Jump to content

Gazza

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Gazza

  • Tase
    Vaatleja
  1. Olen viimastel nädalatel hakanud kasutama Fat Burnerit, kuna tahaks pisut liigsest rasvast lahti saada, samas meeldib ka selle joogi maitse. Tänud tootjale! Lugesin ka foorumist selle kohta aga siiski tekkis paar küsimust. 1. Lugesin, et Fat Burnerit tuleks tarbida ca 30 minutit enne trenni ( Rebane soovitas). Siit küsimus: kas trenni ajal ja peale trenni ei olegi kasulik? Ise olen seni tavaliselt rüübanud umbes kolmandiku enne trenni, mõne lonksu võtan trenni ajal ja viimase komandiku peale du?i all käimist. 2. Ma käin reeglina algul jõusaalis ja kohe seejärel teen 40-45 minutit aeroobset. Kuidas kasulikum oleks juua Fat Burnerit, kas enne jõusaali või enne aeroobset ( ikka see 30 minuti värk)? 2. Kasutan ka kreatiini. Kas on OK, kui võtan oma oma kreatiiniannuse segatuna Fat Burneriga enne trenni? Seni olen joonud kreatiini veega segatuna. Tänud ette kõikidele vastajaile.
  2. Õhtusöök

    Vaatasin foorumist pikalt toitumise,eriti õhtuse kohta, tean, et ideaalne oleks kodujuust,kohupiim,tuunikala,munavalge...mida aga soovitaksite, kui siiski tahaks midagi sooja ja tõhusat õhtul...kas näiteks supid sobiksid,seal ei tohiks väga palju rasva ja süsivesikuid olla...? ja ühepajatoit kus on liha ja kartulit suht vähe ja porgandit,kapsast ja muid köögivilju tublisti? valgu- ja süsivesikurikkaid asju söön päeva ajal muidu kõvasti,õhtul tahaks midagi, mis kõhtu täidab, samas kaalu ei tõstaks.
×