasen siis on tunda ka ikka midagi....
  5. harjutuse kiirus

    selge ja tänan vastuste eest !
  6. Mõttetuse moderaator

    pada sõimab katelt
  7. harjutuse kiirus

    ok, tänud !
  8. toitumine...

    vanus 16 sugu M pikkus 181 kaal 63kg trenni teen 6-7 nädalas 3-4 päeva aeroobset,3 päeva jõusaali Saavutada sooviks musklis keha,lihasmassi suurenemist Sooviks toitumiskava... Tänud ette
  9. Küsimus laiale ringile

    ee väsinud vb natuke a higine vist mitte eriti.........
  10. kava....

    Tere, et kaua ma peaks algajate kava järgi treenima enne kui uue peaks looma?
  11. toitumine!

    http://www.building-muscle101.com/ uuri seal natuke ringi
  12. Kas vastab tõele?

    jah ma olen ka saanud nii aru et aeglaselt treenib paremini,ise teen ka
  13. Kirjandus

    http://www.building-muscle101.com/ http://www.musclebuildingnutrition.com/
  14. Toitumiskava :)

    Olen algaja jõusaalis (16a) ja tahaks teada mida peaksin toitumises muutma,toitumine siis selline: Hommik(kl 7.00) : kaus müsli, Funksionaalset bio jogurtit, 1 tass mahla, banaan (kooli)Lõuna(kl 11.45) : soe toit (kartul jms) + mingi jook. magustoit Lõuna(kl 15.30): soe toit, kakao(3,5%) puuvilja Õhtusöök(kl 18.30): soe toit, keefir, puuvilja oode(kl 23.15) müsli, funksinaalne biojogurt, 1 klaas mahla, kakao (3,5%), banaan +võttan enne treeni vitamiini ja peale trenni joon proteiini,kreatiini,glutamiini jooki (Atlant) Aitäh
  15. Toitumiskava :)

    tänan ! vanus 16 sugu M pikkus 181 kaal 63kg trenni teen 6-7 nädalas 3-4 päeva aeroobset,3 päeva jõusaali Saavutada sooviks musklis keha,lihasmassi suurenemist
  16. Toitumiskava :)

    ex ta ole ja tänud
  17. Toitumiskava :)

    Keegi vist tasuta seda toitumiskava ei tee jah? Selle mõtes nagu ma laseks selle kava endale küll teha aga ma ise ei käi veel tööl ja mul lihtsalt ei ole seda raha kuskilt võtta praegusel hetkel
  18. Toitumiskava :)

    Rebane mis seal siis on kui küsin niimoodi,sa ei pea ju vastama lihtsalt koguaeg tuleb küsimusi juurde :S ja ma tahtsin teada mis teised mu toitumisest arvavad temaise Tänan,võtan su arvamuse arvesse
  19. Toitumiskava :)

    ma ei vaidlegi juu ma lihtsalt tahtsin teada,et kuidas sa tead sest näiteks ma tunnen ka praegu et mu toitumine on korras
  20. Toitumiskava :)

    amm kust tead et sobis ja et see oli just kõige õigem kava?
  21. Toitumiskava :)

    noo jah see on sinu arvamus gannibal
  22. Toitumiskava :)

    liha on sooja toidu sees eem kuidas ma seda arvutan? ja miks just kaerapuder ?
  23. Toitumiskava :)

    nii et siis oodet tuleks kergemaks muuta jah? nt: kohupiim, kakao, banaan Ok aitäh teile 350.- mingi toitumiskava eest on natuke ülepakutud ma arvan
  24. millal?

    Tere jälle ! Tahaks siis seekord teada,et vanalt te jõusaalis hakkasite käima ja kaua käinud olete? Aitäh !
  25. Kaal

    ma arvan et ommikune on täpsem
×