Jump to content

cyff

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

cyff

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 14.02.1989
  1. Selle sünnipärase PFO'ga olen nüüd kursis, aga sooviksin teada rohkem treenimise kui sellise kohta. Kui suur on näiteks risk rinnalt surudes infarkti saada. Kui hull see treenimine PFO ajal on. Probleen on selles, et tahaks rahumeeli jõusaalis käia ning suureks kasvada.
  2. Endal pole kaebusi ning suudan jõusaalis väga intensiivselt teha ning pole hullu. Äkkliigutuste kohapealt, siis ka seda, et mängin võrkpalli ning meeldib ka oda visata. Minu arust need peaksid siis ka ju ohtlikud olema, aga neid lubatakse rahumeeli teha. Ainult jõusaal on nagu see suurim kurjajuur hetkel. Ei saa nagu aru ning tahaks ikka kindlust juurde saada, et saaks ikka trenni teha.
  3. Äkki on keegi tark spordiarst või mõni inimene sellise südame probleemiga nagu foramen ovale kursis. Tänu sellele keelati mul jõusaalis käimine ära. Seega olekski küsimus, et kas mitte mingil moel ei tohi raskusi tõsta? Keelati ka äkkliigutused ära ning sukeldumine ja mägironimine. Tahaks ikka jõusaali käia. Ehk leidub mõni treeningsuund, mis pole nii ohtlik südamele. Foramen ovalest siis nii palju, et vatsakeste vahel on 3mm auk, mis osadel inimestel kinni ei kasva. Info
  4. hüppekava võrkpallurile

    Ise ka tegelen võrkpalliga.Tegin ka poole peale AA2'te ja sain ligi 6-7cm juurde.Soovitan programmmi teha suvel,siis kui trenne pole.Hooaja ajal oleks selle tegemine ületreening.Olen ka kuulnud,et see programm lõhub põlvi.Olid endalgi vahepeal põlved läbi.Aga muidu arvan,et on hea programm ja suvel lõpetan selle ära.
  5. Mida arvate??

    Ma võtan jaanuaris GNLD omad ära ja vaatam kas on tulemusi näha.Pärast seda ostan endale 900g ProteinNo1 Tai Kane oma.325eeku 900g eest on üsna mõistlik hind hea toote eest.Aga öelge need inimesed,kes tarbivad ProteinNo1'te,mida te arvate sellest tootest ja kommentaare toote kohta.
  6. Mida arvate??

    nüüd ei tohiks olla.korralik link on
  7. Mida arvate??

    copyge see link. www.gnld.com/store/Product.aspx?STORE_ID=13&CATEGORY_ID=1608&NAV_CATEGORY_ID=1573&product_id=11289
  8. Anatoomia

    mul ka see raamat olemas Väga hea ja on palju harjutusi mida nägin esimest korda.
  9. Mida arvate??

    see pole minu toodegi:D.Lihtsalt tahaksin ikkagi teada kas on mõtet seda võtma hakata.äkki vastaksite
  10. Mida arvate??

    MIS NENDEL VAHET ON?Küsimus vaid selles kas on mingit kasu selle võtmises?
  11. Mida arvate??

    sest mul on neid kodus pakkide viisi olemas ja saaksin neid palju odavamalt.Siiamaani pole lihtsalt v6tnud neid.Kas oleks seda k6ige parem v6tta piimaga?
  12. Mida arvate??

    kas pole siis mõtet hakata v6tma seda?see ju nagu k6ik teised.mis selles erinevat on?
  13. Mida arvate??

    www.gnld.com/store/Product.aspx?STORE_ID=13&CATEGORY_ID=1608&NAV_CATEGORY_ID=1573&product_id=11289 mida arvate selle toote kasutamisest ehk tarbimisest?kui palju peaksin seda jooma ja palju?enne trenni ja p2rast trenni?jne kõigi arvamus teretulnud
×