Jump to content

sexyer

Kasutajad
  • Sisu loend

    83
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

sexyer

  • Tase
    Värske olija
  1. Kohv

    Ma tean ühtesi vendi, kes jõid erinevate teede segusid eesmärgiga näha hallukaid. Nad jõid ka ikka väga kanget teed ja järjest 1 liitri või rohkem...
  2. Kulturism, miks?

    Ma ei suudan max 2-3 päeva jõusaalist eemal olla, nii et võib öelda küll et olen jõusaali narkomaan. Treenin enesetunde pärast, et olen midagi saavutanud, tervise nimel ja üldse jõusaal annab kuidagi elule suuna.
  3. Nitrix !

    Mulle pole need tabletid küll suurt midagi juurde andnud...
  4. Suitsetamine... KASULIK ??

    Loll on see kes põhjust ei leia Eks su tuttav valetab ka endale, et tunda ennast paremini... See minu arvamus...
  5. Tahaks siis teada, et millistest toidulisadest tunnete Eestis puudust ( räägin siin nendest mida siin ei müüda, brändid, tooted jne )... Võite ka varustuse kohta panna... Tänud ette, Sander
  6. Proteiin

    ma pooldaks ka Whey Gold Standardit...
  7. supp?

    supid on tavaliselt liig rasvased...oleneb muidugi ka supist...
  8. Äkki kellegil on sama kiirus?

    Tere! Küsiks omalt poolt,et kas soojendus ja mahajahutus peavad ka selle pooleteise tunni sisse mahtuma? Aitäh!
  9. Musklimasendus Club

    Vastikud haigused....! Saaks koliks kuhugi sooja päikese alla,näiteks Hispaaniasse
  10. Soojendus ja lõpetamine

    maha jahutust on vaja et keha maha jahutada venitusi tuleks niikui nii teha...
  11. Särgid

    mingi tikandiga variant läheks peale...ei meeldi ka need suured lahmakad pildid eriti...
  12. vahepalad

    kana on juba kopa ette visanud,äkki soovitad midagi muud...ja eriti kerge teda ju tarbida pole,liha ma külmalt ei söö... See,et sa tead et kõike kaasa saab võtta on ka muidugi väga tore,aga äkki siis soovitad mulle kui võhikule midagi....
  13. vahepalad

    Tere! Äkki keegi soovitaks mingit head vahepala,mida oleks kerge kaasa võtta ja tarbida... Nt. tean Farmi kohupiimakreem šokolaadi Aitäh!
  14. Hommikune rasvapõletus

    Magamise koha pealt ma magan oma normi täis,nii et hullu pole (6h öösel ja 2h päeval) Aitäh vastuste eest! Btw,see artikkel on siin samas amazonis,pealkiri on hommikune rasvapõletus
  15. Hommikune rasvapõletus

    Tere! Lugesin siin Amazonis selle hommikuse rasvapõletus artikli läbi ja tekkis paar küsimust... 1.Kas ma siis kohe peale seda rasvapõletust söön hommikust? 2.Kas teen sama pikalt hommikul rasvapõletust kui tavaliselt õhtul? Aitäh!
×