Jump to content

Seersant6

Kasutajad
  • Sisu loend

    25
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Seersant6

  • Tase
    Algaja
  1. kava jaotatuna 3x

    ma tahtsin küsida et kas triica saab ju peaaegu 3 korda näd tampi et kolm kui ma teen ploki tõmbeid vastu kõhtu ja kaela taha ja siis reedel kui ma teen õlale trenni siis nagu triic-le surmav? või kuidas?
  2. kava jaotatuna 3x

    käinud juba jõusaalis juba 3 kuud eelmine kava oli jaotatuna 2x nyyd otsustasin ta 3x muuta siis kava järgm 1 päev e.esmp Rind,Triiceps lamades surumine kangiga 4x10,8,6,5 püramiid kaldpinnal surumine kangiga 3x10 lamades hantlitega lendamine3x10 pullover 3x10 lamades prantsuse surumine 4x10 triicepsitele toetudes jalad pingil 4x10 yhe käega hantliga sirutus taha ettekallutatult 3x10 2 päev e.kolmp enne trennio joox pool tundi siis jõukasse selg jalad ploki tõmbed vastu kõhtu istudes 3x10 tõmbed käsikuga ettekallutatult3x10 tõmbed plokil ülalt kukla taha lai haare 3x10 tõmbed plokil ülalt rinnale kitsas haare3x10 jalapress 4x10 jalgade ette sirutamine 3x10 jalgade kõverdamine kõhuli trenazõõril 3x10 3päev e.reede istudes kangi surumine kukla tagant 3x10 lendamine hantlitega küljele 4x10 õlatagaosale lendamine hantlitega ettekallutatult 3x10 istudes kaldpinnal küünarvarte kõverdamine3x10 scot pingil küünarvarte kõverdamine 3x10 kontsentreeritult yhe käega hantliga 3x10 mõlemale käele mida siis arvate kavast parandage kui midagi valesti järjekord või midagi
  3. ujumine ja saun

    tahax teada käin 3x korda näd jõusaalis nii 2 tundi seal kas pärast on kasulik tõrts saunas leili visata ja mullivannis lepsi lasta norm? ja natuke ujuda ka:)
  4. Whey Lemon Super (1800 g)

    õu mis mul õige w ma panen 4-5 spl ääreni täis mitte üle ja 3 korda päevas No1 proteiini see palju ise kaalun 75,7
  5. Arvamus minu kava kohta

    ma lasen esmp ja reede nii rind,õlg,biiceps,triiceps kolmp nii selg,jalad
  6. proteiin aastaringselt?

    võta jah ma võtna treeningpäevadel no-hte 3 korda ja vabadel 2 kui ei sõõ valgurikast toitu
  7. kuidas kommenteerite seda toodet on effektiivne? sõber tahax teada
  8. Valutav süda

    mis kamm on peale seda kui olen hakanud no1-hte panema on nagu süda valutama hakanud nii umbes 4-5 korda päevas kui sügavalt sisse hingad käib terav valu läbi ja nyyd umbes pool minti? mis kamm on? aidake
  9. Proteiin No1 kuidas on

    mul on pakendi peal kirjas et doseerimine 4-5 spl 200-300-ml veega?
  10. Rinna püramiid

    no mul ongi põhimõtteliselt hakkan tegema esmp ja reede nii teen selle 4-seerialise püramiidi siis lähen surun hantleid kaldpinnal see ka umbes 4 seeriad ja siis lamades hantlitega lendamine see teeb kokku rinnale 12 seeriat ja kui nii umbes 2 korda nädalas teha siis norm ju lihas peax saama puhata ka 3 päeva?
  11. Rinna püramiid

    1)seeria N:40-kg-ga 12 korda 2)seeria 45kg.ga 10 korda 3)seeria 50kg-ga 8 korda 4)seeria 50kg-ga 6 korda või panen niikaua kui jaksan ega eriti kauem naljalt ei jaksa ka
  12. Rinna püramiid

    ja koguaeg lähevad raskused suuremaks? mu sõber rääkis midagi 5st seeriast?
  13. Vaadake KAVA!!!

    see selleks aga vaadake 1 päeva harjutusi teen esmp ja reede vaadake kas õlg liigapalju vatti ei saa?
  14. Rinna püramiid

    no soovitage midagi rinnalt läheb ülesse cirka 62 mitu seeriat peaks olema püramiidis ja mitu korda nädalas teha sry kui selline teema juba kuskil on?
  15. Proteiin No1 kuidas on

    ma pane no1-hte kergema kuhjaga
×