Jump to content

Mr.Y

Vanad Olijad
 • Content count

  824
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Mr.Y

 • Rank
  Tegija

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Not Telling
 1. Mis meil asendaks sellist toodet...

  Nagu nad ise ütlevad, siis teist sellist pole. Ja terve pikk artikkel ja katse oli, et kui kasutad seda nii enne kui pärast trenni, on kohe supermega. Üldse igas võimalikus kohas on see reklaamiks pandud. Huvi pärast prooviks küll, aga ei usu, et see nii kõva on. Pole maailma lõpp, et Eestis seda pole.
 2. Haarde tugevus

  Mina ilma magneesiumita ei saa küll korralikku raskust tõsta, mis piisavalt koormaks. Võibolla kuskil 70% tavalisest. Kui talki kasutama hakkasin, siis igatahes pole haardega enam ühtki korda probleeme olnud.
 3. MAAGIA?

  Maagia või asi... vaata alt vasakult diagonaalis üles. Numbrid 9,18,27,36,45,54,63,72,81 on kõik sama sümboliga. Nüüd otsi mulle mõni arv, millel tuleks erinev vastus peale tüvenumbrite lahutamist.
 4. Mis aitaks?

  Alles 2 nädalat tagasi tegid sama teema ju --> http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=14048&hl=
 5. Vaja abi:P

  Palju üldse veega nii mängides kaalust alla saab ? Kui on näiteks nädal ette teada võistluste aeg. Ja kuidas see sidruni söömine aitab ?
 6. Rööbaspuul surumine

  Peaks üle kanduma hästi jah, sest tegu ju põhimõtteliselt ringipööratud negatiivsel pingil surumisega. Samad lihased töötavad ka, aga tänu lühemale amplituudile ja neg. kaldele saad rohkem raskust kasutada kui lamades surumisel.
 7. Klassikaline tõstmine

  Ise seda ära eriti ei õpi. Otsi treener ja mõned kuud harjutamist, esialgu väikeste raskustega, siis peaks selgeks saama alles.
 8. mõõdud/lihased/kaal

  Kui kaal ei alane, siis ei kaota ei lihaseid ega rasva, järelikult mõõdud ka ei vähene. Teine võimalus on on kaotad rasva ja samal ajal kasvab lihas, kaal seisab ja mõõdud vähenevad. Aga kaalunumbri pärast ei ole mõtet pead valutada, nagunii naised ju valetavad seda kogu aeg Kui sulle ka oma kaal ei meeldi, aga figuur on okei, siis ütle ka teistele 10 kilo vähem ja pole probleemi. Kui sa oled vormis, siis usutakse küll.
 9. Rind .

  Ta mõtleb rinna siseosa
 10. Pole aega

  Ei pea nii täpselt 3 tundi olema, võib pikem vahe ka tulla. Koolis iga päev just liha ei anta, aga piima peaks alati saama kui tahad. See ajab asja ära küll, kui ei taha kooli toitu võtta, sest see imelik ono.
 11. Umbes sedasi et "Küsimusi on? Kui suur su käsi praegu on?". Ta on ikkagi paljudele jõusaalijõmmidele eeskujuks. Ma lugesin seda artiklit Postimehest, seal ütles, et tema tulek pole veel üldsegi kindel.
 12. 30 kg jõuab 12 aastane linnavurle ka suruda, tugevale mehele see küll probleem ei ole. Kus selliseid mehi näha on, üle 80 võibolla tõesti, kuid need ei lükka traktorit ka. Isegi talunaised suruvad 30 kg.
 13. Kui tahad tavaellu paremat jõu ülekandumist siis tee klassikalist tõstmist, palju efektiivsem.
 14. Lihas kasvab kui jõudu juurde ei tule.

  Kaal pole takistuseks. Mõned sinu kaalus mehed suruvad 200 kg. Mitte et sina peaks seda suutma, kuid üle 60 on küll võimalik 60 kg juures, 100 kg on täitsa reaalne.
 15. Püüa mõned mesilased, uimasta nad ära ja lase siis end laksata.
×