Jump to content

Dogsdaname

Kasutajad
  • Sisu loend

    30
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Dogsdaname

  • Tase
    Algaja
  1. Palju õnne Marek Kalmus!

    Palju Õnne siitpooltki.!
  2. Ta on väärt lingile vajutamist.!
  3. teie jalanumber

    Poiss 180cm ja 46!
  4. Rinnalt surumine

    Kaal siis 73kg ja peaks 4 või 5 korda.!
  5. Sinu tulemused?

    1. 80kg 2. 85kg 3. 125kg Vanus 17, kaal 73 ja pikkus 180-185cm
  6. Hüppevõime ja sprindikiiruse arendamine

    kuskilt seda air alerti ei saaks w?, see link enam ei tööta!
  7. Lemmik harjutus.

    Top 3: 1. Jõutõmme 2. Svungimine 3. Seistes biitseps kangiga
  8. Joker 30 - õnnitleda võivad kõik !

    Palju Õnne.!
  9. Kava!!

    Äkki saaks kah seda surumis kava? email: dogsdaname@hot.ee
  10. Pronkskuju

    Eestis las ollavad eesti monumendid, ja eemaldame nende pronkssõduri naq nemad tegid mitmekümneid aastaid tagasi meie vabadussõja monumendiga.
  11. Kangide varastamine jõusaalist

    meil kadusid mõned 20kg ketad
  12. Foorumlastest

    Vanus: 14 Haridus: 8. klass käsil Amet: Õpilane
  13. tüng sõpradele

    Mina andsin selle kossariel ja tegin ka talle... muide tüüp läks vähe ähmi täis et mina ple küll mdiaq sellist teinud hakkas ajama...
  14. Jalgadelt surumine

    190kg enda jaoks normaalne võrreldes vanust. pole enam tglt proovinud kh.
  15. Enam jaolt on mu elus ainult vigastused, eriti kui veel sai floras jalkat taguda sisi niideti nii et põlved siiani valusad. Tõsine vigastus oli nüüd sügisel kaks kuud olin audis põlve rebend(nii vähemalt öeldi haiglas). Juhtus sisi kooli spordipäeval kaugushüpes, kui ebaõnnetult lõin küünarnukiga piku põlve ja maandusin ka valesti (ise olen ka muidu neljavõistluses maakonna teine). Alguses ei olnudki nii hul lsee asi aga sisi jõusaal ussitas tagant seda. Algul oli et ei saanud jalga kõveraks põlvest aga too kord jõusaalis käis kraks läbi jala pressil ja peale seda enam ei saanud jalga sirgeks. Hommikul ärkasin üles sisi ei suutnud isegi püsti seista. Siis haiglas öeldi ja ossin põlve tugevndus sideme ja asi paranes aga lõpuni mitet kergelt ikka veel sees sest hakaksi nliiga vara tegema jälle. Aga oli ka õnne ml elektriga. Rongijaamas siis sain 360 volti ja läksi nomal jalals pere arstile. Sealt saadeti haiglasse õmblema rannet , neli õmblust aga parema biitsepsi peal oli tohutu põletus arm, kus oli ka arstile mõte juba siirdada nahka. Öeldi naljaga pooleks et minust saab elektrik sest ma kukkusin kappist selles asendis välja naq elektrikud kukkuvad.
×